Mainz bezorgt Bayern München eerste nederlaag in competitie
MAINZ (ANP) - Bayern München heeft zijn eerste nederlaag van het seizoen in de Bundesliga geleden. De koploper ging met 2-1 onderuit bij middenmoter Mainz 05.
Lee Jae-sung tekende voor beide treffers van Mainz. De Zuid-Koreaanse international opende de score in de 41e minuut uit een rebound. Hij verdubbelde na een uur de voorsprong met een schot uit de draai. Leroy Sané maakte drie minuten voor tijd de 2-1 namens de bezoekers. Bij Bayern was Bundesliga-topscorer Harry Kane nog afwezig door een hamstringblessure.
Bayer Leverkusen klom naar de tweede plaats door een 2-0-zege bij FC Augsburg. Op aangeven van Oranje-international Jeremie Frimpong maakte Martin Terrier na een kwartier de 1-0, waarna Florian Wirtz nog voor rust de tweede treffer maakte.
Bayern heeft 33 punten na veertien wedstrijden, Leverkusen heeft 4 punten minder. Nummer 3 Eintracht Frankfurt heeft 27 punten, maar komt zondag nog in actie.
Meer uit Voetbal
SAN SEBASTIÁN (ANP/RTR) - Real Sociedad heeft trainer Sergio Francisco ontslagen. Dat gebeurde twee dagen na de nederlaag (1-2) op eigen veld tegen Girona. Sociedad is nummer 15 in La Liga. Girona, achttiende, naderde door de zege tot op 1 punt.
19 minuten geledenPARAMARIBO (ANP) - Henk ten Cate moet de nationale voetbalploeg van Suriname voor het eerst naar een WK leiden. De 71-jarige coach is aangesteld als opvolger van Stanley Menzo, die vorige maand na een nederlaag tegen Guatemala is opgestapt.
11 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft in de Premier League nieuw puntenverlies ternauwernood voorkomen. De koploper versloeg hekkensluiter Wolverhampton Wanderers diep in blessuretijd: 2-1. Vorig weekend ging Arsenal met 2-1 onderuit bij Aston Villa.
12 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz was na de thuiswedstrijd tegen Heracles Almelo (4-3) niet te spreken over het spel van zijn ploeg in een groot deel van de wedstrijd. "Alleen het eerste half uur was goed", zei hij voor de camera van ESPN.
13 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft in de Eredivisie de tiende achtereenvolgende overwinning geboekt. De regerend landskampioen versloeg Heracles Almelo met veel moeite: 4-3. Voor Heracles betekende het de eerste nederlaag sinds 25 oktober.
14 uur geledenGRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft na een mindere periode de tweede overwinning op rij geboekt in de Eredivisie. Het team van coach Dick Lukkien won op eigen veld met 3-0 van FC Volendam. De bezoekers voetbalden vanaf de 28e minuut met tien man na een rode kaart voor Mawouna Amevor.
15 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft in de Spaanse competitie de zevende overwinning op rij geboekt. Dankzij twee doelpunten van Raphinha won de ploeg van coach Hansi Flick van Osasuna: 2-0.
15 uur geleden