Mainz 05 ontdoet zich ook van interim-trainer
MAINZ (ANP) - De Duitse voetbalclub Mainz 05, waar de Nederlanders Jeremiah St. Juste en Jean-Paul Boëtius spelen, heeft interim-trainer Jan-Moritz Lichte vrijgesteld van werkzaamheden. De taak van hoofdtrainer wordt voorlopig waargenomen door Jan Siewert, die wordt doorgeschoven vanuit de jeugdopleiding.
De 40-jarige Lichte was sinds september van dit jaar interim-trainer. Hij volgde drie maanden geleden Achim Beierlorzer op. De twee jaar jongere Siewert was in het verleden trainer bij Huddersfield Town.
Mainz 05 staat na dertien duels op de zeventiende plaats met slechts 6 punten. Alleen Schalke 04 heeft minder punten behaald: 4.
De club van St. Juste en Boëtius vervolgt de Bundesliga op 3 januari met een uitwedstrijd tegen Bayern München.
Meer uit Voetbal
TEHERAN (ANP/AFP) - De Iraanse voetbalbond verwacht dat de FIFA een visum voor meerdere reizen naar de Verenigde Staten faciliteert voor het Iraanse nationale team in aanloop naar het WK. Dat zegt voorzitter Mehdi Taj in een video die donderdag door Iraanse media werd uitgezonden.
4 uur geledenTILBURG (ANP) - Finn Stam blijft bij Willem II voetballen. De naar de Eredivisie gepromoveerde Tilburgers nemen de 23-jarige verdediger definitief over van AZ. Stam kwam afgelopen seizoen al op huurbasis uit voor Willem II, dat de optie tot koop in het contract nu heeft gelicht.
5 uur geledenSÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay heeft na twee maanden zijn rentree als basisspeler van Corinthians gemaakt. De 32-jarige spits van het Nederlands elftal verloor met zijn Braziliaanse werkgever in de Copa Libertadores van Platense: 0-2. Depay, die net hersteld is van een bovenbeenblessure, speelde alleen de eerste helft mee.
5 uur geledenBREDA (ANP) - Carl Hoefkens is ook komend seizoen trainer van NAC Breda. De 47-jarige Belg degradeerde onlangs met de Brabanders uit de Eredivisie.
6 uur geledenLEIPZIG (ANP) - Crystal Palace heeft de Conference League gewonnen. De club uit het zuiden van Londen rekende in de finale af met Rayo Vallecano (1-0). Jean-Philippe Mateta maakte het winnende doelpunt in Leipzig.
16 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Manuel Neuer mist zondag de oefenwedstrijd van Duitsland tegen Finland. De 40-jarige doelman is nog onvoldoende hersteld van een kuitblessure.
18 uur geledenNEW YORK (ANP/RTR) - De procureurs-generaal van New York en New Jersey hebben wereldvoetbalbond FIFA gedagvaard in het kader van een onderzoek naar de verkoop van WK-tickets. Dat gebeurt slechts twee weken voor de start van het wereldkampioenschap voetbal.
21 uur geleden