
Maguire schiet United in verlenging naar halve finales FA Cup
NORWICH (ANP) - Manchester United heeft met veel moeite de halve finales van de FA Cup bereikt. Vlak voor het verstrijken van de tweede helft van de verlenging van de uitwedstrijd tegen Norwich City zorgde Harry Maguire voor grote opluchting bij het team van trainer Ole Gunnar Solskjaer: 1-2.
Odion Ighalo had Manchester United op voorsprong gebracht. Todd Cantwell maakte gelijk voor de hekkensluiter van de Premier League. Norwich speelde de hele verlenging met tien man na een rode kaart voor Timm Klose.
Doelman Tim Krul speelde een uitstekende wedstrijd voor Norwich. Net toen het erop leek dat de beslissing zou vallen in een strafschoppenserie, zorgde Maguire alsnog voor de beslissing.
De andere kwartfinales zijn Sheffield United - Arsenal, Leicester City - Chelsea en Newcastle United - Manchester City.
Meer uit Voetbal
MILAAN (ANP) - Santiago Giménez was vrijdagavond de grote man bij AC Milan in het thuisduel met Bologna (3-1). "Ik moet hier veel voor doen", zei de invaller na twee doelpunten. "Maar ik ben blij dat ik belangrijk kan zijn."
59 minuten geledenBAGDAD (ANP/RTR) - Graham Arnold gaat aan de slag als bondscoach van de nationale voetbalploeg van Irak. De oud-speler van Roda JC en NAC Breda wil de landenploeg naar het WK van 2026 in de Verenigde Staten, Canada en Mexico leiden.
1 uur geledenTILBURG (ANP) - Willem II moet steeds meer vrezen voor degradatie na de thuisnederlaag van 2-1 tegen Heracles Almelo. De Tilburgers kunnen zich niet meer rechtstreeks handhaven in de Eredivisie. Vooralsnog zal de club als nummer zestien in de nacompetitie degradatie moeten zien te voorkomen, maar in een donker scenario is ook directe degradatie naar de eerste divisie nog mogelijk als Willem II ook de laatste twee competitiewedstrijden verliest.
11 uur geledenZÜRICH (ANP) - Het WK voetbal voor vrouwen wordt vanaf 2031 uitgebreid van 32 naar 48 landenteams. Dat heeft de FIFA besloten. Het aantal wedstrijden op de eindronde gaat daardoor van 64 naar 104.
14 uur geledenARNHEM (ANP) - Vitesse heeft het vertrek van trainer John van den Brom na dit seizoen bevestigd. De Arnhemmers willen een frisse start maken en hebben daarom besloten het aflopende contract van het clubicoon niet te verlengen. Van den Brom keerde vorig seizoen terug bij Vitesse toen nog niet duidelijk was of de club zou blijven bestaan.
16 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht houdt nog altijd hoop op de derde plaats in de Eredivisie. Zondag neemt de ploeg van trainer Ron Jans het in Enschede op tegen FC Twente. Het gat met nummer 3 Feyenoord bedraagt 3 punten. De Rotterdammers ontvangen PSV.
16 uur geledenZEIST (ANP) - Gwyneth Hendriks (24) heeft er vertrouwen in dat ze zaterdag met PSV haar eerste beker gaat veroveren. De captain van de Eindhovense voetbalclub verloor als speelster van ADO Den Haag en PSV twee keer een bekerfinale. "Drie keer moet dan maar scheepsrecht zijn", stelde de verdedigster van PSV tijdens de persconferentie voor de bekerfinale in Zeist. Ze keek lachend naar 'De Dennenappel' en zei: "Die is deze keer voor mij."
16 uur geleden