
Maguire schiet United in verlenging naar halve finales FA Cup
NORWICH (ANP) - Manchester United heeft met veel moeite de halve finales van de FA Cup bereikt. Vlak voor het verstrijken van de tweede helft van de verlenging van de uitwedstrijd tegen Norwich City zorgde Harry Maguire voor grote opluchting bij het team van trainer Ole Gunnar Solskjaer: 1-2.
Odion Ighalo had Manchester United op voorsprong gebracht. Todd Cantwell maakte gelijk voor de hekkensluiter van de Premier League. Norwich speelde de hele verlenging met tien man na een rode kaart voor Timm Klose.
Doelman Tim Krul speelde een uitstekende wedstrijd voor Norwich. Net toen het erop leek dat de beslissing zou vallen in een strafschoppenserie, zorgde Maguire alsnog voor de beslissing.
De andere kwartfinales zijn Sheffield United - Arsenal, Leicester City - Chelsea en Newcastle United - Manchester City.
Meer uit Voetbal
ALKMAAR (ANP) - AZ heeft nieuw puntenverlies in de Eredivisie voorkomen. De Alkmaarders versloegen Almere City FC, dat de derde achtereenvolgende nederlaag leed. Het werd 4-1. AZ staat nu weer derde met 12 punten achterstand op koploper PSV, dat volgende week zondag de tegenstander is.
13 minuten geledenMILAAN (ANP) - Internazionale heeft bovenin de Italiaanse voetbalcompetitie verder afstand genomen van AC Milan. Trainer Simone Inzaghi zag zijn elftal met 4-0 winnen van Udinese. Milan ging eerder op zaterdag met 3-2 onderuit bij Atalanta en heeft nu 9 punten minder dan koploper Inter.
28 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - Brian Brobbey en Steven Bergwijn zijn niet fit uit de thuiswedstrijd van Ajax tegen Sparta Rotterdam (2-1) gekomen. " Brobbey kreeg last van een hamstring en Bergwijn kreeg ook last", verklaarde trainer John van 't Schip.
1 uur geledenZWOLLE (ANP) - NEC neemt in een rap tempo afstand van de onderste plaatsen van de Eredivisie. De club uit Nijmegen won de uitwedstrijd tegen PEC Zwolle (1-3). NEC bleef afgelopen woensdag ook al overeind in het restant van een eerder gestaakte uitwedstrijd tegen AZ (1-2). NEC staat negende in de Eredivisie, met 1 punt meer dan PEC Zwolle.
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Bart Vriends is onder de indruk van Brian Brobbey. De verdediger van Sparta had zich naar eigen zeggen goed voorbereid op de sterke spits van Ajax, maar toch kon hij niet voorkomen dat de aanvaller bij hem weg draaide en de score opende. "Natuurlijk baal ik daar van", zei Vriends. "Maar ik weet niet wat ik anders had moeten doen. Als Brobbey zo de bal krijgt en dan dat grote lijf van hem er tussen zet. Ik moet mezelf misschien niet als draaischijf laten gebruiken. Maar het gebeurt toch. Met dat spel is Brobbey misschien wel een van de beste spelers van Europa."
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax sluipt onder trainer John van 't Schip richting de bovenste plaatsen van de Eredivisie. De club uit de hoofdstad was voor eigen publiek ook te sterk voor Sparta Rotterdam (2-1), na een vermakelijke eerste helft en een slecht optreden na rust.
2 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de thuiswedstrijd tegen Sparta Rotterdam gewonnen (2-1). De club uit Amsterdam is naar de vijfde plaats van de ranglijst geklommen. Ajax stond begin november nog laatste in de Eredivisie.
2 uur geleden