Maguire: Manchester United verzwakt door coronapauze van 16 dagen
MANCHESTER (ANP) - De coronabreak van zestien dagen heeft Manchester United verzwakt. Dat zei verdediger Harry Maguire na de 1-1 tegen Newcastle United. "Zo'n gedwongen lange pauze middenin het seizoen helpt niet echt", aldus de verdediger op de website van zijn club, die werd getroffen door een uitbraak van het coronavirus. De ploeg van trainer Ralf Rangnick zag door een tekort aan spelers twee duels afgelast worden en speelde maandag voor het eerst sinds 11 december weer een wedstrijd.
"Het trainingscomplex was in de afgelopen periode gesloten en de helft van de jongens die speelde tegen Newcastle was nog herstellende van het virus. Het leek erop alsof er weinig energie in de ploeg zat", aldus Maguire, die de moeilijke periode niet als excuus voor het matige optreden wilde aanvoeren. "We hadden meer op de helft van de tegenstander moeten spelen en dat hebben we verzuimd. Het zal beter moeten en ik denk wel dat elke speler baat heeft gehad door 90 minuten te spelen."
Manchester United staat na zeventien wedstrijden op de zevende plek. De club treft donderdag Burnley op het eigen Old Trafford.
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP/RTR) - De UEFA heeft een akkoord met Real Madrid bereikt over de beëindiging van de juridische strijd over de Europese Super League. Dat hebben de UEFA en de Spaanse voetbalclub woensdag bekendgemaakt.
5 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Interim-trainer Fred Grim maakt waarschijnlijk het seizoen af bij Ajax. "Dat is voor mijn komst min of meer zo afgesproken", zei de nieuwe technisch directeur Jordi Cruijff tijdens een gesprek met de pers.
6 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Jordi Cruijff wil Ajax weer een winnaarsmentaliteit geven. "Het gaat niet goed, anders hadden ze me waarschijnlijk niet gevraagd", zei hij. "Als ik uiteindelijk faal in de Johan Cruijff ArenA, dan zou dat geen goed verhaal zijn."
6 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft Luca Dahl Tomasson langer vastgelegd. De 17-jarige Deense jeugdinternational en zoon van oud-Feyenoorder Jon Dahl Tomasson tekende een nieuw contract tot de zomer van 2028.
9 uur geledenLONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur heeft de Deense trainer Thomas Frank ontslagen. Het ontslag volgt een dag na de 2-1-thuisnederlaag tegen Newcastle United. De ploeg van de Nederlandse internationals Micky van de Ven en Xavi Simons staat zestiende in de Premier League.
10 uur geledenARNHEM (ANP) - Vitesse heeft nog geen definitief uitsluitsel van de licentiecommissie over de overname van zijn aandelen door de zogenoemde Sterkhouders. De club uit de eerste divisie meldt dat de KNVB positief heeft gereageerd op het verzoek dat medio december werd ingediend, maar dat de licentiecommissie "nog een aantal verduidelijkingen wenst".
10 uur geledenPORTO (ANP/RTR) - De Spaanse international Samu Aghehowa lijkt niet op tijd fit te zijn voor het WK voetbal van deze zomer. De 21-jarige aanvaller van FC Porto liep maandag een kruisbandblessure op tijdens het gelijkspel tegen Sporting Portugal (1-1).
11 uur geleden