Maguire: Manchester United verzwakt door coronapauze van 16 dagen
MANCHESTER (ANP) - De coronabreak van zestien dagen heeft Manchester United verzwakt. Dat zei verdediger Harry Maguire na de 1-1 tegen Newcastle United. "Zo'n gedwongen lange pauze middenin het seizoen helpt niet echt", aldus de verdediger op de website van zijn club, die werd getroffen door een uitbraak van het coronavirus. De ploeg van trainer Ralf Rangnick zag door een tekort aan spelers twee duels afgelast worden en speelde maandag voor het eerst sinds 11 december weer een wedstrijd.
"Het trainingscomplex was in de afgelopen periode gesloten en de helft van de jongens die speelde tegen Newcastle was nog herstellende van het virus. Het leek erop alsof er weinig energie in de ploeg zat", aldus Maguire, die de moeilijke periode niet als excuus voor het matige optreden wilde aanvoeren. "We hadden meer op de helft van de tegenstander moeten spelen en dat hebben we verzuimd. Het zal beter moeten en ik denk wel dat elke speler baat heeft gehad door 90 minuten te spelen."
Manchester United staat na zeventien wedstrijden op de zevende plek. De club treft donderdag Burnley op het eigen Old Trafford.
Meer uit Voetbal
RABAT (ANP) - Feyenoorder Anis Hadj Moussa heeft woensdag een belangrijk aandeel gehad in de laatste groepswedstrijd van Algerije op de Afrika Cup. De rechtsbuiten gaf in het met 3-1 gewonnen duel met Equatoriaal-Guinea de assist bij twee doelpunten.
6 uur geledenBURNLEY (ANP) - Quilindschy Hartman vertrekt de komende transferperiode niet naar Ajax. Dat meldt de 24-jarige linkervleugelverdediger op Instagram.
7 uur geledenRIO DE JANEIRO (ANP/DPA) - Oud-profvoetballer Roberto Carlos heeft een hartoperatie ondergaan in zijn geboorteland Brazilië. Dat meldt onder meer de Spaanse sportkrant AS.
8 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool-trainer Arne Slot hoopt dat zijn elftal het zichzelf donderdag in de thuiswedstrijd tegen Leeds United in de Premier League niet zo moeilijk maakt als een kleine maand geleden. Toen eindigde het eerste duel tussen de twee clubs in de competitie in Leeds in 3-3. Liverpool verspeelde toen eerst een voorsprong van 2-0 en daarna van 3-2.
8 uur geledenRABAT (ANP/RTR) - Bertrand Traoré heeft op de Afrika Cup een boete gekregen van 10.000 dollar, omgerekend ongeveer 8500 euro. De aanvoerder van Burkina Faso, oud-speler van Ajax, wordt daarmee gestraft voor aanmerkingen op de wedstrijdleiding.
9 uur geledenMANCHESTER (ANP/RTR) - Rodri is fit genoeg om zijn rentree bij Manchester City te maken. De 29-jarige Spaanse spelmaker zat zaterdag in de uitwedstrijd tegen Nottingham Forest al op de reservebank, maar kwam toen nog niet in actie.
9 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid begint het nieuwe jaar zonder Kylian Mbappé. De Franse aanvaller heeft een verstuiking aan zijn linkerknie, meldt de Spaanse voetbalclub in een korte verklaring.
11 uur geleden