Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Magnussen stunt in kwalificatie en brengt Haas in extase

Magnussen stunt in kwalificatie en brengt Haas in extase

SAKHIR (ANP) - Kevin Magnussen was met stomheid geslagen na de kwalificatie voor de Grote Prijs van Bahrein. Net een week terug bij het Amerikaanse raceteam als vervanger van de ontslagen Rus Nikita Mazepin stuntte de Deense coureur met de zevende tijd. Het was voor het eerst sinds 2019 dat een auto van Haas de derde en laatste kwalificatiesessie (Q3) haalde.

"Dit is te gek en ik kan het amper bevatten", zei Magnussen, die tussen 2017 en 2020 ook voor Haas reed in de Formule 1. "Hier kun je alleen maar op hopen."

De coureurs van Haas reden de afgelopen jaren steevast in de achterhoede, maar het lijkt erop dat de renstal de regelwijzigingen in de aerodynamica goed heeft uitgevoerd en een ongedacht snelle auto heeft gefabriceerd. "Het zijn rare weken geweest waarin ik de auto moest leren kennen en er ook achter kwam dat die behoorlijk goed is", aldus Magnussen, die in Q2 problemen kreeg met het hydraulische systeem in de Haas. "Dat moest verholpen worden en dat kostte tijd. Ik kon maar één rondje doen in Q3 op de oude banden uit Q2 en dan blijk je de zevende tijd te hebben gereden. Het is idioot gewoon."

Meer uit Sport

Alcaraz na marathonpartij naar eerste finale op Australian Open

MELBOURNE (ANP) - Tennisser Carlos Alcaraz staat voor het eerst in de finale van de Australian Open. De 22-jarige Spanjaard knokte zich in een marathonpartij van 5 uur en 27 minuten langs de 28-jarige Duitser Alexander Zverev: 6-4 7-6 (5) 6-7 (3) 6-7 (4) 7-5.

1 uur geleden
Gadecki en Peers verdedigen titel op Australian Open met succes

MELBOURNE (ANP/RTR) - Tennissers Olivia Gadecki en John Peers hebben op de Australian Open de titel in het gemengd dubbel gewonnen. De Australiërs waren vorig jaar ook al de beste in Melbourne en zijn het eerste gemengde duo in 37 jaar dat de titel bij het eerste grandslamtoernooi van het jaar met succes verdedigt.

4 uur geleden
Politie Curaçao doorzoekt huis van honkbalinternational Schoop

WILLEMSTAD (ANP) - De politie van Curaçao heeft donderdag het huis van de bekende Nederlandse honkbalinternational Jonathan Schoop (34) doorzocht. De huiszoeking maakt deel uit van een grote politieactie die in de nacht van woensdag op donderdag begon. Daarbij zijn ook een broodjeszaak en andere huizen doorzocht. Schoop zou op de lijst staan van internationals die in maart met het Koninkrijksteam aantreden bij de World Baseball Classic (WBC). De selectie wordt volgende week bekendgemaakt.

18 uur geleden
Sabalenka woest om verlies punt na 'hinderlijk kreunen'

MELBOURNE (ANP/RTR) - Het verlies van een punt om 'hinderlijk kreunen' motiveerde Aryna Sabalenka in de halve finale van de Australian Open tegen Elina Svitolina. Dat zei de nummer 1 van de wereld in de persconferentie na haar duidelijke zege in twee sets (6-2 6-3).

21 uur geleden
Rybakina ten koste van Pegula naar eindstrijd Australian Open

MELBOURNE (ANP) - Elena Rybakina neemt het zaterdag in de finale van de Australian Open op tegen Aryna Sabalenka. De 26-jarige tennisster uit Kazachstan rekende in de halve finale af met de 31-jarige Amerikaanse Jessica Pegula: 6-3 7-6 (7). Rybakina is de huidige nummer 5 van de wereld.

23 uur geleden
Serena Williams wakkert geruchten over rentree aan

NEW YORK (ANP/AFP) - Serena Williams heeft de speculaties over een mogelijke terugkeer naar de tenniswereld weer aangewakkerd. De 23-voudig grandslamwinnares gaf een dubbelzinnig antwoord in het Amerikaanse televisieprogramma Today. "Ik weet het niet. Ik zie wel wat er op mijn pad komt. Het is geen ja of nee", luidde haar antwoord op de vraag naar een mogelijke comeback.

1 dag geleden
Sabalenka voor vierde jaar op rij naar finale Australian Open

MELBOURNE (ANP) - Aryna Sabalenka heeft voor de vierde keer op rij de finale bereikt van de Australian Open. De nummer 1 van de plaatsingslijst uit Belarus won in de halve finale afgetekend in twee sets van de Oekraïense Elina Svitolina: 6-2 6-3. De partij in de Rod Laver Arena duurde niet langer dan 1 uur en 16 minuten.

1 dag geleden