Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Magnussen stunt in kwalificatie en brengt Haas in extase

Magnussen stunt in kwalificatie en brengt Haas in extase

SAKHIR (ANP) - Kevin Magnussen was met stomheid geslagen na de kwalificatie voor de Grote Prijs van Bahrein. Net een week terug bij het Amerikaanse raceteam als vervanger van de ontslagen Rus Nikita Mazepin stuntte de Deense coureur met de zevende tijd. Het was voor het eerst sinds 2019 dat een auto van Haas de derde en laatste kwalificatiesessie (Q3) haalde.

"Dit is te gek en ik kan het amper bevatten", zei Magnussen, die tussen 2017 en 2020 ook voor Haas reed in de Formule 1. "Hier kun je alleen maar op hopen."

De coureurs van Haas reden de afgelopen jaren steevast in de achterhoede, maar het lijkt erop dat de renstal de regelwijzigingen in de aerodynamica goed heeft uitgevoerd en een ongedacht snelle auto heeft gefabriceerd. "Het zijn rare weken geweest waarin ik de auto moest leren kennen en er ook achter kwam dat die behoorlijk goed is", aldus Magnussen, die in Q2 problemen kreeg met het hydraulische systeem in de Haas. "Dat moest verholpen worden en dat kostte tijd. Ik kon maar één rondje doen in Q3 op de oude banden uit Q2 en dan blijk je de zevende tijd te hebben gereden. Het is idioot gewoon."

Meer uit Sport

Oud-winnaar De Minaur doet weer mee aan tennistoernooi Rosmalen

ROSMALEN (ANP) - Oud-winnaar Alex de Minaur doet volgende week opnieuw mee aan het tennistoernooi in Rosmalen. De organisatie van het Libéma Open heeft de nummer 7 van de wereld een wildcard gegeven, waardoor het aantal top 10-spelers op drie uitkomt. Eerder zegden de Canadees Félix Auger-Aliassime en de Rus Daniil Medvedev hun deelname al toe aan het grastoernooi op het Autotron.

9 uur geleden
Wielerploeg Visma bevestigt vertrek sportief directeur Niermann

DEN BOSCH (ANP) - Sportief directeur Grischa Niermann vertrekt bij Visma - Lease a Bike, bevestigt de Nederlandse wielerploeg. Ploegleider Marc Reef neemt zijn functie per 1 september over.

9 uur geleden
Shorttracker De Laat (31) beëindigt carrière

HEERENVEEN (ANP) - Shorttracker Itzhak de Laat beëindigt zijn loopbaan. Dat meldt schaatsbond KNSB. De 31-jarige De Laat nam deel aan de Olympische Winterspelen van 2018, 2022 en 2026.

10 uur geleden
Andrejeva (19) speelt ervaren Cîrstea (36) weg op Roland Garros

PARIJS (ANP) - Tennisster Mirra Andrejeva (19) heeft Sorana Cîrstea (36) in de kwartfinale van Roland Garros gedeclasseerd. De 19-jarige Russische won in Stadion Philippe-Chatrier in minder dan een uur afgetekend in twee sets van de 36-jarige Roemeense: 6-0 6-3. Andrejeva speelt in de halve finale tegen de winnares van het Oekraïense onderonsje tussen Jelina Svitolina en Marta Kostjoek.

10 uur geleden
EK waterpolo voor vrouwen in 2028 opnieuw in Eindhoven

EINDHOVEN (ANP) - Het Europees kampioenschap waterpolo voor vrouwen is in 2028 opnieuw in Eindhoven. Het Pieter van den Hoogenband Zwemstadion was in 2024 ook al het decor van de strijd om de Europese titel, toen gewonnen door de waterpolosters van Oranje.

11 uur geleden
Sabalenka verslaat Osaka en bereikt kwartfinale op Roland Garros

PARIJS (ANP) - Tennisster Aryna Sabalenka heeft de kwartfinale van Roland Garros bereikt. De nummer 1 van de wereld uit Belarus rekende op het gravel in twee sets af met viervoudig grandslamwinnares Naomi Osaka uit Japan: 7-5 6-3.

1 dag geleden
3x3-basketbalteams beginnen WK met twee overwinningen

WARSCHAU (ANP) - De Nederlandse 3x3-basketballers zijn het WK in Warschau goed begonnen. Zowel het mannen- als het vrouwenteam, dat de titelverdediger is, won de eerste twee groepswedstrijden.

1 dag geleden