Maduro ziet ondanks nederlaag lichtpuntjes: teamdiscipline getoond
BRIGHTON (ANP) - Hedwiges Maduro hield "een zuur gevoel" over aan het 2-0-verlies van Ajax in de Europa League tegen Brighton & Hove Albion. De tijdelijke opvolger van de vertrokken Maurice Steijn vond de nederlaag terecht, maar zag wel aanknopingspunten.
"We hebben wel teamdiscipline getoond", reageerde Maduro bij Veronica. "We wisten dat Brighton heel goed was aan de bal, we zakten wat meer in en hebben geloerd op de omschakeling. Alleen, aan de bal waren we te slordig om er uit te kunnen komen. Ik denk dat de ruimtes veel compacter waren, maar we speelden tegen een ploeg die er alsnog heel goed doorheen kon voetballen."
Van een kansloze nederlaag wilde Maduro niet spreken. "Of we zijn overklast? Overklast is een groot woord, maar Brighton is gewoon heel goed aan de bal. Wij hebben ook momenten gehad om vooruit te spelen, maar dan spelen we toch achteruit. Na rust ging dat beter. Het heeft ook met vertrouwen te maken. Of ik zondag tegen PSV op de bank zit? Ik weet nog niks, focus me gewoon op PSV en dan hoor ik het wel."
Meer uit Voetbal
EMMEN (ANP) - Voor aanvoerder Mark Diemers betekent de promotie van SC Cambuur naar de Eredivisie heel veel. "Ik ben twee jaar geleden teruggekomen met maar één doel en dat is deze promotie", zei hij bij ESPN. "Dat we dit zo dicht bij huis kunnen vieren met de tribunes vol met Cambuur-mensen. Mooier kan niet."
22 minuten geledenEMMEN (ANP) - Bij trainer Henk de Jong overheerst blijdschap en trots nu hij met SC Cambuur promotie naar de Eredivisie heeft veiliggesteld. "Ik ben supertrots op wat we hebben gedaan. Moet je kijken, mooi hè", wees hij naar het feestje in het uitvak van de Oude Meerdijk in Emmen, waar Cambuur met 4-2 won. "Het was ook een mooie wedstrijd."
28 minuten geledenEMMEN (ANP) - SC Cambuur keert volgend seizoen terug in de Eredivisie. De ploeg van coach Henk de Jong won met 4-2 bij FC Emmen en is met nog vijf wedstrijden te spelen zeker van promotie.
1 uur geledenWOLFSBURG (ANP) - Lineth Beerensteyn heeft VfL Wolfsburg de zege bezorgd op Olympique Lyon in de eerste kwartfinale van de Champions League. De 29-jarige international maakte in eigen huis het enige doelpunt van de Duitse club: 1-0.
2 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Aanvaller Mohamed Salah verlaat Liverpool na dit seizoen. Dat hebben de Egyptenaar en de club van trainer Arne Slot dinsdag bekendgemaakt.
2 uur geledenSEVILLA (ANP) - Luis García Plaza is de nieuwe trainer van Sevilla. De 53-jarige Spanjaard volgt de maandag ontslagen Argentijn Matías Almeyda op. García Plaza ondertekent een contract tot de zomer van 2027.
4 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Corina Dekker is ook komend seizoen de trainer van de voetbalsters van FC Twente. De 42-jarige coach heeft tot medio 2027 bijgetekend in Enschede.
5 uur geleden