Maduro ziet ondanks nederlaag lichtpuntjes: teamdiscipline getoond
BRIGHTON (ANP) - Hedwiges Maduro hield "een zuur gevoel" over aan het 2-0-verlies van Ajax in de Europa League tegen Brighton & Hove Albion. De tijdelijke opvolger van de vertrokken Maurice Steijn vond de nederlaag terecht, maar zag wel aanknopingspunten.
"We hebben wel teamdiscipline getoond", reageerde Maduro bij Veronica. "We wisten dat Brighton heel goed was aan de bal, we zakten wat meer in en hebben geloerd op de omschakeling. Alleen, aan de bal waren we te slordig om er uit te kunnen komen. Ik denk dat de ruimtes veel compacter waren, maar we speelden tegen een ploeg die er alsnog heel goed doorheen kon voetballen."
Van een kansloze nederlaag wilde Maduro niet spreken. "Of we zijn overklast? Overklast is een groot woord, maar Brighton is gewoon heel goed aan de bal. Wij hebben ook momenten gehad om vooruit te spelen, maar dan spelen we toch achteruit. Na rust ging dat beter. Het heeft ook met vertrouwen te maken. Of ik zondag tegen PSV op de bank zit? Ik weet nog niks, focus me gewoon op PSV en dan hoor ik het wel."
Meer uit Voetbal
MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft de thuiswedstrijd tegen Newcastle United met 1-0 gewonnen. Daarmee komt de ploeg voorlopig op de vijfde plaats in de Premier League, met een duel meer gespeeld dan de concurrentie.
7 uur geledenRABAT (ANP) - Marokko is er niet in geslaagd zijn tweede wedstrijd in de groepsfase van de Afrika Cup te winnen. Na winst in het openingsduel met de Comoren (2-0) kwam het gastland tegen Mali niet verder dan 1-1.
7 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - De Noorse aanvaller Lars Olden Larsen keert niet meer terug bij NEC. De Nijmeegse Eredivisionist heeft overeenstemming bereikt met Tromsø IL over de definitieve overgang van Olden Larsen, die deze zomer al voor een halfjaar werd gehuurd door de Noorse club. Tromsø IL heeft de optie tot koop gelicht, meldt NEC vrijdag.
10 uur geledenAGADIR (ANP) - Met opnieuw een belangrijke rol voor Mohamed Salah heeft Egypte ook de tweede groepswedstrijd op de Afrika Cup gewonnen. De aanvaller van Liverpool benutte tegen Zuid-Afrika in het Marokkaanse Agadir kort voor rust een strafschop. Dankzij de 1-0-zege is Egypte al zeker van een plaats in de achtste finales.
12 uur geledenMONTPELLIER (ANP/AFP) - De Franse voetbaltrainer Jean-Louis Gasset is vrijdag op 72-jarige leeftijd overleden. Dat meldt voetbalclub Montpellier.
15 uur geledenLIVERPOOL (ANP/RTR) - De twee zoons van de in de zomer overleden Portugese profvoetballer Diogo Jota gaan zaterdag tijdens de wedstrijd tussen Liverpool en Wolverhampton Wanderers mee als mascottes het veld op. Dat melden Engelse media, waaronder The Times.
20 uur geledenANKARA (ANP/DPA) - Er zijn nieuwe arrestaties verricht in verband met het gokschandaal in het Turkse voetbal. Volgens diverse Turkse media zijn er arrestatiebevelen uitgevaardigd voor 29 personen, onder wie voormalig vicevoorzitter Erden Timur van Galatasaray.
20 uur geleden