Maduro ziet ondanks nederlaag lichtpuntjes: teamdiscipline getoond
BRIGHTON (ANP) - Hedwiges Maduro hield "een zuur gevoel" over aan het 2-0-verlies van Ajax in de Europa League tegen Brighton & Hove Albion. De tijdelijke opvolger van de vertrokken Maurice Steijn vond de nederlaag terecht, maar zag wel aanknopingspunten.
"We hebben wel teamdiscipline getoond", reageerde Maduro bij Veronica. "We wisten dat Brighton heel goed was aan de bal, we zakten wat meer in en hebben geloerd op de omschakeling. Alleen, aan de bal waren we te slordig om er uit te kunnen komen. Ik denk dat de ruimtes veel compacter waren, maar we speelden tegen een ploeg die er alsnog heel goed doorheen kon voetballen."
Van een kansloze nederlaag wilde Maduro niet spreken. "Of we zijn overklast? Overklast is een groot woord, maar Brighton is gewoon heel goed aan de bal. Wij hebben ook momenten gehad om vooruit te spelen, maar dan spelen we toch achteruit. Na rust ging dat beter. Het heeft ook met vertrouwen te maken. Of ik zondag tegen PSV op de bank zit? Ik weet nog niks, focus me gewoon op PSV en dan hoor ik het wel."
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie is verrast door het vertrek van algemeen directeur Dennis te Kloese. "Ik hoorde het donderdag van hem zelf. Ik wist het niet. Ik vind het jammer dat hij stopt", zei de coach van Feyenoord op vrijdagmiddag in de persruimte van De Kuip. "Ik focus me op het team. We spelen morgen weer. Daar maak ik me druk over", aldus Van Persie.
2 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Matthijs de Ligt is vijftig dagen voor het begin van het WK voetbal nog altijd niet volledig fit. De 26-jarige verdediger keerde volgens zijn club Manchester United terug op het trainingsveld om verder aan zijn herstel te werken. Het is nog niet duidelijk of hij op tijd hersteld is voor het eindtoernooi in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.
7 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft de voorlaatste thuiswedstrijd van dit seizoen gewonnen. De landskampioen versloeg PEC Zwolle met 6-1. PSV vergrootte de voorsprong op nummer 2 Feyenoord tot 22 punten. De Rotterdammers spelen zaterdag nog tegen FC Groningen.
19 uur geledenDEVENTER (ANP) - AZ heeft vier dagen na het winnen van de KNVB-beker gelijkgespeeld tegen Go Ahead Eagles. In Deventer eindigde het duel tussen de laatste twee bekerwinnaars in 0-0. Vorig seizoen won Go Ahead de beker door AZ na strafschoppen te verslaan.
21 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Ismael Saibari ontbreekt donderdag in de wedstrijdselectie van PSV. De middenvelder heeft een blessure en mist daardoor de thuiswedstrijd tegen PEC Zwolle.
21 uur geledenDEVENTER (ANP) - AZ start donderdagavond tegen Go Ahead Eagles met zes wijzigingen vergeleken met de basiself van de bekerfinale. Zondag wonnen de Alkmaarders de vijfde KNVB-beker in de clubgeschiedenis door NEC met 5-1 te verslaan. Twee dagen na de huldiging speelt AZ in de Eredivisie tegen de bekerwinnaar van vorig seizoen. De aftrap is om 18.45 uur.
1 dag geledenUTRECHT (ANP) - Het kort geding dat NAC Breda heeft aangespannen tegen voetbalbond KNVB is dinsdag vanaf 09.00 uur te volgen via een livestream. Dat meldt de rechtbank Midden-Nederland.
1 dag geleden