Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Maduro weet niet hoelang hij nog interim-trainer van Ajax is

Maduro weet niet hoelang hij nog interim-trainer van Ajax is

AMSTERDAM (ANP) - Hedwiges Maduro weet niet of de uitwedstrijd tegen PSV zondag zijn laatste duel als interim-trainer van Ajax is. "Daar heb ik nog niets over gehoord", zei hij. "Nee, ik weet ook niet of ik terugkeer als assistent van de nieuwe trainer. Daar hebben we het nog niet over gehad. Ik focus me nu helemaal op het duel met PSV. Daarna zien we wel."

Maduro leidde Ajax donderdag tijdens het verloren uitduel met Brighton & Hove Albion (2-0) voor het eerst als interim-trainer. Daarvoor was hij een van de assistenten van de afgelopen maandag vertrokken Maurice Steijn. Ajax is met John van 't Schip in gesprek over de functie van hoofdtrainer voor de rest van het seizoen. De club speelt donderdag een thuisduel met FC Volendam, de enige formatie die onder Ajax staat op de ranglijst van de Eredivisie.

Hoewel Maduro officieel nog niets heeft gehoord van de clubleiding, ligt het in de lijn der verwachting dat hij terugkeert als assistent van de nieuwe hoofdtrainer. "Ik vind dat ook zeker geen probleem", zei hij. "Ik heb hier bewust een contract voor drie seizoenen getekend om als assistent-trainer te leren van een ervaren hoofdcoach. Ik wil nu helemaal geen hoofdtrainer zijn van een grote club. Ik zit hier om Ajax te helpen. Iedereen weet in welke situatie we zitten. Gelukkig zijn er mensen als Louis van Gaal en Danny Blind bereid gevonden om de club te repareren. Wij moeten zorgen dat Ajax weer op het veld gaat presteren."

Meer uit Voetbal

Schreuder na vijf maanden ontslagen bij Saudische club Al-Diriyah

DIRIYAH (ANP) - Alfred Schreuder is na vijf maanden ontslagen bij de Saudische voetbalclub Al-Diriyah. De 53-jarige Nederlander wordt verantwoordelijk gehouden voor de matige prestaties. Al-Diriyah speelt op het tweede niveau en lijkt niet te promoveren.

52 minuten geleden
Deportivo Alavés wint van kampioen FC Barcelona

VITORIA-GASTEIZ (ANP) - Het tegen degradatie vechtende Deportivo Alavés heeft tegen landskampioen FC Barcelona 3 punten gepakt. De wedstrijd in Vitoria-Gasteiz eindigde in 1-0 voor de thuisploeg.

10 uur geleden
Internazionale wint na titel in Serie A ook Coppa Italia

ROME (ANP) - Internazionale heeft voor de tiende keer de Coppa Italia gewonnen. De club uit Milaan, die ook al landskampioen is geworden, was in de finale in Rome met 2-0 te sterk voor Lazio. Denzel Dumfries was goed voor een assist.

10 uur geleden
Paris Saint-Germain Frans kampioen na zege op RC Lens

LENS (ANP) - Paris Saint-Germain is voor de vijfde keer op rij kampioen van Frankrijk geworden. De ploeg van trainer Luis Enrique won de topper tegen RC Lens met 2-0 en kan in de laatste speelronde niet meer worden ingehaald.

11 uur geleden
Manchester City blijft na zege in het spoor van Arsenal

MANCHESTER (ANP) - Manchester City houdt de druk op koploper Arsenal in de Engelse titelstrijd. De ploeg van trainer Pep Guardiola won in eigen huis met 3-0 van Crystal Palace.

11 uur geleden
Willem II wint eerste halve finale in play-offs van Almere City

ALMERE (ANP) - Willem II heeft de eerste wedstrijd in de halve finale van de play-offs om promotie/degradatie gewonnen van Almere City. In Almere won de ploeg van trainer John Stegeman met 1-0 door een treffer van Samuel Bamba.

12 uur geleden
Chery, Godts, Saibari, Veerman of Trenskow Speler van het Jaar

UTRECHT (ANP) - Tjaronn Chery (NEC), Mika Godts (Ajax), Ismael Saibari (PSV), Joey Veerman (PSV) en Jacob Trenskow (sc Heerenveen) maken kans om te worden verkozen tot Speler van het Jaar van de Eredivisie. Saibari behoorde ook vorig jaar tot de genomineerden, maar zag de titel toen naar Sem Steijn (destijds FC Twente) gaan.

20 uur geleden