Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Maduro weet niet hoelang hij nog interim-trainer van Ajax is

Maduro weet niet hoelang hij nog interim-trainer van Ajax is

AMSTERDAM (ANP) - Hedwiges Maduro weet niet of de uitwedstrijd tegen PSV zondag zijn laatste duel als interim-trainer van Ajax is. "Daar heb ik nog niets over gehoord", zei hij. "Nee, ik weet ook niet of ik terugkeer als assistent van de nieuwe trainer. Daar hebben we het nog niet over gehad. Ik focus me nu helemaal op het duel met PSV. Daarna zien we wel."

Maduro leidde Ajax donderdag tijdens het verloren uitduel met Brighton & Hove Albion (2-0) voor het eerst als interim-trainer. Daarvoor was hij een van de assistenten van de afgelopen maandag vertrokken Maurice Steijn. Ajax is met John van 't Schip in gesprek over de functie van hoofdtrainer voor de rest van het seizoen. De club speelt donderdag een thuisduel met FC Volendam, de enige formatie die onder Ajax staat op de ranglijst van de Eredivisie.

Hoewel Maduro officieel nog niets heeft gehoord van de clubleiding, ligt het in de lijn der verwachting dat hij terugkeert als assistent van de nieuwe hoofdtrainer. "Ik vind dat ook zeker geen probleem", zei hij. "Ik heb hier bewust een contract voor drie seizoenen getekend om als assistent-trainer te leren van een ervaren hoofdcoach. Ik wil nu helemaal geen hoofdtrainer zijn van een grote club. Ik zit hier om Ajax te helpen. Iedereen weet in welke situatie we zitten. Gelukkig zijn er mensen als Louis van Gaal en Danny Blind bereid gevonden om de club te repareren. Wij moeten zorgen dat Ajax weer op het veld gaat presteren."

Meer uit Voetbal

Gastland Marokko speelt finale Afrika Cup tegen Senegal

RABAT (ANP) - Marokko speelt zondag de finale van de Afrika Cup tegen Senegal. Het gastland won woensdagavond in Rabat na strafschoppen (4-2) van Nigeria. Doelman Yassine Bounou was met twee gestopte penalty's de held van Marokko.

3 uur geleden
Klaassen ziet Ajax 'collectief falen' tegen AZ

ALKMAAR (ANP) - Davy Klaassen zag Ajax 'collectief falen' in de verloren uitwedstrijd tegen AZ (6-0) in de achtste finale van de KNVB-beker. "Ik denk dat je bij ons niemand kunt opnoemen die wel goed was", zei de aanvoerder vlak na de wedstrijd.

12 uur geleden
Arbeloa in eerste duel als Real-coach uitgeschakeld door Albacete

ALBACETE (ANP) - Álvaro Arbeloa heeft zijn eerste wedstrijd als trainer van Real Madrid op pijnlijke wijze verloren. De opvolger van de maandag vertrokken Xabi Alonso werd met zijn ploeg na een 3-2-nederlaag bij Albacete uitgeschakeld in de achtste finales van de Spaanse beker. Albacete komt uit in de Segunda División.

12 uur geleden
Fortuna Sittard ziet Fosso vertrekken naar Sturm Graz

SITTARD (ANP) - Fortuna Sittard heeft afscheid genomen van middenvelder Ryan Fosso. De 23-jarige Zwitser maakt een transfer naar Sturm Graz.

13 uur geleden
PSV na eenvoudige zege tegen FC Den Bosch naar kwartfinale beker

DEN BOSCH (ANP) - PSV heeft met een 4-1-overwinning tegen FC Den Bosch de kwartfinale van de KNVB-beker bereikt. De kampioen van Nederland kwam in Stadion De Vliert geen moment in de problemen tegen de huidige nummer 7 van de eerste divisie.

13 uur geleden
Napoli speelt tegen Parma voor de derde keer op rij gelijk

NAPELS (ANP) - Napoli heeft voor de derde keer op rij gelijkgespeeld in de Serie A. De regerend kampioen kwam in Napels niet verder dan 0-0 tegen Parma. Vorige week speelde de nummer 3 van Italië gelijk tegen Hellas Verona (2-2) en Internazionale (2-2).

15 uur geleden
Senegal ten koste van Egypte naar finale Afrika Cup

TANGER (ANP) - Senegal staat zondag in de finale van de Afrika Cup. De 'Leeuwen van Teranga' wonnen woensdag in Tanger in de halve finale met 1-0 van Egypte. Senegal speelt in de eindstrijd tegen de winnaar van de wedstrijd tussen gastland Marokko en Nigeria. Die twee landen spelen woensdagavond tegen elkaar in Rabat.

16 uur geleden