Maduro weet niet hoelang hij nog interim-trainer van Ajax is
AMSTERDAM (ANP) - Hedwiges Maduro weet niet of de uitwedstrijd tegen PSV zondag zijn laatste duel als interim-trainer van Ajax is. "Daar heb ik nog niets over gehoord", zei hij. "Nee, ik weet ook niet of ik terugkeer als assistent van de nieuwe trainer. Daar hebben we het nog niet over gehad. Ik focus me nu helemaal op het duel met PSV. Daarna zien we wel."
Maduro leidde Ajax donderdag tijdens het verloren uitduel met Brighton & Hove Albion (2-0) voor het eerst als interim-trainer. Daarvoor was hij een van de assistenten van de afgelopen maandag vertrokken Maurice Steijn. Ajax is met John van 't Schip in gesprek over de functie van hoofdtrainer voor de rest van het seizoen. De club speelt donderdag een thuisduel met FC Volendam, de enige formatie die onder Ajax staat op de ranglijst van de Eredivisie.
Hoewel Maduro officieel nog niets heeft gehoord van de clubleiding, ligt het in de lijn der verwachting dat hij terugkeert als assistent van de nieuwe hoofdtrainer. "Ik vind dat ook zeker geen probleem", zei hij. "Ik heb hier bewust een contract voor drie seizoenen getekend om als assistent-trainer te leren van een ervaren hoofdcoach. Ik wil nu helemaal geen hoofdtrainer zijn van een grote club. Ik zit hier om Ajax te helpen. Iedereen weet in welke situatie we zitten. Gelukkig zijn er mensen als Louis van Gaal en Danny Blind bereid gevonden om de club te repareren. Wij moeten zorgen dat Ajax weer op het veld gaat presteren."
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Julián Carranza vertrekt bij Feyenoord. De Argentijnse spits heeft een akkoord bereikt met Necaxa. Dat melden Feyenoord en de Mexicaanse club.
1 uur geledenCORNELLÀ DE LLOBREGAT (ANP) - FC Barcelona heeft een zwaarbevochten uitzege op Espanyol geboekt. Dani Olmo en Robert Lewandowski maakten in de slotfase de doelpunten in Cornellà de Llobregat (0-2).
12 uur geledenBOURNEMOUTH (ANP) - Arsenal heeft de uitwedstrijd tegen Bournemouth gewonnen (2-3). Declan Rice scoorde twee keer voor de ploeg van trainer Mikel Arteta, die de koppositie in de Premier League verstevigde.
14 uur geledenTURIJN (ANP) - Juventus is slecht aan de tweede helft van het seizoen begonnen. De ploeg uit Turijn bleef in het thuisduel met Lecce steken op een gelijkspel (1-1).
15 uur geledenTANGER (ANP) - Pape Gueye heeft Senegal naar de kwartfinale van de Afrika Cup in Marokko geholpen. De middenvelder van Villarreal had met twee doelpunten een groot aandeel in de zege op Soedan (3-1).
15 uur geledenWOLVERHAMPTON (ANP) - Wolverhampton Wanderers is het nieuwe jaar begonnen met de eerste competitiezege van het seizoen. De hekkensluiter van de Premier League rekende voor eigen publiek af met West Ham United (3-0).
17 uur geledenSOFIA (ANP/RTR) - Dimitar Penev is op 80-jarige leeftijd overleden. De voormalige bondscoach van Bulgarije leidde zijn landenploeg in 1994 naar de halve finales van het WK.
17 uur geleden