Maduro weet niet hoelang hij nog interim-trainer van Ajax is
AMSTERDAM (ANP) - Hedwiges Maduro weet niet of de uitwedstrijd tegen PSV zondag zijn laatste duel als interim-trainer van Ajax is. "Daar heb ik nog niets over gehoord", zei hij. "Nee, ik weet ook niet of ik terugkeer als assistent van de nieuwe trainer. Daar hebben we het nog niet over gehad. Ik focus me nu helemaal op het duel met PSV. Daarna zien we wel."
Maduro leidde Ajax donderdag tijdens het verloren uitduel met Brighton & Hove Albion (2-0) voor het eerst als interim-trainer. Daarvoor was hij een van de assistenten van de afgelopen maandag vertrokken Maurice Steijn. Ajax is met John van 't Schip in gesprek over de functie van hoofdtrainer voor de rest van het seizoen. De club speelt donderdag een thuisduel met FC Volendam, de enige formatie die onder Ajax staat op de ranglijst van de Eredivisie.
Hoewel Maduro officieel nog niets heeft gehoord van de clubleiding, ligt het in de lijn der verwachting dat hij terugkeert als assistent van de nieuwe hoofdtrainer. "Ik vind dat ook zeker geen probleem", zei hij. "Ik heb hier bewust een contract voor drie seizoenen getekend om als assistent-trainer te leren van een ervaren hoofdcoach. Ik wil nu helemaal geen hoofdtrainer zijn van een grote club. Ik zit hier om Ajax te helpen. Iedereen weet in welke situatie we zitten. Gelukkig zijn er mensen als Louis van Gaal en Danny Blind bereid gevonden om de club te repareren. Wij moeten zorgen dat Ajax weer op het veld gaat presteren."
Meer uit Voetbal
ALKMAAR (ANP) - Desiree van Lunteren (33) heeft opnieuw bijgetekend bij AZ Vrouwen. De voormalig speelster van het Nederlands elftal had al eens afscheid genomen van het voetbal, maar keerde in 2023 terug bij AZ. Haar contract in Alkmaar loopt nu tot medio 2029.
3 uur geledenISTANBUL (ANP) - Fenerbahçe heeft de Franse middenvelder N'Golo Kanté (34) aangetrokken van de Saudische club Al-Ittihad. De deal leek gestrand, maar door bemiddeling van de Turkse president Recep Tayyip Erdogan is de transfer alsnog rondgekomen.
3 uur geledenHELMOND (ANP) - Supporters van FC Den Bosch zijn vrijdagavond niet welkom bij de uitwedstrijd tegen Helmond Sport in de eerste divisie. De rechtbank Oost-Brabant heeft woensdag besloten dat de burgemeester de komst van uitsupporters voor het duel mag verbieden.
3 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal staat in de finale van de League Cup, het tweede bekertoernooi van Engeland. De koploper van de Premier League won voor eigen publiek van Chelsea (1-0).
15 uur geledenALBACETE (ANP) - FC Barcelona heeft als eerste club de halve finale van het Spaanse bekertoernooi bereikt. De koploper van La Liga won de uitwedstrijd tegen Albacete (1-2), dat uitkomt op het tweede niveau.
15 uur geledenBOLOGNA (ANP) - AC Milan heeft de uitwedstrijd tegen Bologna vrij eenvoudig gewonnen (0-3). Ruben Loftus-Cheek, Christopher Nkunku en Adrien Rabiot maakten de doelpunten voor de bezoekers.
16 uur geledenALKMAAR (ANP) - Troy Parrott heeft AZ naar de halve finale van de KNVB-beker geholpen. De Ierse spits maakte tegen FC Twente het winnende doelpunt in de zevende minuut van de verlenging (2-1).
16 uur geleden