Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Maduro over vermeende vertrouwensbreuk met Steijn: niet waar

Maduro over vermeende vertrouwensbreuk met Steijn: niet waar

BRIGHTON (ANP) - Hedwiges Maduro heeft gereageerd op het vertrek van Maurice Steijn als trainer van Ajax. De assistent neemt het stokje tijdelijk over in afwachting van een opvolger en begint donderdag als eindverantwoordelijke in het Europa League-duel met Brighton & Hove Albion.

"Maandag was wel een verdrietige dag. Ook een aparte dag", zei Maduro op een persconferentie over de aftocht van Steijn. "We hebben eerst gewoon getraind, daarna een nabespreking gehad. Die heeft Maurice zelf gedaan. Vervolgens is het allemaal heel snel gegaan."

Woensdag verscheen een verhaal in De Telegraaf, waarin werd beweerd dat er bij Ajax een vertrouwensbreuk was ontstaan tussen Steijn en Maduro. De interim-trainer spreekt dat tegen. "Nee, dat is niet waar. Maurice heeft mij op een gegeven moment wel medegedeeld hoe hij zich voelde. Hij had vooral moeite met het verhaal van Almere City-clubpsycholoog Annemieke Zijerveld. Dat wist ik al langere tijd en daar heb ik ook afstand van genomen. Ik ken de waarheid, ik weet de waarheid. Die komt op een gegeven moment naar boven. Wat er geschreven wordt, maakt mij niet zoveel uit."

Maduro werkte bij Almere City met Zijerveld samen en heeft nog steeds contact met haar. Zij uitte eerder in het radioprogramma De Perstribune kritiek op Steijn en zijn technische staf. "Ik zie heel zwak leiderschap", zei Zijerveld onder meer.

Meer uit Voetbal

FC Twente stijgt naar derde plek na ruime zege op Sparta

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente is gestegen naar de derde plaats in de Eredivisie na een 4-0-overwinning op Sparta Rotterdam. Met nog één speelronde te gaan heeft Twente 58 punten, 2 punten meer dan nummer 4 NEC en 3 meer dan Ajax, dat vijfde staat. De derde plaats geeft aan het eind van het seizoen recht op een plek in de voorrondes van de Champions League.

4 minuten geleden
Perisic leidt PSV met twee doelpunten langs Go Ahead Eagles

DEVENTER (ANP) - PSV heeft in de voorlaatste speelronde van de Eredivisie de uitwedstrijd tegen Go Ahead Eagles gewonnen. De landskampioen uit Eindhoven won op bezoek in Deventer met 4-1.

7 minuten geleden
Ajax verliest van FC Utrecht en zakt naar vijfde plaats

AMSTERDAM (ANP) - Ajax moet er ernstig rekening mee houden dat het aan de play-offs voor een plek in de Conference League moet deelnemen. De club verloor de thuiswedstrijd tegen FC Utrecht (1-2) en zakte naar de vijfde positie van de ranglijst.

22 minuten geleden
Excelsior door gelijkspel ook volgend seizoen in Eredivisie

ROTTERDAM (ANP) - Excelsior speelt ook volgend seizoen in de Eredivisie. De club uit Rotterdam speelde in de voorlaatste speelronde met 1-1 gelijk tegen directe concurrent FC Volendam en kan niet lager dan vijftiende eindigen.

24 minuten geleden
NAC Breda degradeert uit Eredivisie, wedstrijd gestaakt

BREDA (ANP) - NAC Breda is na twee seizoenen gedegradeerd uit de Eredivisie. De ploeg van coach Carl Hoefkens kan door het gelijkspel van FC Volendam en de zege van Telstar niet meer hoger dan zeventiende eindigen.

25 minuten geleden
Duel NAC Breda - sc Heerenveen tijdelijk stilgelegd door vuurwerk

BREDA (ANP) - De wedstrijd in de Eredivisie tussen NAC Breda en sc Heerenveen is aan het begin van de tweede helft tijdelijk stilgelegd. Supporters van de thuisploeg gooiden vuurwerk op het veld, waarop scheidsrechter Sander van der Eijk de ploegen van het veld stuurde. Na ongeveer tien minuten werd de wedstrijd hervat.

1 uur geleden
Steijn en Smal nog niet in de basis bij Feyenoord tegen AZ

ROTTERDAM (ANP) - Sem Steijn en Gijs Smal staan zondag nog niet in de basis bij Feyenoord tegen AZ. Beide spelers keerden terug van een blessure en beginnen om 16.45 uur in De Kuip op de bank.

3 uur geleden