Maduro over vermeende vertrouwensbreuk met Steijn: niet waar
BRIGHTON (ANP) - Hedwiges Maduro heeft gereageerd op het vertrek van Maurice Steijn als trainer van Ajax. De assistent neemt het stokje tijdelijk over in afwachting van een opvolger en begint donderdag als eindverantwoordelijke in het Europa League-duel met Brighton & Hove Albion.
"Maandag was wel een verdrietige dag. Ook een aparte dag", zei Maduro op een persconferentie over de aftocht van Steijn. "We hebben eerst gewoon getraind, daarna een nabespreking gehad. Die heeft Maurice zelf gedaan. Vervolgens is het allemaal heel snel gegaan."
Woensdag verscheen een verhaal in De Telegraaf, waarin werd beweerd dat er bij Ajax een vertrouwensbreuk was ontstaan tussen Steijn en Maduro. De interim-trainer spreekt dat tegen. "Nee, dat is niet waar. Maurice heeft mij op een gegeven moment wel medegedeeld hoe hij zich voelde. Hij had vooral moeite met het verhaal van Almere City-clubpsycholoog Annemieke Zijerveld. Dat wist ik al langere tijd en daar heb ik ook afstand van genomen. Ik ken de waarheid, ik weet de waarheid. Die komt op een gegeven moment naar boven. Wat er geschreven wordt, maakt mij niet zoveel uit."
Maduro werkte bij Almere City met Zijerveld samen en heeft nog steeds contact met haar. Zij uitte eerder in het radioprogramma De Perstribune kritiek op Steijn en zijn technische staf. "Ik zie heel zwak leiderschap", zei Zijerveld onder meer.
Meer uit Voetbal
NYON (ANP) - Gianluca Prestianni is voorlopig geschorst door de UEFA. Daardoor mist de speler van Benfica woensdag de return tegen Real Madrid in de tussenronde van de Champions League.
3 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat is per direct gestopt als bondscoach van Curaçao. Dat maakte de voetbalbond van de WK-deelnemer bekend in een persbericht. Fred Rutten is aangesteld als opvolger.
9 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Sjaak Troost vertrekt na zeven jaar uit de raad van commissarissen van Feyenoord. Hij stelt zijn functie per direct ter beschikking, zo laat de club uit Rotterdam weten.
18 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie was vooral tevreden over de eerste helft van Feyenoord tegen Telstar (2-1). "We kwamen terug van een achterstand en maken twee goede goals", zei hij. "We creëerden ook veel kansen. Dat deden we goed."
20 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de thuiswedstrijd tegen Telstar met 2-1 gewonnen. Anis Hadj Moussa maakte beide doelpunten voor de thuisploeg. Jochem Ritmeester van de Kamp maakte de openingstreffer voor de bezoekers.
21 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de tweede plaats van de Eredivisie steviger in handen gekregen. De ploeg van trainer Robin van Persie won de thuiswedstrijd tegen Telstar (2-1) en heeft nu 5 punten meer dan NEC en Ajax, de nummers 3 en 4 van de competitie. Anis Hadj Moussa scoorde tweemaal voor de thuisploeg, waarvoor Raheem Sterling na ruim een uur onder luid applaus als invaller debuteerde.
21 uur geledenMILAAN (ANP) - AC Milan is nog verder achteropgeraakt op koploper Internazionale. De nummer 2 van de Serie A verloor voor eigen publiek van Parma (0-1). Mariano Troilo maakte in de slotfase het enige doelpunt van de wedstrijd.
23 uur geleden