Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Maduro over vermeende vertrouwensbreuk met Steijn: niet waar

Maduro over vermeende vertrouwensbreuk met Steijn: niet waar

BRIGHTON (ANP) - Hedwiges Maduro heeft gereageerd op het vertrek van Maurice Steijn als trainer van Ajax. De assistent neemt het stokje tijdelijk over in afwachting van een opvolger en begint donderdag als eindverantwoordelijke in het Europa League-duel met Brighton & Hove Albion.

"Maandag was wel een verdrietige dag. Ook een aparte dag", zei Maduro op een persconferentie over de aftocht van Steijn. "We hebben eerst gewoon getraind, daarna een nabespreking gehad. Die heeft Maurice zelf gedaan. Vervolgens is het allemaal heel snel gegaan."

Woensdag verscheen een verhaal in De Telegraaf, waarin werd beweerd dat er bij Ajax een vertrouwensbreuk was ontstaan tussen Steijn en Maduro. De interim-trainer spreekt dat tegen. "Nee, dat is niet waar. Maurice heeft mij op een gegeven moment wel medegedeeld hoe hij zich voelde. Hij had vooral moeite met het verhaal van Almere City-clubpsycholoog Annemieke Zijerveld. Dat wist ik al langere tijd en daar heb ik ook afstand van genomen. Ik ken de waarheid, ik weet de waarheid. Die komt op een gegeven moment naar boven. Wat er geschreven wordt, maakt mij niet zoveel uit."

Maduro werkte bij Almere City met Zijerveld samen en heeft nog steeds contact met haar. Zij uitte eerder in het radioprogramma De Perstribune kritiek op Steijn en zijn technische staf. "Ik zie heel zwak leiderschap", zei Zijerveld onder meer.

Meer uit Voetbal

Turkije na 24 jaar weer naar WK voetbal na zege op Kosovo

PRISHTINA (ANP) - Turkije heeft zich voor het eerst sinds 2002 weer geplaatst voor het WK voetbal. In de finale van de play-offs waren de Turken met 1-0 te sterk voor thuisploeg Kosovo.

2 uur geleden
Oranje speelt na vroege rode kaart Dumfries gelijk tegen Ecuador

EINDHOVEN (ANP) - Het Nederlands elftal is er in een oefenwedstrijd niet in geslaagd te winnen van Ecuador. Bondscoach Ronald Koeman zag zijn elftal in het Philips Stadion met 1-1 gelijkspelen. Nederland speelde een groot deel van de wedstrijd met een man minder na een rode kaart voor Denzel Dumfries.

2 uur geleden
Zweden speelt tegen Oranje op WK voetbal na play-offzege op Polen

SOLNA (ANP) - Het Nederlands elftal speelt komende zomer zijn tweede wedstrijd op het WK voetbal tegen Zweden. De ploeg van bondscoach Graham Potter verzekerde zich in Solna van een ticket voor de eindronde door met 3-2 te winnen van Polen in de finale van de play-offs.

2 uur geleden
Oranje tegen Ecuador al snel verder met tien man na rood Dumfries

EINDHOVEN (ANP) - Het Nederlands elftal moet een groot deel van de oefenwedstrijd tegen Ecuador met een man minder spelen. Rechtervleugelverdediger Denzel Dumfries kreeg in de twaalfde minuut een rode kaart toen hij de doorgebroken Gonzalo Plata naar beneden trok.

3 uur geleden
Oranje begint met zeven andere spelers tegen Ecuador

EINDHOVEN (ANP) - Het Nederlands elftal begint met zeven andere spelers aan de oefeninterland tegen Ecuador. Mark Flekken, Stefan de Vrij, Nathan Aké, Jerdy Schouten, Quinten Timber, Xavi Simons en Brian Brobbey verschijnen aan de aftrap in het Philips Stadion.

4 uur geleden
Voetbalsters missen Janssen, Groenen, Van de Donk en Roord

ZEIST (ANP) - De voetbalsters van Oranje moeten het volgende maand in het belangrijke tweeluik in de WK-kwalificatie tegen Frankrijk doen zonder aanvoerster Dominique Janssen en middenveldsters Jackie Groenen, Daniëlle van de Donk en Jill Roord. Het ervaren viertal ontbreekt door blessures, meldt de KNVB. Renee van Asten (Ajax) en Liz Rijsbergen (PSV) debuteren in de selectie van bondscoach Arjan Veurink.

6 uur geleden
Feyenoord zegt contract met verdediger Trauner formeel op

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft verdediger Gernot Trauner formeel laten weten dat zijn contract niet zal worden verlengd. De 34-jarige Oostenrijker heeft nog een overeenkomst in De Kuip tot deze zomer.

6 uur geleden