Machteloze Martens baalt vooral van manier waarop Oranje verliest
SEVILLA (ANP) - Aanvalster Lieke Martens kon na afloop van de kansloze nederlaag tegen Spanje (3-0) in Sevilla nog niet echt denken aan de positieve kant van de avond. Door de zege van het al geplaatste Frankrijk in de andere halve finale van de Nations League, krijgt Oranje woensdag in de troostfinale tegen Duitsland nog een kans om zich te kwalificeren voor de Olympische Spelen. "Het is nooit leuk om te verliezen, maar zeker op de manier waarop het nu gebeurt doet pijn."
De 31-jarige Martens, die tegen Spanje haar 157e interland speelde en daardoor nu alleen nog Sherida Spitse (228) voor zich heeft, voelde zich machteloos in het veld. "Je weet als je druk gaat zetten, dat er in je rug alweer iemand vrij staat. Dan komen er driehoekjes, spelen ze je uit en loop je achter de bal aan. Dat moet beter. De ruimtes waren te groot."
Meer uit Voetbal
BRUSSEL (ANP) - Doelman Kjell Scherpen heeft met Union Sint-Gillis de Belgische beker gewonnen. Hij versloeg met zijn ploeg Anderlecht in de finale (3-1). Mohammed Fuseini en Kevin Rodriguez scoorden in de verlenging in het Koning Boudewijnstadion in Brussel.
13 minuten geledenMADRID (ANP) - Kylian Mbappé kan donderdag voor Real Madrid tegen Real Oviedo uitkomen. De spits is hersteld van een spierblessure, die hem zondag de topper tegen FC Barcelona kostte.
2 uur geledenLONDEN (ANP) - Jurriën Timber kan maandag nog niet meespelen in de thuiswedstrijd van Arsenal tegen Burnley. Dat vertelde trainer Mikel Arteta, die wel vooruitgang ziet bij de sinds halverwege maart aan zijn enkel geblesseerde Oranje-international.
6 uur geledenLIVERPOOL (ANP/AFP) - Arne Slot gaat er niet van uit dat de leiding van Liverpool deze zomer afscheid van hem neemt. "Ik heb alle reden om te geloven dat ik volgend seizoen de manager van Liverpool zal zijn," zei de Nederlander donderdag op een persconferentie waarin hij vooruitkeek op de voorlaatste competitiewedstrijd van vrijdag bij Aston Villa.
7 uur geledenWELLINGTON (ANP) - Aanvoerder Ryan Thomas van PEC Zwolle is opgenomen in de WK-selectie van Nieuw-Zeeland. Dat meldt de voetbalbond van dat land op Instagram.
8 uur geledenCINCINNATI (ANP/DPA) - Lionel Messi lijkt op tijd in vorm voor het komende WK. De 38-jarige Argentijn maakte voor zijn club Inter Miami twee doelpunten in de met 5-3 gewonnen wedstrijd tegen FC Cincinnati en gaf ook een assist.
8 uur geledenDIRIYAH (ANP) - Alfred Schreuder is na vijf maanden ontslagen bij de Saudische voetbalclub Al-Diriyah. De 53-jarige Nederlander wordt verantwoordelijk gehouden voor de matige prestaties. Al-Diriyah speelt op het tweede niveau en lijkt niet te promoveren.
9 uur geleden