Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Machteloos PSV in Champions League hard onderuit bij Juventus

Machteloos PSV in Champions League hard onderuit bij Juventus

TURIJN (ANP) - PSV is slecht begonnen aan de Champions League. De regerend landskampioen maakte in Turijn een machteloze indruk en ging hard onderuit bij Juventus (3-1). De defensie van PSV oogde zwak en middenvelder Joey Veerman stond met een fout aan de basis van de derde tegentreffer. PSV krijgt over twee weken in de thuiswedstrijd tegen Sporting Portugal de kans op eerherstel in de Champions League, dat sinds dit seizoen een andere opzet kent en 36 deelnemers telt.

In de Eredivisie ondervindt PSV met vijf achtereenvolgende eenvoudige zeges vooralsnog geen enkele tegenstand. Trainer Peter Bosz zag na de zege op NEC (2-0) van zaterdag geen redenen zijn elftal aan te passen. Noodgedwongen moest hij dat toch op één positie doen. Doelman Walter Benítez speelde niet omdat hij net vader is geworden. Joël Drommel verving hem.

De beginfase ging nog gelijk op. Joey Veerman zorgde in de zevende minuut voor het eerste schot op doel. Keeper Michele Di Gregorio kon de bal eenvoudig pakken. De eerste keer dat Juventus gevaarlijk werd, was het direct raak. Rechtsback Richard Ledezma stond Kenan Yildiz op te grote afstand te dekken en liet zich simpel op het verkeerde been zetten. De Turk schoot in de 21e minuut via de binnenkant van de paal raak.

Drommel

Drommel hield Weston McKennie kort daarna van scoren af en Oranje-international Teun Koopmeiners schoot net naast. In de 27e minuut viel de tweede treffer voor de thuisploeg alsnog. Ryan Flamingo liet McKennie ongehinderd op doel schieten (2-0). Voor aanvang van het seizoen waren er al twijfels of PSV verdedigend wel goed genoeg zou zijn. Bij de eerste serieuze test bleek dat niet het geval.

Kort voor rust was Koopmeiners dicht bij de 3-0, maar de bal ging net naast. PSV mocht daardoor hoop houden. De Eindhovenaren schonken Juventus in de beginfase van de tweede helft alsnog het derde doelpunt. Veerman leed op het middenveld knullig balverlies en zag dat hard worden afgestraft. Vlahovic vond de tussen een paar verdedigers vrijstaande Nicolás González (3-0).

Bosz slachtofferde na een uur spelen Veerman en Guus Til en bracht Ismael Saibari en Noa Lang in de ploeg. PSV ging wat beter voetballen en zorgde voor iets meer gevaar. Drommel voorkwam in de 85e minuut de 4-0 van Vlahovic. In blessuretijd scoorde Saibari wel voor PSV (3-1).

Meer uit Voetbal

Mexico doet richting WK vertrouwen op met zege op Ghana

PUEBLA (ANP/RTR) - De Mexicaanse voetballers hebben richting het wereldkampioenschap in eigen land vertrouwen opgedaan. Het elftal van bondscoach Javier Aguirre rekende in Puebla af met Ghana: 2-0.

57 minuten geleden
Voetbalsters Ajax tweede achter kampioen PSV, Feyenoord derde

HEERENVEEN/ENSCHEDE (ANP) - De voetbalsters van Ajax hebben de tweede plaats in de Vrouwen Eredivisie veroverd. De ploeg van coach Anouk Bruil won met 3-1 van Heerenveen en grijpt achter landskampioen PSV het tweede ticket voor de voorronde van de Champions League.

11 uur geleden
Voetbalsters Hera United degraderen na één seizoen uit Eredivisie

AMSTERDAM (ANP) - Hera United is gedegradeerd uit de Vrouwen Eredivisie. De club die dit seizoen zijn debuut maakte, verloor met 2-1 van FC Utrecht. Door de 3-0-zege van ADO Den Haag tegen PEC Zwolle eindigt Hera met 20 punten als tiende en degradeert uit de hoogste klasse, net als NAC Breda en Excelsior. ADO handhaaft zich met 22 punten als nummer negen.

11 uur geleden
Verdediger Alaba (33) na vijf jaar weg bij Real Madrid

MADRID (ANP) - David Alaba vertrekt aan het einde van het seizoen bij Real Madrid. Het aflopende contract van de 33-jarige verdediger wordt niet verlengd, zo meldt de nummer 2 van de Spaanse competitie.

13 uur geleden
Aanvaller De Jong (35) na één seizoen weg bij FC Porto

PORTO (ANP) - Luuk de Jong vertrekt na één seizoen bij FC Porto. De 35-jarige aanvaller heeft zijn afscheid op Instagram aangekondigd. Het is nog niet duidelijk of en waar De Jong zijn carrière zal vervolgen.

14 uur geleden
Vitesse kan driekwart van de aandelen overdragen aan sterkhouders

ARNHEM (ANP) - Vitesse kan 75,1 procent van de aandelen overdragen aan de zogeheten sterkhouders van de Arnhemse voetbalclub. De licentiecommissie van de KNVB heeft goedkeuring verleend aan een verzoek om wijziging van zeggenschap dat Vitesse daarvoor nodig heeft.

18 uur geleden
De Graafschap stelt Duivenvoorden aan als nieuwe hoofdtrainer

DOETINCHEM (ANP) - De Graafschap heeft Thomas Duivenvoorden als nieuwe hoofdtrainer aangesteld. De 39-jarige coach is de opvolger van Marinus Dijkhuizen. Duivenvoorden was dit seizoen al assistent-trainer bij de club uit Doetinchem.

18 uur geleden