'Machine' Hamilton waarschuwt concurrentie Formule 1
LONDEN (ANP/RTR) - Het duurt nog even voor de Formule 1 dit jaar van start gaat, maar zesvoudig wereldkampioen Lewis Hamilton waarschuwt zijn concurrenten nu al. "Ik zal dit jaar als een machine rijden, op een niveau dat ik nooit eerder heb gehaald", besluit de Engelsman een bericht op Instagram.
De coureur van Mercedes wil dit jaar op gelijke hoogte komen met Michael Schumacher, de Duitse racelegende die als enige zeven wereldtitels heeft veroverd. Hamilton wil ook een aanval doen op het recordaantal van 91 grandprixzeges van Schumacher. Hamilton staat op 84 overwinningen.
De Brit poseert op een foto bij het bericht in zijn huis. Hij omarmt een dikke houten pilaar. "Ik heb vrede wanneer ik hier ben, kan me concentreren en mijn lichaam en geest opbouwen, zodat ik jaar na jaar terug kan komen", schrijft Hamilton, die in Max Verstappen van Red Bull en Charles Leclerc van Ferrari zijn grootste concurrenten ziet in 2020.
Meer uit Sport
MADRID (ANP) - De Italiaanse klassementsleider Kimi Antonelli (20) heeft zondag de Grote Prijs van Spanje voor Formule 1 op de Madring gewonnen. Het was de achtste zege van de coureur van Mercedes dit seizoen. Max Verstappen (28) eindigde met zijn Red Bull op het nieuwe circuit in de Spaanse hoofdstad voor de derde keer dit seizoen op de tweede plaats. De Brit Lando Norris (26) werd in zijn McLaren derde.
18 minuten geledenBOEDAPEST (ANP/RTR) - Russische atleten hebben een beroep gedaan op internationale sport- en mensenrechtenorganisaties om een einde te maken aan hun inmiddels vier jaar durende schorsing door de mondiale atletiekbond World Athletics. Ze voeren in een open brief aan dat de uitsluiting 'verwoestende gevolgen' heeft voor hun sportcarrière.
1 uur geledenMISANO (ANP) - Marc Márquez heeft in de Grote Prijs van San Marino zijn vijfde zege van dit seizoen geboekt in de MotoGP. De Spaanse wegracer nam met de winst op het circuit van Misano de leiding in de WK-stand over van zijn landgenoot Jorge Martín. De twee rijders hebben evenveel punten, maar regerend wereldkampioen Márquez heeft meer GP's gewonnen dit jaar.
1 uur geledenGRANADA (ANP) - De laatste lokale ronde van de slotrit van de Ronde van Spanje van zondag in Granada zal niet meer meetellen voor het algemene klassement. Dat heeft de organisatie bevestigd.
2 uur geledenROTTERDAM (ANP) - FC Utrecht heeft voor het eerst dit seizoen een wedstrijd in de Eredivisie gewonnen. Het elftal van trainer Anthony Correia nam in de blessuretijd via aanvoerder Dani de Wit afstand van Excelsior: 1-2. Met 5 punten uit zes duels is FC Utrecht gestegen naar de dertiende plaats.
2 uur geledenMISANO (ANP) - Motorcoureur Collin Veijer is als tweede gefinisht in de Moto2-race bij de Grote Prijs van San Marino. Het is zijn beste resultaat in deze raceklasse. De 21-jarige Staphorster moest op het circuit van Misano alleen de Spaanse kampioenschapsleider Manuel González voor zich dulden.
3 uur geledenANTWERPEN (ANP) - De Nederlandse 3x3-basketbalsters hebben de halve finale bereikt van het Europees kampioenschap. Janis Boonstra, Noortje Driessen, Ilse Kuijt en Evelien Lutje Schipholt waren in de kwartfinale veel te sterk voor Tsjechië. Het werd 21-3.
4 uur geleden