Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Maart naar verwachting droog en zacht

Maart naar verwachting droog en zacht

HOUTEN (ANP) - Maart lijkt zacht en droog te worden, meldt Weeronline. De maand begint droog met geregeld zonneschijn en ook de tweede helft van maart lijkt zacht te verlopen. De kans op regen neemt iets toe, maar de droge momenten lijken de overhand te houden.

De eerste dagen verlopen nog vrij gebruikelijk met temperaturen van 8 tot 10 graden. In de nachten kan het nog koud zijn met kans op vorst. Later wordt het beduidend zachter door de aanvoer van zachtere lucht. In het hele land komen de temperaturen boven 10 graden uit en de kans is groot dat er enkele lentedagen met 15 graden of meer genoteerd kunnen worden. Ook een eerste warme dag met 20 graden of meer is niet uitgesloten. Verder zijn de neerslagkansen erg laag, maar een enkele bui is wel mogelijk.

In de tweede helft van de maand neemt de kans op regen wat toe, maar kletsnat wordt het waarschijnlijk niet. Wat betreft temperaturen lijkt het zacht te blijven.

Meer uit Binnenland

Nieuwe satellieten maken preciezere weerwaarschuwingen mogelijk

DE BILT (ANP) - Dankzij twee geavanceerde Europese satellieten kunnen meteorologen extreem weer straks nog beter zien aankomen dan nu. Meetapparatuur die aan de nieuwe satellieten vastzit, geeft onder meer extra gedetailleerde informatie over de temperatuur en vocht in de atmosfeer. Ook over klimaatverandering, luchtvervuiling en stikstofuitstoot leveren de meetinstrumenten hoogwaardige nieuwe informatie op.

6 uur geleden
Nederlands vliegtuig gereedgemaakt voor droppings boven Gaza

EINDHOVEN (ANP) - Op Eindhoven Airport wordt dinsdag een Nederlands militair transportvliegtuig gereedgemaakt voor vertrek naar Jordaniƫ. Het toestel van het type C-130 vertrekt woensdagochtend en gaat vanaf vrijdag twee weken lang dagelijks een dropping met hulpgoederen uitvoeren boven de Gazastrook.

9 uur geleden
Negen verdachten aangehouden voor geweld rond kampioenschap PSV

EINDHOVEN (ANP) - De politie heeft dinsdag negen verdachten aangehouden voor openlijke geweldpleging rondom het kampioenschap van PSV, op 18 mei rond het Philips Stadion in Eindhoven. Een grote groep keerde zich die zondag met "extreem geweld" tegen de mobiele eenheid. Die dag raakten veertien agenten gewond.

9 uur geleden
Flevoland mag van rechter edelherten in Oostvaardersplassen doden

ALMERE (ANP) - De provincie Flevoland mag edelherten in de Oostvaardersplassen voorlopig laten afschieten, maar de Raad van State stelt daar wel een voorwaarde aan. Staatsbosbeheer, de eigenaar en beheerder van het natuurgebied, moet de genetische diversiteit van de roedel goed in de gaten houden en indien nodig mannelijke herten bijplaatsen. Dat heeft de bestuursrechter besloten in een kort geding dat was aangespannen door de Stichting Aanpak Misstanden Natuurbeheer (Stamina).

10 uur geleden
Voor tweede keer ruit van nieuwe moskee in Assen ingegooid

ASSEN (ANP) - Voor de tweede keer in korte tijd is een ruit van de As-Soennah Moskee in aanbouw in Assen ingegooid. Dat bevestigt voorzitter Mohamed El Mourabit na berichtgeving van RTV Drenthe. Hij weet niet wie erachter zit. "Laten we hopen dat het niet erger wordt dan het kapot maken van een raam."

13 uur geleden
Dode bij brand in woning Leidschendam, politie doet onderzoek

LEIDSCHENDAM (ANP) - Bij een brand in een woning in Leidschendam is in de nacht van maandag op dinsdag een dode gevonden, meldt de politie. De brand woedde op de derde verdieping van een flat aan de Gravin Juliana van Stolberglaan.

15 uur geleden
Advocaat kroongetuige: waanzin dat veiligheid niet geregeld is

BREDA (ANP) - Het is "waanzin" dat de veiligheid rond Marengo-kroongetuige Nabil B. "nog steeds niet" goed geregeld is. Dat zegt zijn advocaat Peter Schouten in reactie op berichtgeving van Het Parool. De krant schrijft dat er grote zorgen zijn in de familie van B. nu hij binnenkort vrijkomt. Er is vrees dat vanuit de onderwereld via die naasten pogingen zullen worden ondernomen om B.'s verblijfplaats te achterhalen, hoewel zij niet zullen weten waar hij is.

16 uur geleden