Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Maaltijdkoeriers hadden het druk bij Oranje, vrijdag weer

Maaltijdkoeriers hadden het druk bij Oranje, vrijdag weer

AMSTERDAM (ANP) - Veel mensen hebben maandag eten laten bezorgen rond het eerste WK-duel van het Nederlands elftal. Het duel begon om 17.00 uur. De bezorgdiensten verwachten dat het komende vrijdag weer druk wordt. Dan speelt Oranje zijn tweede groepswedstrijd, tegen Ecuador. De aftrap is dan ook om 17.00 uur, dus rond etenstijd.

Just Eat Takeaway, het moederbedrijf van Thuisbezorgd, zegt dat het "een van de drukste maandagen" voor het bedrijf was. Het bedrijf geeft geen aantallen, omdat het aan de beurs genoteerd is. Concurrent Uber Eats meldt: "In de bestellingen zien we terug dat het enthousiasme voor de voetbalwedstrijden leidt tot stevige trek. Ook lijkt het erop dat velen gisteren samen de wedstrijd bekeken, omdat bestellingen groter waren en er meer maaltijden werden besteld die gemakkelijk te delen zijn, zoals pizza."

Bezorger Deliveroo zag maandag ook een toename van het aantal bestellingen rond de wedstrijd van het Nederlands elftal. Het bedrijf verwacht vrijdag weer een drukkere avond dan normaal. Bezorgers krijgen daarom een extra beloning als ze dan werken. Over bedragen doet Deliveroo geen mededelingen. De bezorger stopt volgende week met zijn activiteiten in Nederland.

Meer uit Voetbal

Stadsderby tussen Slavia en Sparta Praag gestaakt

PRAAG (ANP) - De stadsderby tussen Slavia Praag en Sparta Praag is volledig uit de hand gelopen en uiteindelijk definitief gestaakt. Tientallen fans van de thuisploeg bestormden in de 97e minuut het speelveld en gooiden brandende fakkels in het vak met supporters van Sparta Praag. De scheidsrechter besloot het duel niet meer uit te spelen.

8 uur geleden
Almere schakelt De Graafschap uit en treft Willem II in play-offs

DOETINCHEM (ANP) - Almere City heeft de kans op promotie naar de Eredivisie levend gehouden. De club speelde gelijk in de uitwedstrijd tegen De Graafschap (2-2). Dat was voldoende na de zege van woensdag voor eigen publiek (3-1).

10 uur geleden
Aanvaller Lang viert landstitel met Galatasaray

ISTANBUL (ANP) - Noa Lang heeft de landstitel met Galatasaray veroverd. De club uit Istanbul is door een zwaarbevochten thuiszege op Antalyaspor (4-2) onbereikbaar voor de concurrentie geworden.

10 uur geleden
Olise helpt kampioen Bayern München aan uitzege op VfL Wolfsburg

WOLFSBURG (ANP) - Bayern München heeft ook de uitwedstrijd tegen VfL Wolfsburg gewonnen (0-1). Michael Olise maakte het enige doelpunt voor de club die woensdag door Paris Saint-Germain werd uitgeschakeld in de halve finale van de Champions League.

11 uur geleden
Manchester City blijft in titelrace met zege op Brentford

MANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft de hoop op de landstitel niet opgegeven. De club won de thuiswedstrijd tegen Brentford (3-0) en verkleinde de achterstand op koploper Arsenal tot 2 punten.

11 uur geleden
Internazionale wint na behalen titel ook ruim bij Lazio

ROME (ANP) - Internazionale heeft de eerste wedstrijd als kampioen in de Serie A ook ruim gewonnen. In het Stadio Olimpico in Rome versloeg de club van trainer Cristian Chivu Lazio met 3-0.

11 uur geleden
Willem II schakelt RKC uit in play-offs om promotie en degradatie

TILBURG (ANP) - Willem II staat in de halve finale van de play-offs om promotie en degradatie. De club uit Tilburg had voldoende aan een gelijkspel tegen RKC Waalwijk (1-1), na de zege van dinsdag in het uitduel (0-1).

12 uur geleden