
Maaltijdkoeriers hadden het druk bij Oranje, vrijdag weer
AMSTERDAM (ANP) - Veel mensen hebben maandag eten laten bezorgen rond het eerste WK-duel van het Nederlands elftal. Het duel begon om 17.00 uur. De bezorgdiensten verwachten dat het komende vrijdag weer druk wordt. Dan speelt Oranje zijn tweede groepswedstrijd, tegen Ecuador. De aftrap is dan ook om 17.00 uur, dus rond etenstijd.
Just Eat Takeaway, het moederbedrijf van Thuisbezorgd, zegt dat het "een van de drukste maandagen" voor het bedrijf was. Het bedrijf geeft geen aantallen, omdat het aan de beurs genoteerd is. Concurrent Uber Eats meldt: "In de bestellingen zien we terug dat het enthousiasme voor de voetbalwedstrijden leidt tot stevige trek. Ook lijkt het erop dat velen gisteren samen de wedstrijd bekeken, omdat bestellingen groter waren en er meer maaltijden werden besteld die gemakkelijk te delen zijn, zoals pizza."
Bezorger Deliveroo zag maandag ook een toename van het aantal bestellingen rond de wedstrijd van het Nederlands elftal. Het bedrijf verwacht vrijdag weer een drukkere avond dan normaal. Bezorgers krijgen daarom een extra beloning als ze dan werken. Over bedragen doet Deliveroo geen mededelingen. De bezorger stopt volgende week met zijn activiteiten in Nederland.
Meer uit Voetbal
BARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft dankzij een 4-3-zege op Real Madrid een voorschot genomen op de landstitel in Spanje. De ploeg van coach Hansi Flick en aanvoerder Frenkie de Jong boog een 2-0-achterstand nog voor rust om in een 4-2-voorsprong. Na de pauze zorgde de Fransman Kylian Mbappé met zijn derde treffer (4-3) nog voor een spannende slotfase.
19 seconden geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-verdediger Thomas Beelen komt dit seizoen niet meer in actie. De speler haakte in aanloop naar de topper tegen PSV op de training geblesseerd af en zat ook niet bij de selectie. Feyenoord-coach Robin van Persie maakte dat na afloop van Feyenoord-PSV (2-3) bekend.
17 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-coach Robin van Persie vindt het knap dat zijn elftal lang heeft meegedaan om de tweede plaats in de Eredivisie. "Ik ben blij met de progressie die wij maken. Ik heb tegen PSV heel veel positieve punten gezien. Maar je wilt altijd meer", zei Van Persie na zijn eerste competitienederlaag tegen PSV (2-3).
28 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Igor Paixão kijkt met gemengde gevoelens terug op de topper tussen Feyenoord en PSV (2-3). De Braziliaan opende namens de thuisclub al na vijf minuten de score, maar zag PSV in de tweede helft toch nog winnen. "We speelden een prima eerste helft. Maar na de rust moeten we erkennen dat PSV ook een goed team heeft", stelde Paixão na afloop in De Kuip. "Ondanks alles heb ik wel met plezier gespeeld."
35 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - PSV heeft zich met een spectaculaire 3-2-overwinning op Feyenoord verzekerd van de tweede plaats in de Eredivisie. Het elftal van coach Peter Bosz mag zelfs nog hopen op de landstitel. PSV verkleinde de achterstand op Ajax tot 1 punt. PSV is in ieder geval zeker van rechtstreekse deelname aan de Champions League. Nummer 3 Feyenoord kan PSV met een achterstand van 8 punten niet meer achterhalen.
39 minuten geledenLEVERKUSEN (ANP) - Borussia Dortmund heeft de kansen op het halen van Champions League-voetbal levend gehouden. De ploeg van trainer Niko Kovac won met 4-2 van Bayer Leverkusen, dat vertrekkend coach Xabi Alonso bij zijn laatste thuiswedstrijd geen zege kon bezorgen.
49 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - PSV heeft met een zwaarbevochten 3-2-overwinning op Feyenoord het mogelijke titelfeest van Ajax met in ieder geval een speelronde uitgesteld. Nummer 2 PSV staat met nog twee wedstrijden te gaan 1 punt achter op koploper Ajax. De Amsterdammers spelen op zondagmiddag nog thuis tegen NEC. Het verschil tussen PSV en nummer 3 Feyenoord is met 8 punten onoverbrugbaar groot. De tweede plaats geeft recht op deelname aan de Champions League.
1 uur geleden