Maaltijdkoeriers hadden het druk bij Oranje, vrijdag weer
AMSTERDAM (ANP) - Veel mensen hebben maandag eten laten bezorgen rond het eerste WK-duel van het Nederlands elftal. Het duel begon om 17.00 uur. De bezorgdiensten verwachten dat het komende vrijdag weer druk wordt. Dan speelt Oranje zijn tweede groepswedstrijd, tegen Ecuador. De aftrap is dan ook om 17.00 uur, dus rond etenstijd.
Just Eat Takeaway, het moederbedrijf van Thuisbezorgd, zegt dat het "een van de drukste maandagen" voor het bedrijf was. Het bedrijf geeft geen aantallen, omdat het aan de beurs genoteerd is. Concurrent Uber Eats meldt: "In de bestellingen zien we terug dat het enthousiasme voor de voetbalwedstrijden leidt tot stevige trek. Ook lijkt het erop dat velen gisteren samen de wedstrijd bekeken, omdat bestellingen groter waren en er meer maaltijden werden besteld die gemakkelijk te delen zijn, zoals pizza."
Bezorger Deliveroo zag maandag ook een toename van het aantal bestellingen rond de wedstrijd van het Nederlands elftal. Het bedrijf verwacht vrijdag weer een drukkere avond dan normaal. Bezorgers krijgen daarom een extra beloning als ze dan werken. Over bedragen doet Deliveroo geen mededelingen. De bezorger stopt volgende week met zijn activiteiten in Nederland.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Youri Regeer komt voorlopig niet in actie voor Ajax. De middenvelder heeft een hamstringblessure opgelopen in het gewonnen thuisduel met Sparta Rotterdam (4-0).
11 uur geledenLONDEN (ANP) - Manchester City is er in de Premier League niet in geslaagd de uitwedstrijd tegen het laaggeklasseerde West Ham United te winnen. In Londen werd het 1-1. Koploper Arsenal won eerder op zaterdag van Everton met 2-0 en heeft 9 punten meer dan Manchester City, dat wel een wedstrijd minder speelde.
12 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid heeft drie dagen na de zege op Manchester City in de Champions League (3-0) ook in de Spaanse voetbalcompetitie gewonnen. De thuiswedstrijd tegen Elche eindigde in 4-1.
12 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Trainer Óscar García is met een ruime zege op Sparta Rotterdam (4-0) aan zijn nieuwe functie bij Ajax begonnen. Met de Spaanse opvolger van Fred Grim op de bank speelde de thuisploeg met veel meer passie dan in de meeste duels na de winterstop. Zo won Ajax wat vertrouwen in de aanloop naar de komende wedstrijden tegen Feyenoord en FC Twente.
12 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen zet de opmars in de Eredivisie voort. De ploeg van trainer Robin Veldman won in het Abe Lenstra Stadion met 3-0 van Telstar door treffers van Lasse Nordas, Maxence Rivera en Jacob Trenskow.
13 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft in de Premier League een moeizame zege geboekt op Everton. In het Emirates Stadium in Londen werd het 2-0 dankzij twee doelpunten in de slotfase.
14 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer deze maand van NEC verloren. Na de nederlaag van 3-2 in Nijmegen in de halve finale van de KNVB-beker, ging het voor de koploper ook mis in de competitie. NEC won in het Philips Stadion in Eindhoven opnieuw met 3-2.
14 uur geleden