Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Maaltijdbezorgers stoppen met bezorgen om storm

Maaltijdbezorgers stoppen met bezorgen om storm

AMSTERDAM (ANP) - Maaltijdbezorgers Thuisbezorgd.nl en Deliveroo en flitsbezorger Getir stoppen met het bezorgen van maaltijden en boodschappen in vrijwel het hele land vanwege de storm Eunice.

Het platform van Thuisbezorgd gaat wel door, benadrukt de persvoorlichter. Maar het aanbod kan iets beperkter zijn. "Ruim driekwart van de bestellingen wordt afgeleverd door de restaurants zelf. Die bepalen voor zichzelf of ze doorgaan met bezorgen of niet, tijdens de storm. Alleen de bezorgers die in dienst zijn van Thuisbezorgd, stoppen vanaf 14.00 uur", aldus de woordvoerster van Thuisbezorgd.nl.

Ook in Maastricht en Heerlen stoppen de bezorgers van Thuisbezorgd.nl vanmiddag. Eerst leek het in die steden nog door te kunnen gaan vanwege code geel, maar het bedrijf heeft inmiddels besloten ook hier de bezorgers naar huis te sturen.

Code rood

Op Twitter schrijft Thuisbezorgd.nl dat ze "de weersituatie nauw in de gaten" houden. Mocht de storm in de avond gaan liggen, dan kan er weer bezorgd worden, vertelt de voorlichter. "Maar alleen als het veilig is."

Ook Deliveroo stuurt de bezorgers in alle provincies waar code rood geldt naar huis. Het bedrijf laat weten "in nauw contact te staan met restaurants en bezorgers om hen te laten weten wanneer we weer open kunnen in deze gebieden".

Getir meldt dat het vanaf 13.00 uur is gestopt met alle bezorgactiviteiten vanwege de storm. "De veiligheid van de medewerkers komt op de eerste plaats", laat de directeur van Nederland, Florian Brunsting, weten. Wanneer het weer het toelaat, wordt het bezorgen van de boodschappen weer hervat. Ondanks de sluiting ontvangen de medewerkers hun volledige loon, voegt Brunsting toe.

Meer uit Binnenland

Baby in opvang Ter Apel door ongeval overleden

TER APEL (ANP) - In het aanmeldcentrum voor asielzoekers in Ter Apel is donderdag een baby van nog geen jaar oud overleden. Dat bevestigt het OM naar aanleiding van berichtgeving door Dagblad van het Noorden. Volgens een woordvoerder van het OM gaat het om een "noodlottig ongeval" en vindt er geen strafrechtelijk onderzoek plaats.

4 uur geleden
Actie Greenpeace in hoofdgebouw Lelystad Airport voorbij

LELYSTAD (ANP) - De politie heeft vrijdagavond een eind gemaakt aan de bezetting van het hoofdgebouw van Lelystad Airport. Ongeveer twintig activisten van Greenpeace begonnen de actie donderdagochtend om 7.00 uur en verbleven sindsdien in het gebouw.

5 uur geleden
Arie Kievit wint Zilveren Camera voor foto's rellen op Malieveld

HILVERSUM (ANP) - Arie Kievit heeft dit jaar de Zilveren Camera gewonnen. De fotograaf kreeg de belangrijke prijs voor fotojournalistiek in Nederland voor zijn fotoserie van de rellen na een demonstratie voor strenger asielbeleid. Kievit ontving de prijs vrijdag in Hilversum uit handen van Tweede Kamervoorzitter Thom van Campen. Hij maakte de serie in opdracht van de Volkskrant.

8 uur geleden
Man aangehouden die onbedoeld toegang kreeg tot politiedocumenten

RIDDERKERK (ANP) - De politie heeft donderdag een man aangehouden in Ridderkerk die onbedoeld toegang had gekregen tot politiedocumenten. Hij werd opgeroepen deze documenten terug te geven, maar gaf daaraan geen gehoor. Daarop is hij aangehouden wegens computervredebreuk.

8 uur geleden
Advocaat: uitspraak rechtbank over Stint 'terecht en zuiver'

DEN BOSCH (ANP) - De uitspraak van de rechtbank in Den Bosch in de zaak rond het dodelijke ongeluk met de Stint is een "zeer terechte en heel zuivere", zei advocaat Geert-Jan Knoops vrijdag. De rechtbank sprak zijn cliƫnten, de twee Stintondernemers die door het Openbaar Ministerie strafrechtelijk aansprakelijk zijn gesteld voor het ongeval, vrij.

8 uur geleden
Martini Ziekenhuis Groningen stelt operaties uit om griepgolf

GRONINGEN (ANP) - Het Martini Ziekenhuis in Groningen heeft besloten ongeveer twintig operaties af te zeggen die vrijdag en komende maandag gepland waren. Als gevolg van ziekte door griep is er minder personeel beschikbaar in het ziekenhuis.

9 uur geleden
Ruim 13 miljoen illegale sigaretten gevonden bij drie onderzoeken

UTRECHT (ANP) - In drie verschillende onderzoeken zijn aan het begin van dit jaar ruim 13 miljoen illegale sigaretten in beslag genomen, meldt de Fiscale Inlichtingen- en OpsporingsDienst (FIOD). Als de sigaretten waren verkocht, zou de Nederlandse staat zo'n 4,2 miljoen euro zijn misgelopen.

9 uur geleden