Lyon wint zonder Depay van Nice
LYON (ANP) - Zonder de geblesseerde Memphis Depay heeft Olympique Lyon een zwaarbevochten overwinning geboekt in de Franse competitie. De ploeg van trainer Rudi Garcia speelde tegen OGC Nice lang met tien man na rood voor Marçal, maar won wel met 2-1. Depay, die vrijdag door Garcia werd benoemd tot de nieuwe aanvoerder van Lyon, ontbrak net als Kenny Tete bij Lyon.
Depay leek verlost van hamstringklachten, maar hij raakte dinsdag in de EK-kwalificatiewedstrijd van Oranje tegen Estland (5-0) toch weer geblesseerd. Tot boosheid van Garcia, die bondscoach Ronald Koeman verweet teveel risico's te hebben genomen met de aanvaller. Onduidelijk is wanneer Depay, die in de Ligue 1 al zeven doelpunten maakte, weer kan voetballen. Lyon speelt woensdag in de Champions League tegen Zenit Sint-Petersburg. De Franse ploeg is bij winst zeker van een plek in de achtste finales.
Oud-Ajacied Kasper Dolberg nam het doelpunt van Nice voor z'n rekening.
Meer uit Voetbal
ENSCHEDE (ANP) - Een boeiende wedstrijd tussen FC Twente en Ajax heeft geen winnaar opgeleverd (2-2). Uitgerekend Wout Weghorst redde in blessuretijd een punt voor de thuisploeg. Hij benutte een strafschop tegen zijn oude club.
22 minuten geledenARNHEM (ANP) - Burgemeester Ahmed Marcouch van Arnhem vindt dat "geweld en vuurwerk" uitgebannen moeten worden uit stadions in het Nederlands betaald voetbal. "Het is onacceptabel dat kinderen soms bang zijn als ze naar een voetbalwedstrijd gaan", zei Marcouch zondag tegen het ANP nadat het duel tussen Vitesse en De Graafschap in de eerste divisie niet doorging. Supporters van De Graafschap, die niet welkom waren in Arnhem, hielden de eigen spelersbus in Doetinchem tegen.
1 uur geledenNAPELS (ANP) - Lazio Roma blijft ondanks een gelijkspel (1-1) zondag bij Napoli de Serie A aanvoeren. De Romeinen hebben 29 punten uit elf wedstrijden. Napoli staat op 15 punten.
2 uur geledenDOETINCHEM (ANP) - De Graafschap is "negatief verrast" door de afgelasting van de wedstrijd tegen Vitesse in Arnhem. De KNVB besloot het duel in de eerste divisie niet te laten doorgaan nadat supporters van de club uit Doetinchem de spelersbus blokkeerden. Het was een protestactie tegen het besluit vanuit Arnhem om geen supporters van De Graafschap toe te laten bij de wedstrijd in het GelreDome.
2 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Feyenoord is dit seizoen in de Eredivisie niet langer ongeslagen. Het elftal van trainer Giovanni van Bronckhorst ging in Friesland, na een voorsprong van 2-0, onderuit bij sc Heerenveen: 5-3. Invaller Ringo Meerveld scoorde drie keer voor de thuisploeg.
2 uur geledenARNHEM (ANP) - Een afgelasting van een wedstrijd in het betaald voetbal door het blokkeren van een spelersbus is niet eerder voorgekomen. Dat laat de KNVB weten aan het ANP naar aanleiding van het definitief niet doorgaan van het duel in de eerste divisie tussen Vitesse en De Graafschap.
3 uur geledenARNHEM (ANP) - Willem van der Linden, algemeen directeur van Vitesse, noemt het "onacceptabel" dat het duel met De Graafschap door toedoen van supporters is geannuleerd. "Dit is heel vervelend voor onze supporters. Er waren 17.000 mensen in ons stadion", zei Van der Linden zondag tegen ESPN. "We hoopten er een feestje van te maken. Dit heb ik nog nooit meegemaakt."
4 uur geleden