Lyon wint zonder Depay van Nice
LYON (ANP) - Zonder de geblesseerde Memphis Depay heeft Olympique Lyon een zwaarbevochten overwinning geboekt in de Franse competitie. De ploeg van trainer Rudi Garcia speelde tegen OGC Nice lang met tien man na rood voor Marçal, maar won wel met 2-1. Depay, die vrijdag door Garcia werd benoemd tot de nieuwe aanvoerder van Lyon, ontbrak net als Kenny Tete bij Lyon.
Depay leek verlost van hamstringklachten, maar hij raakte dinsdag in de EK-kwalificatiewedstrijd van Oranje tegen Estland (5-0) toch weer geblesseerd. Tot boosheid van Garcia, die bondscoach Ronald Koeman verweet teveel risico's te hebben genomen met de aanvaller. Onduidelijk is wanneer Depay, die in de Ligue 1 al zeven doelpunten maakte, weer kan voetballen. Lyon speelt woensdag in de Champions League tegen Zenit Sint-Petersburg. De Franse ploeg is bij winst zeker van een plek in de achtste finales.
Oud-Ajacied Kasper Dolberg nam het doelpunt van Nice voor z'n rekening.
Meer uit Voetbal
SEATTLE (ANP) - De voetballers van de Verenigde Staten hebben de tweede ronde bereikt van het WK voetbal in eigen land, Canada en Mexico. De ploeg van bondscoach Mauricio Pochettino versloeg in Seattle Australië met 2-0.
1 uur geledenATLANTA (ANP/AFP/RTR) - Algerije heeft een klacht ingediend bij de FIFA vanwege het vermeende slechte fluiten van de scheidsrechter tijdens de verloren WK-wedstrijd tegen Argentinië (0-3). Dat meldden bronnen aan persbureaus AFP en Reuters. Het Afrikaanse land baalt onder meer van een ogenschijnlijke overtreding van Lionel Messi, die zonder gevolgen bleef.
2 uur geledenDOETINCHEM (ANP) - Teun Gijselhart verruilt de Keuken Kampioen Divisie voor La Liga in Spanje. De 21-jarige middenvelder van De Graafschap tekende een contract tot de zomer van 2030 bij Deportivo de La Coruña. Dat maakte de Spaanse club bekend. Deportivo keert komend seizoen na een afwezigheid van acht jaar terug op het hoogste niveau.
3 uur geledenVANCOUVER (ANP/RTR) - De Canadees Ismaël Koné heeft de supporters en zijn teamgenoten bedankt voor hun steun, nadat hij een beenbreuk had opgelopen tijdens het eerste WK-duel met Qatar. De middenvelder werd donderdag geopereerd en de verwachting is dat hij volledig herstelt.
4 uur geledenKANSAS CITY (ANP) - De veiling van gedragen shirts van de spelers van het Nederlands elftal tijdens het eerste WK-duel met Japan heeft 59.069 euro opgeleverd. Het overgrote deel van de opbrengst gaat naar het Prinses Máxima Fonds.
4 uur geledenKANSAS (ANP) - Quinten Timber vliegt niet meer met het Nederlands elftal naar Houston voor de tweede groepswedstrijd tegen Zweden op het WK. De middenvelder blijft achter in het spelershotel van Oranje in Kansas City.
4 uur geledenCHATTANOOGA (ANP/AFP) - Lamine Yamal zal waarschijnlijk zondag ook niet de hele wedstrijd spelen, als Spanje voor de tweede keer tijdens het WK voetbal in actie komt tegen Saudi-Arabië. De sterspeler van FC Barcelona is herstellende van een dijbeenblessure.
5 uur geleden