Lyon vreest ernstige blessure Depay
LYON (ANP) - Memphis Depay heeft zondag in het competitieduel met Olympique Lyon mogelijk een ernstige knieblessure opgelopen. Trainer Rudi Garcia meldde na het verloren duel met Stade Rennes (0-1) dat zijn aanvoerder wellicht de kruisbanden in zijn linkerknie heeft gescheurd. Depay zou de blessure al in de 29e minuut hebben opgelopen bij een botsing met Hamari Traoré. De Oranje-international voetbalde nog door maar bleef na de rust in de kleedkamer achter.
Mocht er daadwerkelijk sprake zijn van gescheurde banden dan ligt Depay er maanden uit en komt ook zijn deelname aan het EK van volgend jaar in gevaar. "We moeten nog even wachten totdat we meer weten, maar het ziet er slecht uit voor Memphis", zei Garcia. "Wij denken dat het de kruisbanden zijn. Ik kan alleen maar hopen dat het meevalt." Garcia zag ook middenvelder Jeff Reine-Adélaïde met een blessure uitvallen.
Op Twitter sprak ook technisch directeur Juninho de vrees uit dat Depay er lange tijd uit ligt. "Het was een heel slechte avond, omdat we verloren hebben en niet goed hebben gespeeld. Maar nog slechter nieuws is de blessure van Memphis die hem een tijdje aan de kant kan houden", werd Juninho geciteerd. "Hij is onze leider, ik voel met hem mee."
Meer uit Voetbal
BILBAO (ANP) - Kylian Mbappé heeft Real Madrid in de Spaanse voetbalcompetitie aan een overwinning op Athletic Club geholpen: 0-3. De Franse aanvaller maakte twee mooie doelpunten.
1 uur geledenGLASGOW (ANP) - Wilfried Nancy is de nieuwe trainer van Celtic. De Schotse kampioen neemt de 48-jarige Fransman over van de Amerikaanse club Columbus Crew.
1 uur geledenZEIST (ANP) - Het EK voetbal 'Onder 19' wordt in 2029 in Nederland gespeeld. Het is voor het eerst dat de KNVB de organisatie van dit voetbaltoernooi krijgt toegewezen door de UEFA. Het jeugd-EK wordt gespeeld in Emmen (De Oude Meerdijk), Veendam (Henk Nienhuis Stadion), Almere (Yanmar Stadion) en Volendam (Kras Stadion).
4 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord is het met Stadion Feijenoord en de Vereniging Aandeelhouders Stadion Feijenoord (VASF) op hoofdlijnen eens geworden over de voorwaarden waaronder de club een belang van 95 procent krijgt in De Kuip. Hierdoor komt het stadion in handen van de Rotterdamse voetbalclub.
4 uur geledenBERGAMO (ANP) - Marten de Roon heeft met Atalanta de kwartfinales van het Italiaanse bekertoernooi bereikt. De 34-jarige middenvelder maakte in de met 4-0 gewonnen thuiswedstrijd tegen Genoa het tweede doelpunt. De Roon schoot in de 54e minuut van afstand fraai raak.
5 uur geledenNYON (ANP/DPA) - Duitsland organiseert in 2029 het Europees kampioenschap voetbal voor vrouwen. Dat heeft de UEFA bekendgemaakt. Duitsland kreeg de voorkeur boven Polen en de gezamenlijke kandidatuur van Zweden en Denemarken.
5 uur geledenMAINZ (ANP) - Voetbalclub FSV Mainz 05 heeft de Deense trainer Bo Henriksen ontslagen. De Duitse club is de hekkensluiter in de Bundesliga en zegt op sportieve gronden aan een nieuwe start toe te zijn.
6 uur geleden