Lyon vreest ernstige blessure Depay
LYON (ANP) - Memphis Depay heeft zondag in het competitieduel met Olympique Lyon mogelijk een ernstige knieblessure opgelopen. Trainer Rudi Garcia meldde na het verloren duel met Stade Rennes (0-1) dat zijn aanvoerder wellicht de kruisbanden in zijn linkerknie heeft gescheurd. Depay zou de blessure al in de 29e minuut hebben opgelopen bij een botsing met Hamari Traoré. De Oranje-international voetbalde nog door maar bleef na de rust in de kleedkamer achter.
Mocht er daadwerkelijk sprake zijn van gescheurde banden dan ligt Depay er maanden uit en komt ook zijn deelname aan het EK van volgend jaar in gevaar. "We moeten nog even wachten totdat we meer weten, maar het ziet er slecht uit voor Memphis", zei Garcia. "Wij denken dat het de kruisbanden zijn. Ik kan alleen maar hopen dat het meevalt." Garcia zag ook middenvelder Jeff Reine-Adélaïde met een blessure uitvallen.
Op Twitter sprak ook technisch directeur Juninho de vrees uit dat Depay er lange tijd uit ligt. "Het was een heel slechte avond, omdat we verloren hebben en niet goed hebben gespeeld. Maar nog slechter nieuws is de blessure van Memphis die hem een tijdje aan de kant kan houden", werd Juninho geciteerd. "Hij is onze leider, ik voel met hem mee."
Meer uit Voetbal
MANCHESTER (ANP) - Matthijs de Ligt is vijftig dagen voor het begin van het WK voetbal nog altijd niet volledig fit. De 26-jarige verdediger keerde volgens zijn club Manchester United terug op het trainingsveld om verder aan zijn herstel te werken. Het is nog niet duidelijk of hij op tijd hersteld is voor het eindtoernooi in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.
2 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft de voorlaatste thuiswedstrijd van dit seizoen gewonnen. De landskampioen versloeg PEC Zwolle met 6-1. PSV vergrootte de voorsprong op nummer 2 Feyenoord tot 22 punten. De Rotterdammers spelen zaterdag nog tegen FC Groningen.
15 uur geledenDEVENTER (ANP) - AZ heeft vier dagen na het winnen van de KNVB-beker gelijkgespeeld tegen Go Ahead Eagles. In Deventer eindigde het duel tussen de laatste twee bekerwinnaars in 0-0. Vorig seizoen won Go Ahead de beker door AZ na strafschoppen te verslaan.
17 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Ismael Saibari ontbreekt donderdag in de wedstrijdselectie van PSV. De middenvelder heeft een blessure en mist daardoor de thuiswedstrijd tegen PEC Zwolle.
17 uur geledenDEVENTER (ANP) - AZ start donderdagavond tegen Go Ahead Eagles met zes wijzigingen vergeleken met de basiself van de bekerfinale. Zondag wonnen de Alkmaarders de vijfde KNVB-beker in de clubgeschiedenis door NEC met 5-1 te verslaan. Twee dagen na de huldiging speelt AZ in de Eredivisie tegen de bekerwinnaar van vorig seizoen. De aftrap is om 18.45 uur.
19 uur geledenUTRECHT (ANP) - Het kort geding dat NAC Breda heeft aangespannen tegen voetbalbond KNVB is dinsdag vanaf 09.00 uur te volgen via een livestream. Dat meldt de rechtbank Midden-Nederland.
21 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Dennis te Kloese (51) gaat Feyenoord na 4,5 jaar verlaten. De algemeen directeur verlaat de Rotterdamse voetbalclub op 1 juli. Dat heeft Feyenoord bevestigd. Te Kloese was ook verantwoordelijk voor voetbaltechnische zaken. Hij gaat op zoek naar een nieuwe uitdaging.
22 uur geleden