Lyon verliest zonder Depay in Rusland
SINT-PETERSBURG (ANP) - Olympique Lyon heeft in groep G van de Champions League een kostbare nederlaag bij concurrent FC Zenit geïncasseerd. Het duel in Sint-Petersburg eindigde in 2-0. Artem Dzioeba opende in de 42e minuut de score met een rake kopbal uit een hoekschop. In de 84e minuut besliste Magomed Ozdoev het duel met een schot dat van richting werd veranderd.
Bij Lyon, dat thuis tegen FC Zenit op 1-1 bleef steken, ontbrak international Memphis Depay wegens een dijbeenblessure. Ploeggenoot Kenny Tete bleef op de bank.
Door de thuiszege kwam FC Zenit op zeven punten, evenveel als Lyon, dat zich met een overwinning in Rusland had geplaatst voor de achtste finales. Nu komt het aan op de laatste speelronde.
Leipzig (negen punten) speelt woensdagavond thuis tegen Benfica (drie punten). De Duitse ploeg heeft genoeg aan een gelijkspel voor kwalificatie.
Op 10 december speelt Olympique thuis tegen RB Leipzig en treedt FC Zenit bij Benfica aan.
Meer uit Voetbal
TORONTO (ANP/DPA) - Canada heeft Ivoorkust-international Elye Wahi de toegang tot het land ontzegd. De 23-jarige aanvaller kan daardoor niet met de selectie van Ivoorkust naar Toronto reizen voor de groepswedstrijd op het WK tegen Duitsland van zaterdag.
12 minuten geledenNYON (ANP) - De Nederlandse voetbalsters nemen het in de play-offs voor de kwalificatie voor het WK van 2027 in Brazilië, op tegen Hongarije. Als de voetbalsters dat tweeluik winnen, wacht er nog een tegenstander over twee wedstrijden.
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Giovanni van Bronckhorst was verrast dat Feyenoord bij hem uitkwam. Dat zei de 51-jarige trainer donderdag tijdens zijn presentatie als hoofdtrainer in De Kuip.
2 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid heeft verdediger Ibrahima Konaté vastgelegd tot medio 2030. De 27-jarige Franse international vertrok eerder dit voorjaar na vijf seizoenen transfervrij bij Liverpool.
2 uur geledenMEXICO-STAD (ANP) - Colombia heeft de eerste wedstrijd op het WK voetbal tegen Oezbekistan gewonnen. Luis Díaz speelde een hoofdrol in een volgepakt stadion in Mexico-Stad. De aanvaller van Bayern München had met een doelpunt en een assist een groot aandeel in de zege: 3-1.
8 uur geledenKANSAS CITY (ANP) - Er wordt flink geboden op de shirts die de spelers van het Nederlands elftal zondag hebben gedragen in het eerste WK-duel met Japan. De veiling is nog niet gesloten, maar op basis van de huidige biedingen staat de teller op 25.992 euro.
8 uur geledenTORONTO (ANP) - Ghana heeft het eerste WK-duel in groep L in de nacht van woensdag op donderdag met 1-0 gewonnen van Panama. De Afrikanen trokken de winst pas in de blessuretijd van de tweede helft naar zich toe door een doelpunt van Caleb Yirenkyi.
10 uur geleden