Lyon speelt tegen Marseille voor de derde keer op rij gelijk
LYON (ANP) - Olympique Lyon heeft voor de derde keer op een rij gelijkgespeeld in Ligue 1. De ploeg van Memphis Depay kwam tegen Olympique Marseille niet verder dan 1-1.
De eindstand was al na een half uur bereikt. Dimitri Payet zette Marseille na een kwartier op voorsprong met een geplaatst schot, Houssem Aouar maakte in de 28e minuut gelijk vanuit een penalty. De bezoekers speelden toen al met een man minder na een rode kaart voor Payet.
Depay kwam bij Lyon halverwege de tweede helft binnen de lijnen. Ook de speler van Oranje wist het verschil niet te maken. Lyon had 68 procent balbezit en kreeg de beste kansen.
Lyon heeft na zes speelronden pas één keer gewonnen. In de eerste speelronde werd het 4-1 tegen Dijon, maar daarna volgden vier gelijke spelen en een nederlaag. Lyon staat net als Olympique Marseille, waar Kevin Strootman op de bank bleef, in de middenmoot.
Na zes wedstrijden gaan Stade Rennes en Lille aan kop in Ligue 1. Beide clubs hebben veertien punten. Regerend kampioen Paris Saint-Germain, dat vrijdag met 6-1 won van Angers, staat vierde.
Meer uit Voetbal
PARIJS (ANP/AFP) - Paris Saint-Germain begint de thuiswedstrijd tegen Bayern München in de halve finale van de Champions League met Vitinha in het basiselftal. De Portugese middenvelder is op tijd hersteld van een blessure aan zijn hiel, die hij vorige week zondag opliep in de ontmoeting met Olympique Lyon in de Franse competitie.
26 minuten geledenBRIGHTON (ANP) - Brighton & Hove Albion gaat een apart stadion bouwen voor het vrouwenteam. Dat meldt de Engelse voetbalclub dinsdag op de eigen site. Het stadion moet een minimale capaciteit van 10.000 zitplaatsen krijgen en komt naast het American Express Stadium te staan, dat ruim 31.000 zitplaatsen telt. De club hoopt dat het vrouwenteam, op dit moment zesde in de Women's Super League, uiterlijk in 2030 in het stadion kan spelen.
4 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Verdediger John Stones (31) vertrekt na dit seizoen na tien jaar bij Manchester City. Dat maakt de club dinsdag op de eigen website bekend. Stones speelde in tien seizoenen 293 keer voor de club uit Manchester en won er zes keer de Engelse landstitel, een keer de Champions League en zeven titels in de twee Engelse bekertoernooien.
6 uur geledenUTRECHT (ANP) - Marianne van Leeuwen vindt het "onwijs vervelend" dat de KNVB tegenover NAC in de rechtszaal staat. Dat zei de directeur betaald voetbal na het kort geding voor de rechtbank in Utrecht. Daarin eist NAC Breda dat een wedstrijd tegen Go Ahead Eagles wordt overgespeeld omdat er een speler op het veld stond die niet speelgerechtigd was.
9 uur geledenUTRECHT (ANP) - NAC Breda houdt vast aan de eis om het competitieduel met Go Ahead Eagles over te spelen. Dat heeft de advocaat van de Bredase club voor de rechtbank in Utrecht gezegd in een zaak tegen de KNVB. Volgens NAC gaat het om "het consequent toepassen van de regels" omdat bij de Eagles een speler meedeed die niet speelgerechtigd was. "Bij afwijking ontstaat willekeur", aldus de advocaat. De rechter doet maandag om 12.00 uur uitspraak in het kort geding.
11 uur geledenVANCOUVER (ANP) - Wereldvoetbalbond FIFA voert na de groepsfase van het komende WK een extra moment in om gele kaarten te schrappen. Dat moet voorkomen dat meer spelers geschorst worden, nu het toernooi door het hogere aantal deelnemers een extra knock-outronde kent. Na de kwartfinales worden de gele kaarten ook geschrapt, net als tijdens eerdere WK's. Dat melden bronnen aan de Britse omroep BBC en het Duitse persbureau dpa.
11 uur geledenCAGLIARI (ANP) - De 19-jarige Senegalese voetballer Paul Mendy heeft zijn basisdebuut bij de Italiaanse club Cagliari gevierd met het snelste doelpunt van dit seizoen in de Serie A. Hij kopte al na zestien seconden de 1-0 binnen tegen Atalanta. Enkele minuten later werkte hij ook de 2-0 binnen.
23 uur geleden