Lyon speelt tegen Marseille voor de derde keer op rij gelijk
LYON (ANP) - Olympique Lyon heeft voor de derde keer op een rij gelijkgespeeld in Ligue 1. De ploeg van Memphis Depay kwam tegen Olympique Marseille niet verder dan 1-1.
De eindstand was al na een half uur bereikt. Dimitri Payet zette Marseille na een kwartier op voorsprong met een geplaatst schot, Houssem Aouar maakte in de 28e minuut gelijk vanuit een penalty. De bezoekers speelden toen al met een man minder na een rode kaart voor Payet.
Depay kwam bij Lyon halverwege de tweede helft binnen de lijnen. Ook de speler van Oranje wist het verschil niet te maken. Lyon had 68 procent balbezit en kreeg de beste kansen.
Lyon heeft na zes speelronden pas één keer gewonnen. In de eerste speelronde werd het 4-1 tegen Dijon, maar daarna volgden vier gelijke spelen en een nederlaag. Lyon staat net als Olympique Marseille, waar Kevin Strootman op de bank bleef, in de middenmoot.
Na zes wedstrijden gaan Stade Rennes en Lille aan kop in Ligue 1. Beide clubs hebben veertien punten. Regerend kampioen Paris Saint-Germain, dat vrijdag met 6-1 won van Angers, staat vierde.
Meer uit Voetbal
PORT-AU-PRINCE (ANP) - Ruben Providence mag zich na de play-offs met Almere City FC melden bij het nationale voetbalelftal van Haïti. De 24-jarige aanvaller is door bondscoach Sébastien Migné geselecteerd voor het WK.
2 uur geledenTUNIS (ANP) - Omar Rekik is door de Tunesische bondscoach Sabri Lamouchi opgenomen in de selectie voor het komende wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. De 24-jarige verdediger werd in Nederland geboren en kwam in de jeugd uit voor Feyenoord, Manchester City, PSV, Olympique Marseille en Hertha BSC. Inmiddels speelt Rekik, die in 2022 als huurling tot zes wedstrijden voor Sparta Rotterdam kwam, in Slovenië bij NK Maribor.
2 uur geledenGLASGOW (ANP/RTR) - De scheidsrechter die Celtic woensdag in de uitwedstrijd tegen Motherwell een controversiële strafschop gaf, staat onder politiebewaking. Daartoe is besloten nadat zijn persoonlijke gegevens online waren gelekt, meldt de Schotse voetbalbond FA.
3 uur geledenMIDDLESBROUGH (ANP/RTR) - Middlesbrough wil dat Southampton wordt uitgesloten van de play-offs voor promotie naar de Premier League. Dat doet de Engelse club omdat ze Southampton beschuldigen van spionage. In aanloop naar de halve finale tussen Middlesbrough en Southampton zou de training van Middlesbrough heimelijk zijn gefilmd.
3 uur geledenGRONINGEN (ANP) - Thijs Oosting zet zijn voetballoopbaan voort bij PEC Zwolle. De 26-jarige middenvelder wordt overgenomen van FC Groningen. Oosting kwam afgelopen seizoen al op huurbasis uit voor PEC Zwolle, dat nu gebruikmaakt van de koopoptie die in de huurovereenkomst was opgenomen.
4 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Manuel Neuer staat ook volgend seizoen onder de lat bij Bayern München. De 40-jarige doelman heeft zijn contract bij de Duitse recordkampioen tot juni 2027 verlengd, meldt de club.
4 uur geledenYAMOUSSOUKRO (ANP/RTR) - FC Utrecht-spits Sébastien Haller gaat komende zomer waarschijnlijk niet naar het WK voetbal. De 31-jarige voormalige Ajacied zit niet bij de Ivoriaanse selectie die bondscoach Emerse Faé vrijdag bekendmaakte, maar staat op een reservelijst van vijf spelers.
5 uur geleden