Lyon speelt tegen Marseille voor de derde keer op rij gelijk
LYON (ANP) - Olympique Lyon heeft voor de derde keer op een rij gelijkgespeeld in Ligue 1. De ploeg van Memphis Depay kwam tegen Olympique Marseille niet verder dan 1-1.
De eindstand was al na een half uur bereikt. Dimitri Payet zette Marseille na een kwartier op voorsprong met een geplaatst schot, Houssem Aouar maakte in de 28e minuut gelijk vanuit een penalty. De bezoekers speelden toen al met een man minder na een rode kaart voor Payet.
Depay kwam bij Lyon halverwege de tweede helft binnen de lijnen. Ook de speler van Oranje wist het verschil niet te maken. Lyon had 68 procent balbezit en kreeg de beste kansen.
Lyon heeft na zes speelronden pas één keer gewonnen. In de eerste speelronde werd het 4-1 tegen Dijon, maar daarna volgden vier gelijke spelen en een nederlaag. Lyon staat net als Olympique Marseille, waar Kevin Strootman op de bank bleef, in de middenmoot.
Na zes wedstrijden gaan Stade Rennes en Lille aan kop in Ligue 1. Beide clubs hebben veertien punten. Regerend kampioen Paris Saint-Germain, dat vrijdag met 6-1 won van Angers, staat vierde.
Meer uit Voetbal
PAMPLONA (ANP) - Atlético Madrid heeft zich hersteld van de uitschakeling door Arsenal in de halve finales van de Champions League en de daaropvolgende nederlaag in La Liga tegen Celta de Vigo. Bij Osasuna won de ploeg van trainer Diego Simeone met 2-1.
13 uur geledenRIYAD (ANP/AFP) - Cristiano Ronaldo moet nog even wachten op zijn eerste titel in de Saudische Pro League. Door een late eigen treffer van doelman Benoit eindigde de topper tussen Ronaldo's Al Nassr en Al Hilal, dat tweede staat, in 1-1.
14 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - De voorzitter van de voetbalbond van Curaçao, Gilbert Martina, heeft tijdens een persconferentie dinsdagochtend (lokale tijd) op Curaçao gesproken over een 'walgelijke en verwerpelijke situatie'. Er zijn volgens hem in de Nederlandse pers in de afgelopen week zaken naar buiten gebracht, over de positie van de spelers ten opzichte van bondscoach Fred Rutten, die niet kloppen. "Die uitlatingen van spelers zijn niet gebaseerd op de waarheid."
20 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat keert een maand voor het WK terug als bondscoach van Curaçao. Dat heeft de Curaçaose voetbalbond FFK dinsdag bekendgemaakt op een persconferentie. De 78-jarige trainer wordt de oudste bondscoach ooit op een wereldkampioenschap voetbal.
20 uur geledenBARCELONA (ANP) - Trainer Hansi Flick verlengt zijn contract bij FC Barcelona met een jaar. De Duitser is dan tot medio 2028 aan de Spaanse kampioen verbonden.
22 uur geledenSÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay staat voor een terugkeer bij Corinthians. Volgens verschillende Braziliaanse media maakt de aanvaller deel uit van de selectie van zijn club voor het duel van vrijdag met Barra FC.
1 dag geledenLONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur bevindt zich nog altijd in degradatieproblemen na een 1-1-gelijkspel met Leeds United. Tottenham staat met nog twee speelronden te gaan op de veilige 17e plaats met 38 punten. Nummer 18 West Ham United heeft 36 punten.
1 dag geleden