Lyon speelt tegen Marseille voor de derde keer op rij gelijk
LYON (ANP) - Olympique Lyon heeft voor de derde keer op een rij gelijkgespeeld in Ligue 1. De ploeg van Memphis Depay kwam tegen Olympique Marseille niet verder dan 1-1.
De eindstand was al na een half uur bereikt. Dimitri Payet zette Marseille na een kwartier op voorsprong met een geplaatst schot, Houssem Aouar maakte in de 28e minuut gelijk vanuit een penalty. De bezoekers speelden toen al met een man minder na een rode kaart voor Payet.
Depay kwam bij Lyon halverwege de tweede helft binnen de lijnen. Ook de speler van Oranje wist het verschil niet te maken. Lyon had 68 procent balbezit en kreeg de beste kansen.
Lyon heeft na zes speelronden pas één keer gewonnen. In de eerste speelronde werd het 4-1 tegen Dijon, maar daarna volgden vier gelijke spelen en een nederlaag. Lyon staat net als Olympique Marseille, waar Kevin Strootman op de bank bleef, in de middenmoot.
Na zes wedstrijden gaan Stade Rennes en Lille aan kop in Ligue 1. Beide clubs hebben veertien punten. Regerend kampioen Paris Saint-Germain, dat vrijdag met 6-1 won van Angers, staat vierde.
Meer uit Voetbal
ANTWERPEN (ANP) - De Belgische voetbalclub Royal Antwerp FC heeft trainer Joseph Oosting ontslagen. De 54-jarige Nederlander was sinds november werkzaam in Antwerpen.
24 minuten geledenLONDEN (ANP) - Chelsea heeft de komst van trainer Xabi Alonso bevestigd. De Spaanse coach tekende een contract voor vier jaar bij de club uit Londen. Hij begint op 1 juli aan zijn nieuwe baan.
1 uur geledenMADRID (ANP) - De Spanjaard Xabi Alonso lijkt de nieuwe trainer van Chelsea te worden. De voormalige coach van Real Madrid, waar hij in januari vertrok, ging op X zelf kort op de eventuele overgang in.
1 uur geledenTEHERAN (ANP/AFP) - De voetballers van Iran vertrekken maandag naar Turkije voor een trainingskamp en om hun visumaanvragen af te ronden voor het WK voetbal. Dat heeft bondscoach Amir Ghalenoei gezegd op de site van de Iraanse voetbalbond.
12 uur geledenRIYADH (ANP) - Cristiano Ronaldo heeft met zijn ploeg Al Nassr de finale van de AFC Champions League Two verloren. Het elftal uit Saudi-Arabië ging in de eindstrijd van het tweede clubtoernooi van Azië met 1-0 onderuit tegen het Japanse Gamba Osaka.
12 uur geledenTILBURG (ANP) - Willem II heeft zich ten koste van Almere City geplaatst voor de finale van de play-offs om promotie/degradatie. De formatie van trainer John Stegeman won de returnwedstrijd voor eigen publiek met 2-0. Het eerste duel in Almere was woensdag al in een 1-0-zege voor Willem II geëindigd.
13 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Ibrahim Afellay (40) stopt na dit seizoen als assistent-trainer bij PSV. Hij trad begin dit jaar aan als vervanger van André Ooijer, maar kiest ervoor om vanaf komende zomer "een ander pad te gaan bewandelen", meldt landskampioen PSV.
13 uur geleden