
Lyon laat punten liggen bij Bordeaux
BORDEAUX (ANP) - Lyon heeft in de tweede wedstrijd in de Franse competitie de eerste punten laten liggen. Met aanvoerder Memphis Depay in het basiselftal bleef het bij Bordeaux 0-0. Depay, vorig seizoen langdurig geblesseerd, werd zo'n kwartier voor het einde vervangen.
Bordeaux heeft als nummer 2 nu één punt meer dan Lyon, maar ook een wedstrijd meer gespeeld. Mede door drie doelpunten van Depay had Lyon in de eerste wedstrijd van het seizoen gewonnen van Dijon, 4-1.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Turkije heeft zich teruggetrokken voor de organisatie van het EK voetbal van 2028. Dat meldt de BBC. Daarmee is er geen concurrent meer voor het gezamenlijke bid van het Verenigd Koninkrijk en Ierland.
43 minuten geledenZWOLLE (ANP) - Eredivisieclub PEC Zwolle heeft zeventien supporters een voorlopig stadionverbod opgelegd na ongeregeldheden kort na de verloren uitwedstrijd tegen Heracles Almelo (2-1) afgelopen weekend. PEC-supporters braken na de nederlaag door hekken en zochten de confrontatie met fans van Heracles.
1 uur geledenZEIST (ANP) - Het restant van het zaterdag gestaakte Eredivisieduel tussen RKC Waalwijk en Ajax wordt uitgespeeld op woensdag 6 december. Het competitiebestuur betaald voetbal meldt dat daarbij publiek welkom is. De wedstrijd werd zaterdag in de 85e minuut gestaakt nadat RKC-doelman Etienne Vaessen met op het eerste oog ernstig letsel was uitgevallen na een botsing met Ajax-aanvaller Brian Brobbey.
2 uur geledenLENS (ANP) - Arsenal-coach Mikel Arteta maakt zich zorgen over de beschikbaarheid van zijn aanvaller Bukayo Saka voor de topper in de Premier League van zondag tegen Manchester City. Saka verliet dinsdag in het met 2-1-verloren groepsduel met Lens in de Champions League al voor rust het veld met een blessure.
4 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United-coach Erik ten Hag gelooft ook na de tweede nederlaag in evenzoveel duels in de groepsfase dat de knock-outfase van de Champions League voor zijn ploeg haalbaar is. "Alles is nog open, er komen nog vier duels en we spelen nu twee keer tegen FC Kopenhagen", zei Ten Hag bij tv-zender TNT Sports na de nederlaag (2-3) op eigen veld tegen Galatasaray. Eerder verloor zijn ploeg met 4-3 bij Bayern München.
4 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV leerde tegen Sevilla voor de tweede keer in korte tijd dat op het hoogste niveau in Europa andere wetten gelden. De Eindhovenaren noteerden in de vermakelijke tweede groepswedstrijd in de Champions League liefst 26 doelpogingen, maar toch bleek dat niet genoeg voor de winst: 2-2. Het was, na de kansloze nederlaag van 4-0 bij Arsenal van twee weken terug, opnieuw een vrij harde les.
5 uur geledenMADRID (ANP) - Feyenoord kan al vroeg in de groepsfase van de Champions League een goede uitgangspositie verwerven voor een langer verblijf tussen de beste clubs van Europa. De kampioen van Nederland stuit vanaf 18.45 uur op Atlético Madrid in het imposante Estadio Metropolitano.
8 uur geleden