Lyon en PSG naar halve finales in Champions League vrouwen
BILBAO (ANP) - Olympique Lyon en Paris Saint-Germain hebben de halve finales bereikt van de Champions League in het vrouwenvoetbal. Lyon, dat de vorige vier edities van het toernooi won, was in de kwartfinale in Bilbao met 2-1 te sterk voor Bayern München. PSG versloeg in San Sebastián Arsenal met 2-1.
Bij Olympique Lyon bleef de Nederlandse international Shanice van de Sanden de hele wedstrijd op de bank. Lineth Beerensteyn, ook speelster van Oranje, speelde een uur mee bij Bayern. Nikita Parris en Amel Majri maakten de doelpunten voor Lyon, de tegentreffer werd verzorgd door Carolin Simon.
Internationals Daniëlle van de Donk en Vivianne Miedema stonden in de basis bij Arsenal. Zij zagen Marie-Antoinette Katoto na 15 minuten PSG op voorsprong brengen, maar voor rust scoorde Beth Mead de gelijkmaker voor de Engelse ploeg. Signe Bruun maakte in de 77e minuut de winnende treffer voor de Franse club. Jill Roord viel in de voorlaatste minuut nog in voor Van de Donk.
Meer uit Voetbal
MANCHESTER (ANP/AFP) - Aanvaller Kylian Mbappé kan spelen voor Real Madrid in de tweede wedstrijd tegen Manchester City in de achtste finales van de Champions League. Real-coach Álvaro Arbeloa maakte bekend dat Jude Bellingham, die wel is meegereisd naar Manchester, nog niet inzetbaar is. De Spanjaarden verdedigen in Engeland een 3-0-voorsprong.
3 uur geledenHELMOND (ANP) - SC Cambuur is een stap dichter bij promotie naar de Eredivisie. De ploeg van trainer Henk de Jong won met 1-0 bij Helmond Sport en heeft nog maar enkele punten nodig om definitief zeker te zijn van promotie.
3 uur geledenLONDEN (ANP) - Jurriën Timber mist dinsdag de thuiswedstrijd van Arsenal tegen Bayer Leverkusen in de achtste finales van de Champions League. De verdediger viel zaterdag geblesseerd uit tijdens het gewonnen thuisduel met Everton (2-0) in de Premier League.
9 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Trainer Pep Guardiola ziet nog kansen voor Manchester City in de Champions League. "In een voetbalwedstrijd kan er van alles gebeuren", zei hij op een persconferentie over de return van dinsdag tegen Real Madrid in de achtste finales. "Laten we eerst proberen om te winnen en dan zien we wel."
10 uur geledenROME (ANP) - AC Milan heeft verzuimd dichter bij koploper Internazionale te komen. De club uit Milaan verloor bij Lazio in Rome met 1-0.
1 dag geledenCOMO (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma met een doelpunt niet aan een positief resultaat in de uitwedstrijd tegen Como kunnen helpen. De aanvaller ging met zijn ploeg met 2-1 onderuit.
1 dag geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft voor de zoveelste keer dit seizoen in de slotfase een overwinning verspeeld. De ploeg van trainer Arne Slot liet Tottenham Hotspur langszij komen op Anfield: 1-1.
1 dag geleden