Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Luxebeurs Masters Expo gaat door in december

Luxebeurs Masters Expo gaat door in december

AMSTERDAM (ANP) - De luxebeurs Masters Expo, voorheen Masters of LXRY, gaat door in december ondanks de coronacrisis. Dat hebben de organisatoren van de beurs donderdag bekendgemaakt. Het evenement, vroeger bekend als Miljonair Fair, is van 10 tot 14 december in RAI Amsterdam.

"De afgelopen maanden zijn we met al onze grote partners in overleg gegaan en de gezamenlijke conclusie is: we gaan ervoor", aldus CEO Yves Gijrath. "In de media domineren de berichten over beurzen en evenementen die geen doorgang vinden. Ik begrijp dat volledig, maar aan de andere kant constateren wij ook een grote behoefte om te exposeren, elkaar te treffen en vooral zaken te doen."

Het evenement, "volledig coronaproof", zal een oppervlakte beslaan van 50.000 vierkante meter. De organisatie verwacht honderden exposanten uit ongeveer 15 branches en rekent op 40.000 bezoekers. Eind vorig jaar trok het evenement ruim 60.000 bezoekers.

Meer uit Binnenland

Persoon overleden bij incident met gevaarlijke stof in Zwaag

ZWAAG (ANP) - Bij een bedrijfsongeval in Zwaag is een persoon overleden, meldt de politie. Bij een bedrijventerrein kwamen minstens twee personen in aanraking met een gevaarlijke stof. Iemand anders raakte zwaargewond en wordt behandeld in het ziekenhuis.

1 uur geleden
OM: 32 van de 34 verdachten van geweld in Overasselt voorgeleid

OVERASSELT (ANP) - Van de 34 mensen die zijn aangehouden rondom het geweld in Overasselt eerder deze week, worden er vrijdag 32 voorgeleid voor de rechter-commissaris van de rechtbank Gelderland. Ze worden verdacht van moord dan wel doodslag in vereniging op de persoon die is doodgeschoten. Verder worden ze verdacht van poging moord in vereniging op twee politiemensen, van voorbereidingshandelingen voor moord/doodslag/gijzeling/vrijheidsberoving en het voorhanden hebben van vuurwapens. Dat meldt het OM.

1 uur geleden
Doodgevonden minderjarige in Eerbeek is een 12-jarige jongen

EERBEEK (ANP) - De dode persoon die vrijdagochtend werd gevonden in een woning in de Gelderse plaats Eerbeek is een 12-jarige jongen. Dat meldt de politie. De aangehouden verdachte is volwassen.

1 uur geleden
Meer dan 140 kilo vuurwerk ingeleverd in eerste dagen

DEN HAAG (ANP) - Iets meer dan 140 kilo vuurwerk is in de afgelopen dagen ingeleverd, op de eerste dagen dat dit kan. Het ministerie van Justitie en Veiligheid laat dat weten. Vergelijkbare cijfers van eerdere jaren zijn er niet.

1 uur geleden
Terugroepactie Intertoys: asbest in speelgoedfiguren

DEN HAAG (ANP) - Intertoys roept artikelen met asbest terug. De speelgoedfiguren kunnen scheuren en de vulling kan eruit komen. Het zand dat vrijkomt bevat asbest, wat kanker kan veroorzaken.

2 uur geleden
Bouwers zien in PBL-rapport bevestiging van mening stikstofpakket

ZOETERMEER (ANP) - Bouwend Nederland ziet in de doorrekening van de stikstofplannen van het kabinet door het Planbureau voor de Leefomgeving (PBL) een bevestiging van wat de brancheorganisatie eerder al zei over het pakket. "Het stikstofpakket haalt Nederland uit de impasse en brengt perspectief", stelt voorzitter Arno Visser vrijdag. De stikstofproblemen hinderen de bouw van bijvoorbeeld nieuwe woningen.

2 uur geleden
Duurzame boeren na PBL-rapport: stikstofplannen zijn hard nodig

BOXTEL (ANP) - De stikstofplannen van het kabinet zijn ingrijpend, "maar wel hard nodig", zegt Caring Farmers, een organisatie van duurzame boeren, nadat het Planbureau voor de Leefomgeving de plannen had doorgerekend. Het PBL concludeerde onder meer dat een gedwongen krimp van de veestapel vooralsnog nodig is om de stikstofuitstoot in 2035 ver genoeg terug te dringen.

4 uur geleden