Luuk de Jong: van Bosnië horen we te winnen
ZENICA (ANP) - Luuk de Jong kreeg vanwege een schorsing van Memphis Depay zondag eindelijk zijn kans als basisspeler van Oranje. De spits moest lange tijd toezien dat Nederland machteloos was tegen Bosnië en Herzegovina. Het bleef 0-0.
De Jong was in de eerste helft de speler met de minste balcontacten bij Oranje. De buitenspelers wisten hem met voorzetten niet te vinden. "De eerste helft waren wij nog een beetje zoekende. Zij speelden heel compact. We hebben weinig kansen gekregen", zag De Jong.
"De tweede helft was een stuk beter. Alleen moet je jezelf wel belonen. Steven Berghuis viel goed in. Hij was met zijn linkerbeen gevaarlijk. Hij weet hoe hij de ruimtes moet bespelen. Toen kwam het een beetje los, raakten zij vermoeid en kregen we kansen. Dan moet je ze ook maken. Van een ploeg als Bosnië horen we te winnen."
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP/AFP) - Liverpool-trainer Arne Slot verwacht spits Alexander Isak "een paar maanden" te moeten missen na zijn enkeloperatie en kuitbeenbreuk. De 26-jarige Zweed liep de blessure op bij een volgens Slot "roekeloze tackle" van Tottenham Hotspur-verdediger Micky van de Ven afgelopen weekend.
1 uur geledenLIVERPOOL (ANP/AFP) - Alexander Isak is aan een enkel geopereerd. Tijdens de ingreep bleek dat de spits van Liverpool zaterdag in de uitwedstrijd tegen Tottenham Hotspur ook een breuk in zijn kuitbeen had opgelopen. Liverpool kan nog niet zeggen hoelang hij uit de roulatie is.
14 uur geledenRIYAD (ANP) - Dankzij David Neres heeft Napoli de Italiaanse Supercup veroverd. De oud-aanvaller van Ajax maakte beide doelpunten in de finale tegen Bologna (2-0) die werd gespeeld in Riyad, de hoofdstad van Saudi-Arabië.
14 uur geledenBRUGGE (ANP) - Nicky Hayen is de nieuwe trainer van KRC Genk. Hij is de opvolger van Thorsten Fink, die vorige week werd ontslagen.
17 uur geledenSAO PAULO (ANP) - Neymar is succesvol aan zijn linkerknie geopereerd. Dat heeft zijn club Santos bekendgemaakt.
17 uur geledenMONACO (ANP/AFP) - De Japanse middenvelder Takumi Minamino heeft tijdens de bekerwedstrijd van afgelopen zondag bij zijn club AS Monaco een gescheurde kruisband opgelopen. Dat meldt de Monegaskische club die uitkomt in de Franse competitie op X. Het is onduidelijk welke gevolgen de blessure heeft voor zijn deelname aan het WK voetbal van komende zomer.
19 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Jaden Slory maakt het seizoen af bij Go Ahead Eagles. De club uit Deventer huurt de 20-jarige vleugelspeler van Feyenoord. Hij stond in de belangstelling van meerdere clubs. Slory koos voor Go Ahead Eagles omdat hij goede herinneringen bewaart aan trainer Melvin Boel, die hij tijdens zijn periode bij FC Dordrecht leerde kennen.
21 uur geleden