Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Luuk de Jong scoort in beker voor Sevilla

Luuk de Jong scoort in beker voor Sevilla

ESCOBEDO (ANP) - Luuk de Jong heeft weer eens een doelpunt gemaakt voor Sevilla. De spits opende de score in de bekerwedstrijd tegen UM Escobedo, dat uitkomt op het vierde niveau van het Spaanse betaalde voetbal. Sevilla zegevierde met 5-0 en plaatste zich zo voor de derde ronde van het toernooi om de Copa del Rey.

De andere doelpunten kwamen van Nolito, Lucas Ocampos, Franco Vázquez en Oliver Torres. De Jong werd een kwartier voor tijd afgelost door Javier Hernández. De spits, afgelopen zomer overgekomen van PSV, moest onlangs in de eerste wedstrijd van 2020 tegen Athletic Bilbao genoegen nemen met een plek op de bank. Met De Jong als invaller pakte Sevilla in de tweede helft nog een punt: 1-1. De spits wist in de Spaanse competitie pas twee doelpunten te maken.

Meer uit Voetbal

Lazio boekt met debutant Taylor nipte zege bij Hellas Verona

VERONA (ANP) - Met oud-Ajacied Kenneth Taylor in de basis heeft Lazio in de Serie A een nipte overwinning geboekt bij Hellas Verona. De middenmoter uit Rome won dankzij een laat eigen doelpunt van de thuisploeg met 1-0.

1 uur geleden
Bayern München begint 2026 met grote zege op Wolfsburg

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft in de eerste competitiewedstrijd van 2026 de grootste zege van het seizoen geboekt. De Duitse koploper van coach Vincent Kompany versloeg in eigen huis VfL Wolfsburg met 8-1 en verstevigde daarmee de koppositie.

1 uur geleden
Sparta na winst op Heracles naar achtste plaats in Eredivisie

ROTTERDAM (ANP) - Sparta Rotterdam is na een overwinning tegen Heracles Almelo gestegen naar de achtste plaats in de Eredivisie. Het elftal van coach Maurice Steijn won zondag op Het Kasteel met 2-0. Heracles zakte met coach Ernest Faber naar de laatste plaats.

2 uur geleden
Ajax-trainer Grim houdt dubbel gevoel over aan zege bij Telstar

VELSEN-ZUID (ANP) - Ajax-trainer Fred Grim hield een dubbel gevoel over aan de 3-2-zege bij Telstar. Zijn team kwam na een 3-0-voorsprong nog in de problemen tegen tien man van de thuisploeg.

3 uur geleden
Ajacied Regeer verwacht weer fit te zijn voor bekerduel met AZ

VELSEN-ZUID (ANP) - Ajacied Youri Regeer denkt dat hij op tijd fit is voor de bekerwedstrijd bij AZ van komende woensdag. De middenvelder moest zondag tijdens de 3-2-overwinning bij Telstar geblesseerd het veld verlaten.

4 uur geleden
Arsenal na winst bij Portsmouth verder in FA Cup

PORTSMOUTH (ANP) - Arsenal staat in de vierde ronde van de FA Cup. De koploper uit de Premier League won zondag met 4-1 bij Portsmouth, dat in de competitie een niveau lager speelt dan Arsenal. De Braziliaan Gabriel Martinelli was met drie doelpunten de man van de wedstrijd bij The Gunners.

4 uur geleden
Ajax-aanvoerder Klaassen ontevreden ondanks zege op Telstar

VELSEN-ZUID (ANP) - Ajax-aanvoerder Davy Klaassen was na de 3-2-zege bij Telstar niet te spreken over het spel van de Amsterdammers in het laatste halfuur. De bezoekers gaven tegen tien man nog bijna een 3-0-voorsprong weg. "Ik sta hier met een ontevreden gevoel", zei de middenvelder.

4 uur geleden