Luuk de Jong kopt Barcelona in blessuretijd naar zege
VALENCIA (ANP) - Luuk de Jong heeft FC Barcelona een zwaarbevochten uitzege op Levante bezorgd. De ingevallen spits kopte in de blessuretijd raak (2-3).
Barcelona had het lastig met Levante, dat veel beter speelde dan je van een nummer voorlaatst van La Liga zou verwachten. Morales benutte in de 51e minuut een strafschop voor Levante, na een overtreding van Dani Alves op Son.
Levante mocht nog een strafschop nemen na een handsbal van Eric García. Morales gunde de penalty aan Roger, die miste. Vervolgens tekende Pierre-Emerick Aubameyang voor de gelijkmaker van Barcelona. Pedri, na 57 minuten ingevallen voor Frenkie de Jong, maakte de 1-2.
Blessuretijd
Gonzalo Melero maakte in de slotfase gelijk voor Levante. Hij mocht een strafschop nemen na een overtreding van de ingevallen Clément Lenglet. De geblesseerde Memphis Depay ontbrak bij Barcelona. Luuk de Jong mocht in de slotfase nog invallen. Hij scoorde in blessuretijd.
Real Madrid won zaterdag al van Getafe (2-0). Casemiro en Lucas Vázquez scoorden voor de koploper. Barcelona, de nummer 2 van La Liga, heeft nu een achterstand van 12 punten op Real.
Meer uit Voetbal
MANCHESTER (ANP) - Aanvoerder Bernardo Silva verlaat aan het einde van dit seizoen Manchester City. Assistent-coach Pepijn Lijnders heeft dat aangekondigd. Het contract van de 31-jarige Portugees loopt aan het einde van dit seizoen af en de Portugees gaat volgens Lijnders niet verlengen. "Aan elk mooi verhaal komt een einde", aldus de Nederlandse trainer tegen verslaggevers van onder meer de BBC.
32 minuten geledenMILAAN (ANP) - Internazionale heeft in de Italiaanse voetbalcompetitie een slechte reeks beëindigd. De koploper boekte voor eigen publiek een ruime overwinning op AS Roma: 5-2. Uit de drie vorige competitieduels had Inter slechts 2 punten gepakt.
9 uur geledenLONDEN (ANP) - Leeds United heeft zich als laatste geplaatst voor de halve finale van de FA Cup. In Londen verspeelde het elftal van trainer Daniel Farke tegen West Ham United in blessuretijd van de tweede helft een voorsprong van twee doelpunten: 2-2.
12 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz heeft de derde achtereenvolgende landstitel die hij met PSV behaalde in zijn eentje gevierd. Dat vertelde de trainer van de Eindhovenaren bij ESPN.
12 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Earnest Stewart, directeur voetbalzaken van PSV, hecht veel waarde aan de derde achtereenvolgende landstitel van de Eindhovenaren. "Als je kampioen wordt met alle wisselingen die we aan het begin van het seizoen hebben gehad, mag je daar bijzonder trots op zijn", zegt hij in gesprek met ESPN.
12 uur geledenBREDA (ANP) - NAC Breda heeft onderin de Eredivisie nauwelijks geprofiteerd van de nederlagen van concurrenten Telstar en Excelsior. Het elftal van trainer Carl Hoefkens kwam voor eigen publiek niet verder dan een gelijkspel tegen Sparta Rotterdam: 0-0.
14 uur geledenVOLENDAM (ANP) - Feyenoord-trainer Robin van Persie vond dat zijn elftal zondag in de uitwedstrijd tegen FC Volendam genoeg kansen creëerde om in ieder geval één keer te scoren. Dat lukte de Rotterdammers echter niet: 0-0.
15 uur geleden