Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Luuk de Jong kopt Barcelona in blessuretijd naar zege

Luuk de Jong kopt Barcelona in blessuretijd naar zege

VALENCIA (ANP) - Luuk de Jong heeft FC Barcelona een zwaarbevochten uitzege op Levante bezorgd. De ingevallen spits kopte in de blessuretijd raak (2-3).

Barcelona had het lastig met Levante, dat veel beter speelde dan je van een nummer voorlaatst van La Liga zou verwachten. Morales benutte in de 51e minuut een strafschop voor Levante, na een overtreding van Dani Alves op Son.

Levante mocht nog een strafschop nemen na een handsbal van Eric García. Morales gunde de penalty aan Roger, die miste. Vervolgens tekende Pierre-Emerick Aubameyang voor de gelijkmaker van Barcelona. Pedri, na 57 minuten ingevallen voor Frenkie de Jong, maakte de 1-2.

Blessuretijd

Gonzalo Melero maakte in de slotfase gelijk voor Levante. Hij mocht een strafschop nemen na een overtreding van de ingevallen Clément Lenglet. De geblesseerde Memphis Depay ontbrak bij Barcelona. Luuk de Jong mocht in de slotfase nog invallen. Hij scoorde in blessuretijd.

Real Madrid won zaterdag al van Getafe (2-0). Casemiro en Lucas Vázquez scoorden voor de koploper. Barcelona, de nummer 2 van La Liga, heeft nu een achterstand van 12 punten op Real.

Meer uit Voetbal

Atlético Madrid overklast Barcelona met vier doelpunten voor rust

MADRID (ANP) - Atlético Madrid heeft een grote stap gezet naar de finale van het Spaanse bekertoernooi. De ploeg van trainer Diego Simeone liet FC Barcelona in het eerste duel van de halve eindstrijd kansloos (4-0). Die stand stond bij rust al op het scorebord van een kolkend Estadio Metropolitano. De return is op 3 maart in Barcelona.

22 minuten geleden
Nederlands elftal stuit op Duitsland in Nations League

BRUSSEL (ANP) - Het Nederlands elftal is in de groepsfase van de nieuwe editie van de Nations League gekoppeld aan Duitsland, Servië en Griekenland. Dat heeft een loting in Brussel uitgewezen.

3 uur geleden
Feyenoord verrast en versterkt zich met transfervrije Sterling

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft zich na het afsluiten van de transfermarkt spectaculair versterkt. De transfervrije Raheem Sterling heeft zijn handtekening onder een contract tot het einde van dit seizoen gezet.

5 uur geleden
UEFA voelt niets voor terugkeer Rusland op Europese toernooien

BRUSSEL (ANP) - De UEFA voelt niets voor een terugkeer van de nationale ploeg en clubteams van Rusland in Europese toernooien. "Ons standpunt blijft ongewijzigd", zei voorzitter Aleksander Ceferin op het vijftigste congres van de Europese voetbalbond in Brussel.

6 uur geleden
Trainer Bosz vreest griep bij carnaval vierende PSV'ers

EINDHOVEN (ANP) - Trainer Peter Bosz vreest voor griepgevallen in de PSV-selectie als spelers komend weekend carnaval gaan vieren. "Daar maak ik me zorgen om, met zoveel mensen dicht op elkaar. Ik weet niet of ze het gaan vieren, maar ik kan het me heel goed voorstellen. We wonen in Eindhoven", zei Bosz tijdens zijn persconferentie voor het Eredivisieduel met FC Volendam van vrijdag.

10 uur geleden
PSV zonder uitrustende Saibari tegen FC Volendam

EINDHOVEN (ANP) - PSV neemt het vrijdagavond zonder Ismael Saibari op tegen FC Volendam. Trainer Peter Bosz heeft de Marokkaanse international de afgelopen dagen vrijgegeven om te rusten na zijn deelname aan de Afrika Cup van een maand geleden. Ploeggenoot Anass Salah-Eddine, die een twijfelgeval is voor het duel in Volendam, heeft vanaf komend weekend om dezelfde reden een paar dagen vrij.

10 uur geleden
Bondscoach Tuchel verlengt bij Engeland tot en met EK 2028

LONDEN (ANP) - Thomas ​Tuchel ⁠heeft zijn contract als bondscoach van Engeland verlengd tot en met het EK van 2028, dat in het Verenigd Koninkrijk en Ierland plaatsvindt. Dat heeft de Engelse voetbalbond bekendgemaakt. ​De Duitser kwam in 2024 in dienst en won met Engeland alle kwalificatiewedstrijden voor het WK van komende zomer.

12 uur geleden