Lukaku schiet Inter naar koppositie van Serie A
MILAAN (ANP) - Romelu Lukaku heeft Internazionale naar de koppositie van de Serie A geschoten. De Belg scoorde tweemaal in het thuisduel met Lazio (3-1). Hij leverde ook nog eens de assist op de treffer van zijn ploeggenoot Lautaro Martínez
Lukaku vierde zijn vijftiende en zestiende competitietreffer van het seizoen. Hij heeft nu 300 doelpunten gemaakt voor zijn clubs en landenploeg. Stefan de Vrij speelde de hele wedstrijd voor Inter. Wesley Hoedt werd in de rust gewisseld bij Lazio. Hij veroorzaakte een strafschop, die Lukaku benutte. Ook na verschillende herhalingen was niet duidelijk te zien dat Hoedt zijn tegenstander Martínez ook daadwerkelijk raakte. Gonzalo Escalante verkleinde de achterstand voor Lazio (2-1).
Inter profiteerde van de verrassende nederlaag van AC Milan tegen Spezia: 2-0. Giulio Maggiore en Simone Bastoni troffen doel voor de huidige nummer 13 van de Serie A. Juventus zag het zicht op de tiende landstiel op rij vertroebelen door een nederlaag tegen Napoli (1-0). Lorenzo Insigne maakte het enige doelpunt.
Inter heeft nu een punt meer dan AC Milan. AS Roma (7 punten) en Juventus (8 punten) zijn verder achterop geraakt. Juventus heeft wel een duel minder gespeeld dan Inter.
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP) - De eerste wedstrijd tussen Atlético Madrid en Arsenal in de halve finale van de Champions League is in een gelijkspel geëindigd: 1-1. De Nederlandse arbitrage vertolkte een hoofdrol. Danny Makkelie en videoscheidsrechter Dennis Higler moesten beslissen over drie potentiële strafschoppen. Beide doelpunten vielen uit een strafschop. Viktor Gyökeres zette Arsenal op voorsprong, Julián Alvarez maakte namens Atlético gelijk.
36 minuten geledenVANCOUVER (ANP/RTR) - De Iraanse delegatie zal donderdag niet deelnemen aan het congres van wereldvoetbalbond FIFA in Vancouver. Dat meldt persbureau Reuters op basis van het Iraanse medium Tasnim News Agency. De afmelding zou te maken hebben met "ongepast gedrag van douaniers" op de luchthaven van Toronto. Volgens Tasnim zijn de drie vertegenwoordigers van de Iraanse voetbalbond op de eerste beschikbare vlucht teruggegaan richting Iran.
3 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Duizenden fans huldigen woensdag de selectie van ADO Den Haag op een parkeerterrein voor het stadion van de kampioen van de eerste divisie. De spelers van de selectie van coach Robin Peter worden één voor één op een podium toegezongen door een groengele massa. De fans dansen in de zon op muziek van Haagse artiesten, zwaaien met vlaggen en er worden rookbommen afgestoken.
8 uur geledenVANCOUVER (ANP/RTR) - Het Afghaanse vrouwenvoetbalteam mag na een regelwijziging van de FIFA ook zonder toestemming van de Taliban deelnemen aan officiële wedstrijden. Daartoe heeft de wereldvoetbalbond besloten tijdens een vergadering in Vancouver. Volgens de regels van de FIFA had de Afghaanse ploeg hier eigenlijk goedkeuring voor nodig van de nationale voetbalbond, die wordt bestuurd door de Taliban.
12 uur geledenVANCOUVER (ANP/RTR/DPA) - Landen krijgen meer geld voor hun deelname aan het WK voetbal van komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Wereldvoetbalbond FIFA heeft de premies met 15 procent verhoogd. Deelnemende landen, waaronder in ieder geval Duitsland, maakten zich zorgen over de hoge kosten van verblijf in met name de Verenigde Staten.
13 uur geledenSITTARD (ANP) - Fortuna Sittard-speler Ivo Pinto is voor twee wedstrijden geschorst na zijn rode kaart tegen sc Heerenveen. De Limburgse club heeft een schikkingsvoorstel van de KNVB van drie duels, waarvan één voorwaardelijk, geaccepteerd.
13 uur geledenPARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain mag hopen op een nieuwe Champions League-finale. De titelhouder versloeg dinsdag voor eigen publiek de Duitse kampioen Bayern München in een kwalitatief hoogstaande en vermakelijke wedstrijd met 5-4. Volgende week woensdag is de tweede ontmoeting in München.
1 dag geleden