Lukaku schiet Inter naar koppositie van Serie A
MILAAN (ANP) - Romelu Lukaku heeft Internazionale naar de koppositie van de Serie A geschoten. De Belg scoorde tweemaal in het thuisduel met Lazio (3-1). Hij leverde ook nog eens de assist op de treffer van zijn ploeggenoot Lautaro Martínez
Lukaku vierde zijn vijftiende en zestiende competitietreffer van het seizoen. Hij heeft nu 300 doelpunten gemaakt voor zijn clubs en landenploeg. Stefan de Vrij speelde de hele wedstrijd voor Inter. Wesley Hoedt werd in de rust gewisseld bij Lazio. Hij veroorzaakte een strafschop, die Lukaku benutte. Ook na verschillende herhalingen was niet duidelijk te zien dat Hoedt zijn tegenstander Martínez ook daadwerkelijk raakte. Gonzalo Escalante verkleinde de achterstand voor Lazio (2-1).
Inter profiteerde van de verrassende nederlaag van AC Milan tegen Spezia: 2-0. Giulio Maggiore en Simone Bastoni troffen doel voor de huidige nummer 13 van de Serie A. Juventus zag het zicht op de tiende landstiel op rij vertroebelen door een nederlaag tegen Napoli (1-0). Lorenzo Insigne maakte het enige doelpunt.
Inter heeft nu een punt meer dan AC Milan. AS Roma (7 punten) en Juventus (8 punten) zijn verder achterop geraakt. Juventus heeft wel een duel minder gespeeld dan Inter.
Meer uit Voetbal
RIYAD (ANP) - Georginio Wijnaldum heeft met een doelpunt bijgedragen aan een uitzege van Al-Ettifaq op Al-Riyad. De 35-jarige middenvelder maakte in de 95e minuut het tweede doelpunt voor zijn ploeg uit Saudi-Arabië (0-2).
5 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Trainer Pep Guardiola van Manchester City hoeft zich voorlopig geen zorgen te maken over het gewicht van Erling Haaland. De Noorse topscorer heeft op X laten weten dat hij klaar is voor het uitduel van zaterdag met Nottingham Forest. Hij laat op een foto een weegschaal zien met de tekst: All Good.
6 uur geledenTEHERAN (ANP/RTR) - Iran gaat er alles aan doen om te voorkomen dat de WK-wedstrijd tegen Egypte in Seattle door de lokale gemeenschap wordt uitgeroepen tot Pride Match, ter ere van de lhbtqi+-beweging. "We hebben absoluut geen interesse om een WK-wedstrijd in regenboogkleuren te spelen", benadrukt voorzitter Mehdi Taj van de Iraanse voetbalbond aan staatsmedia.
6 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Trainer Arne Slot staat met Liverpool voor een emotionele wedstrijd tegen Wolverhampton Wanderers. Hij neemt het zaterdag namelijk op tegen de oude club van Diogo Jota, die afgelopen zomer overleed bij een verkeersongeval.
9 uur geledenNOTTINGHAM (ANP) - John Robertson is op 72-jarige leeftijd overleden. De voormalige buitenspeler speelde een hoofdrol in de successen van Nottingham Forest onder trainer Brian Clough.
9 uur geledenRABAT (ANP/BELGA) - Het organisatiecomité van de Afrika Cup heeft een maatregel genomen om de vaak matig gevulde stadions in Marokko voller te krijgen. Bij bepaalde wedstrijden mogen fans zo'n twintig minuten na de aftrap gratis naar binnen. De duels van gastland Marokko zijn wel uitverkocht, daar geldt de maatregel niet voor.
17 uur geledenISTANBUL (ANP) - Voorzitter Sadettin Saran van de Turkse voetbalclub Fenerbahçe is aangehouden in een lopend drugsonderzoek in Istanbul. Volgens het Turkse Openbaar Ministerie is er "aanvullend bewijs" gevonden dat erop duidt dat Saran drugs heeft verhandeld en gebruikt.
1 dag geleden