Lukaku maakt waarschijnlijk tegen Arsenal rentree bij Chelsea
LONDEN (ANP) - Romelu Lukaku maakt vermoedelijk in het komende weekeinde zijn rentree voor Chelsea in de Londense derby tegen Arsenal. De Belgische spits werd onlangs voor een bedrag van ruim honderd miljoen euro overgenomen van Inter. Hij speelde al eens eerder bij Chelsea.
"Vermoedelijk kan Romelu na zijn verplichte quarantaine dinsdag de groepstraining hervatten", zei trainer Thomas Tuchel. "We zullen kijken of we hem in een paar dagen goed genoeg kunnen voorbereiden op de volgende wedstrijd. Ik denk dat de kans groot is dat we hem dan op het veld zien staan."
Chelsea, de winnaar van de Champions League, begon afgelopen weekeinde het seizoen in de Premier League met een overwinning op Crystal Palace.
Meer uit Voetbal
FLORENCE (ANP) - Internazionale heeft bij Fiorentina genoegen moeten nemen met een gelijkspel. De koploper in de Serie A kwam in Florence niet verder dan 1-1.
6 uur geledenKEULEN (ANP) - 1. FC Köln heeft afscheid genomen van trainer Lukas Kwasniok. De clubleiding nam dat besluit na het 3-3-gelijkspel tegen concurrent Borussia Mönchengladbach. René Wagner, een van de assistenten van Kwasniok, neemt op interimbasis de taken over.
6 uur geledenTORUN (ANP) - Sofie Dokter is de zesde Nederlandse atlete met een individuele wereldtitel indoor. Ze won goud op de vijfkamp bij de WK in het Poolse Torun.
7 uur geledenLONDEN (ANP) - Manchester City heeft voor de negende keer de League Cup veroverd. De ploeg van coach Pep Guardiola won op Wembley de finale met 2-0 van Arsenal door twee treffers van Nico O'Reilly.
9 uur geledenVELSEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer dit seizoen verloren van Telstar. Na de thuisnederlaag van eind augustus (0-2) was de gepromoveerde club uit Velsen zondag voor eigen publiek met 3-1 te sterk voor de koploper. Het betekende voor PSV het tweede achtereenvolgende verlies in de Eredivisie. Vorig weekend won NEC met 3-2 in Eindhoven.
10 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Feyenoord en Ajax heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in De Kuip (1-1).
12 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht is opgeklommen naar de zevende plaats van de Eredivisie. Het elftal van Ron Jans won in de Galgenwaard met 2-0 van Go Ahead Eagles. FC Utrecht heeft 41 punten uit 28 wedstrijden.
12 uur geleden