Lukaku helpt Internazionale naar kwartfinales Italiaanse beker
FLORENCE (ANP) - Romelu Lukaku heeft Internazionale naar de kwartfinales van het Italiaanse bekertoernooi geholpen. De spits uit België maakt in de voorlaatste minuut van de verlenging van het uitduel met Fiorentina het winnende doelpunt: 1-2.
Arturo Vidal bracht Inter op voorsprong in Florence. Cristian Kouamé maakte gelijk voor de thuisploeg. Stefan de Vrij verscheen als invaller op het veld bij Inter.
Napoli kwalificeerde zich als derde club voor de kwartfinales. De huidige nummer 6 van de Serie A had het nog best lastig met Empoli, dat op het tweede niveau uitkomt. Giovanni Di Lorenzo, Hirving Lozano en Andrea Petagna scoorden voor de thuisploeg uit Napels. Nedim Bajrami maakte tweemaal gelijk voor Empoli.
AC Milan won dinsdag na strafschoppen van Torino, na een duel zonder doelpunten in reguliere speeltijd en verlenging.
Meer uit Voetbal
GRONINGEN (ANP) - Excelsior is nagenoeg zeker van een langer verblijf in de Eredivisie. Het elftal van trainer Ruben den Uil won in de slotfase met 3-2 bij FC Groningen en steeg daarmee naar de gedeelde dertiende plaats op de ranglijst. Excelsior versloeg zondag FC Utrecht voor eigen publiek al met 5-0.
32 minuten geledenCOMO (ANP) - Internazionale kan in de Italiaanse voetbalcompetitie op zijn vroegst zondag de landstitel binnenhalen. Nummer 2 Napoli speelde zaterdag doelpuntloos gelijk bij Como en kan daardoor in punten nog naast Inter komen. Koploper Inter heeft zondag in de thuiswedstrijd tegen Parma genoeg aan een gelijkspel voor de 21e landstitel.
58 minuten geledenPARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft in aanloop naar de tweede halve finale tegen Bayern München in de Champions League punten laten liggen in de Franse competitie. Met vrijwel alle sterspelers op de bank eindigde de thuiswedstrijd tegen FC Lorient in 2-2.
1 uur geledenVALENCIA (ANP/AFP) - Atlético Madrid is zo goed als zeker van een plaats in het hoofdtoernooi van de Champions League komend seizoen. Het elftal van trainer Diego Simeone won in de Spaanse voetbalcompetitie met 2-0 bij Valencia en verstevigde daarmee de vierde plaats.
1 uur geledenUTRECHT (ANP) - NAC Breda kan degradatie uit de Eredivisie nauwelijks nog voorkomen. De Brabanders hielden met een man minder lange tijd stand bij FC Utrecht, maar gingen in de slotfase alsnog onderuit: 2-0.
2 uur geledenCAIRO (ANP/AFP/BELGA) - De Afrikaanse voetbalbond CAF heeft de speeldata van de Afrika Cup van 2027 bekendgemaakt. De 36e editie van het toernooi vindt plaats tussen 19 juni en 17 juli. Kenia, Tanzania en Oeganda werden in september 2023 al als gastlanden aangewezen. Het is nog niet duidelijk welk land de openingswedstrijd en de finale organiseert.
3 uur geledenBRENTFORD (ANP) - Tottenham Hotspur heeft in de strijd tegen degradatie uit de Premier League concurrent West Ham United zien verliezen. Brentford was in eigen stadion met 3-0 te sterk voor de Londenaren, waar de Nederlander Crysencio Summerville een basisplaats had.
3 uur geleden