Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Luiten zakt iets weg in KLM Open, nog wel beste Nederlander

Luiten zakt iets weg in KLM Open, nog wel beste Nederlander

BADHOEVEDORP (ANP) - Golfer Joost Luiten is na de tweede dag van het KLM Open de beste Nederlander in het veld, maar de tweevoudig winnaar verloor wel terrein op de koplopers. De 38-jarige Zuid-Hollander legde de tweede ronde op golfbaan The International in Badhoevedorp af in 70 slagen, één slag onder het baangemiddelde (par). Hij staat met een totaal van 4 onder par zes slagen achter de Fin Mikko Korhonen, de leider in het klassement met -10.

Luiten won het toernooi in 2013 en 2016. Zijn eerste overwinning was op de Kennemer in Zandvoort, zijn tweede op The Dutch in Spijk. "Toch net wat te veel foutjes", zei hij na zijn tweede ronde op The International bij Ziggo Sport. "De greens zijn lastig, maar ik heb niet slecht staan putten. Behalve dan op de laatste hole. Daar had ik graag die birdie gemaakt. Dan stap je toch met een beter gevoel van de baan en slaap je veel lekkerder." Luiten noteerde vier birdies en zette daar drie bogeys tegenover. Hij staat gedeeld 26e.

Wouter de Vries is net als Luiten zeker van een verder vervolg in het KLM Open. De 37-jarige golfer, die als tweede reserve op het laatste moment te horen kreeg dat hij mee mocht doen, haalde de cut na een ronde van 69 slagen (-2). Hij staat met -3 op de gedeelde 31e plaats in de tussenstand.

Opvallend was het optreden van amateur Lars van der Vight. De 21-jarige Brabander mag ook in het weekeinde spelen na een tweede ronde van 69 slagen (-2). Lars van Meijel, Daan Huizing en Wil Besseling brachten het aantal Nederlandse golfers die de cut haalden op zes.

Meer uit Sport

Sinner wint masterstoernooi van Madrid voor het eerst

MADRID (ANP) - Tennisser Jannik Sinner (24) heeft de Madrid Open op zijn naam geschreven. De Italiaanse nummer 1 van de wereldranglijst won in de finale van het masterstoernooi in twee sets van de 29-jarige Duitser Alexander Zverev: 6-1 6-2.

58 minuten geleden
Zilver en brons voor judoka's Van Heemst en Kamps bij Grand Slam

DOESJANBE (ANP) - Judoka Yael van Heemst heeft bij de Grand Slam in Doesjanbe in Tadzjikistan zilver veroverd in de klasse tot 78 kilogram. De 24-jarige judoka verloor met ippon in de finale van Jelizaveta Litvinenko, die uitkomt voor de Verenigde Arabische Emiraten. Marit Kamps greep in dezelfde klasse brons.

1 uur geleden
Pogacar wint Ronde van Romandië met zege in slotrit

LEYSIN (ANP) - Tadej Pogacar heeft de Ronde van Romandië op zijn naam geschreven. De wereldkampioen van UAE Team Emirates won de slotrit van Lucens naar Leysin en boekte zo zijn vierde etappezege in de Zwitserse rittenkoers.

2 uur geleden
Wielrenster Rüegg wint openingsetappe Vuelta Femenina, Vos valt

SALVATERRA DE MIÑO (ANP) - Wielrenster Noemi Rüegg heeft de eerste etappe van de Vuelta Femenina op haar naam geschreven. De Zwitserse van EF Education - Oatly kwam na 113 kilometer door de Spaanse regio Galicië als eerste over de finish in Salvaterra de Miño, nabij de Portugese grens. In een sprint bleef ze de Belgische Lotte Kopecky voor. De Duitse Franziska Koch werd derde.

4 uur geleden
GP Miami begint drie uur eerder door verwachting extreem weer

MIAMI (ANP) - De Grote Prijs van Miami begint zondag drie uur eerder dan gepland vanwege de weersverwachtingen. De race zal om 13.00 uur (lokale tijd) beginnen, omdat er rond de oorspronkelijke starttijd extreem weer wordt verwacht, waaronder zware onweersbuien.

15 uur geleden
Verstappen zelf ook verrast door knappe kwalificatie in Miami

MIAMI (ANP) - Max Verstappen was na afloop van de kwalificatie voor de Grote Prijs van Miami zelf ook enigszins verrast door zijn knappe tweede tijd. "Ik had zelf natuurlijk ook niet verwacht dat dit mogelijk was", zei de viervoudig wereldkampioen van Red Bull.

18 uur geleden
Verstappen tweede in kwalificatie Miami, pole voor Antonelli

MIAMI (ANP) - Formule 1-coureur Kimi Antonelli heeft poleposition veroverd in de Grote Prijs van Miami. De leider in het kampioenschap was in zijn Mercedes iets sneller dan Max Verstappen, die verrassend de tweede tijd noteerde. Het was opnieuw zeer warm rondom het Hard Rock Stadium, maar dit keer stond er ook een stevige wind.

20 uur geleden