Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Luiten valt buiten top 10 bij Alfred Dunhill Links Championship

Luiten valt buiten top 10 bij Alfred Dunhill Links Championship

ST. ANDREWS (ANP) - Golfer Joost Luiten is op derde dag van het Alfred Dunhill Links Championship in Schotland buiten de top 10 gevallen. De 38-jarige Bleiswijker zakte tien plaatsen naar de gedeelde vijftiende plek, na een ronde van 71 slagen (1 onder par) op de baan van Carnoustie.

Het toernooi wordt gespeeld op drie verschillende banen (Carnoustie, Kingsbarns en de Old Course van St. Andrews). Luiten was vrijdag na een ronde van 65 slagen op de Old Course naar de gedeelde vijfde plaats geklommen. De Nederlander leverde zaterdag op zijn eerste vier holes twee slagen in, maar herpakte zich met drie birdies.

Luiten staat na drie rondes op -13. De Engelsman Tyrrell Hatton gaat aan de leiding met -22, na een ronde van 61 slagen (11 onder par) op de Old Course.

Daan Huizing en Darius van Driel misten de cut. In tegenstelling tot andere toernooien valt op het Alfred Dunhill Links Championship de cut na drie ronden. De spelers die de cut hebben gehaald, spelen zondag op de Old Course van St. Andrews om de eindzege.

Meer uit Sport

Atlete Klaver beloont sterk WK indoor met brons op 400 meter

TORUN (ANP) - Atlete Lieke Klaver heeft haar optreden op de 400 meter bij de WK indoor in het Poolse Torun kunnen belonen met een bronzen medaille. In de finale over twee races zette de regerend Europees kampioene een tijd neer van 51,02 seconden en die bleek uiteindelijk goed voor een medaille.

3 uur geleden
Ehammer wint goud zevenkamp met wereldrecord, Tesselaar zevende

TORUN (ANP) - Simon Ehammer heeft zijn tweede wereldtitel op de zevenkamp veroverd met een wereldrecord in punten. De 26-jarige Zwitser kwam uit op 6670 punten en verbrak daarmee het oude puntenrecord van 6645, in 2012 gevestigd door de Amerikaan Ashton Eaton.

4 uur geleden
Snowboardster Dekker pakt brons in laatste wereldbekerwedstrijd

WINTERBERG (ANP) - Snowboardster Michelle Dekker heeft bij de laatste wereldbekerwedstrijd van het seizoen in Winterberg brons gepakt op de parallelslalom. De 30-jarige snowboardster won in de strijd om de derde plaats van tweevoudig wereldkampioene Julie Zogg uit Zwitserland. De zege ging naar Lucia Dalmasso uit Italië.

4 uur geleden
Judoka Van Lieshout pakt zilver op Grand Slam van Tbilisi

TBILISI (ANP) - Judoka Joanne van Lieshout heeft een zilveren medaille overgehouden aan de Grand Slam van Tbilisi. De 23-jarige oud-wereldkampioene verloor de finale in de klasse tot 63 kilogram van de Japanse Haruka Kaju op straffen. Het was de tweede medaille van het jaar voor de Brabantse, na het brons op de Grand Slam van Parijs in februari.

4 uur geleden
Verstappen wint ook zijn tweede GT3-race op Nürburgring

NÜRBURGRING (ANP) - Max Verstappen heeft ook zijn tweede GT3-race op de Nürburgring gewonnen. De viervoudig wereldkampioen in de Formule 1 finishte, met zijn teamgenoten Daniel Juncadella en Jules Gounon, de vier uur durende race met ongeveer een minuut voorsprong op Jordan Pepper en Dan Harper in de BMW. De race was lang spannend, maar in het laatste deel maakte Verstappen het verschil in de Mercedes.

7 uur geleden
Handballers verliezen in Golden League van Noorwegen

KOPENHAGEN (ANP) - De Nederlandse handballers hebben in de Golden League met 38-31 verloren van Noorwegen. Het was de tweede wedstrijd van Nederland in het oefentoernooi in Kopenhagen, waar ook Denemarken en de Verenigde Staten aan deelnemen. Oranje won het eerste duel met 39-30 van de VS.

8 uur geleden
Gemengde estafetteploeg mist door val medaille op WK indoor

TORUN (ANP) - De gemengde estafetteploeg op de 4x400 meter heeft op de WK indooratletiek in het Poolse Torun geen medaille behaald. Keenan Blake, Myrte van der Schoot, Tony van Diepen en Eveline Saalberg eindigden als vijfde en schoven kort na afloop op naar de vierde plaats door de diskwalificatie van Jamaica.

9 uur geleden