Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Luiten aan kop in Britse Masters, nieuwe kans op toernooizege

Luiten aan kop in Britse Masters, nieuwe kans op toernooizege

SUTTON COLDFIELD (ANP) - Golfer Joost Luiten heeft zich in de derde ronde van de Britse Masters aan kop van het deelnemersveld genesteld. De Nederlander deelt op The Belfry in Sutton Coldfield de koppositie wel met vijf andere spelers.

Niettemin krijgt Luiten opnieuw een uitgelezen kans om een toernooi op de Europese tour te winnen. Vorige week ging het nog pijnlijk mis op het BMW International Open in München. De 34-jarige Bleiswijker begon aan de laatste ronde met drie slagen voorsprong, maar hij verspeelde die marge en moest de zege laten aan de Zuid-Afrikaan Thriston Lawrence.

Luiten stond in de Britse Masters achtste na de eerste dag dankzij een ronde van 69 slagen, 3 onder par. Hij zakte op de tweede dag na een ronde van 72 slagen naar de dertiende plaats. Voor de derde ronde over achttien holes op The Belfry had hij slechts 68 slagen nodig(-4). In de tussenstand leidt hij met -7, dezelfde score als de Italiaan Guido Migliozzi, de Engelsen James Morrison, Oliver Wilson en Andy Sullivan en de Deen Niklas Nørgaard.

Luiten won in zijn carrière al zes toernooien op de Europese tour, waaronder twee keer het KLM Open.

Meer uit Sport

Steenbergen verbetert Nederlands record op 100 meter vrije slag

MONACO (ANP) - Marrit Steenbergen heeft haar Nederlands record op de 100 meter vrije slag verbeterd. De 26-jarige zwemster won tijdens de Mare Nostrum-wedstrijden in Monaco in een tijd van 52,13 seconden.

1 uur geleden
Volleybalsters winnen in Four Nations Cup ook van Duitsland

APELDOORN (ANP) - De volleybalsters hebben in de Four Nations Cup ook de derde wedstrijd gewonnen. In Apeldoorn zegevierde de ploeg van bondscoach Felix Koslowski tegen Duitsland met 3-1 in sets: 25-22 25-27 25-22 25-21.

3 uur geleden
Noor Dversnes wint rit in Giro door peloton voor te blijven

MILAAN (ANP) - Wielrenner Fredrik Dversnes heeft voor een grote verrassing gezorgd door de vijftiende etappe van de Giro d'Italia te winnen. De Noor van Uno-X Mobility won na 157 kilometer tussen Voghera en Milaan de sprint van vier vluchters, die het peloton wisten voor te blijven. Hij bleef de Italianen Mirco Maestri en Martin Marcellusi voor. Het peloton, waar de Fransman Paul Magnier de sprint won voor Dylan Groenewegen, kwam te laat.

3 uur geleden
Zverev begint Roland Garros met overtuigende zege op Bonzi

PARIJS (ANP) - Tennisser Alexander Zverev is op overtuigende wijze begonnen aan Roland Garros. De als tweede geplaatste Duitser rekende in drie sets af met de Fransman Benjamin Bonzi, de nummer 95 van de wereld: 6-3 6-4 6-2.

5 uur geleden
Kostjoek boekt na raketinslag emotionele zege op Roland Garros

PARIJS (ANP/AFP) - Tennisster Marta Kostjoek heeft als eerste speelster de tweede ronde op Roland Garros bereikt. Voor de Oekraïense, die de in Rusland geboren Spaanse Oksana Selechmeteva met 6-2 6-3 versloeg, was het een zege die gepaard ging met veel emoties.

7 uur geleden
Beachvolleybalsters Van Driel en Konink behalen brons in Nuvali

NUVALI (ANP) - Beachvolleybalsters Emi van Driel en Mila Konink hebben bij het Challenge-toernooi in Nuvali op de Filipijnen een bronzen medaille behaald. Het Nederlandse duo was in de strijd om de derde plaats te sterk voor Valentyna Davidova en Anhelina Chmil uit Oekraïne: 22-20 21-18.

9 uur geleden
Europese turnbond laat Russen en Belarussen ook weer toe

LAUSANNE (ANP) - De Europese turnbond European Gymnastics laat binnenkort weer atleten uit Rusland en Belarus toe op internationale toernooien. Daarmee wordt het voorbeeld van de internationale turnbond World Gymnastics gevolgd. Dat meldt European Gymnastics in een verklaring.

10 uur geleden