Luis Suárez tekent voor twee jaar bij Atlético Madrid
MADRID (ANP) - Luis Suárez heeft zich voor twee jaar verbonden aan Atlético Madrid. De Uruguayaanse spits rondde vrijdag zijn transfer van FC Barcelona naar Atlético af. De clubs hadden eerder in de week al een akkoord bereikt over een transfersom.
Ronald Koeman, de nieuwe trainer van Barcelona, zag geen toekomst voor Suárez in Camp Nou en liet de oud-speler van FC Groningen en Ajax daarom weten dat hij mocht vertrekken. Tot verdriet van de 33-jarige spits, die donderdag in tranen afscheid nam. "Ik zal altijd fan blijven van deze club", zei Suárez. "Ik bedank de fans voor de liefde die ze me hebben gegeven en die ik nooit zal vergeten."
Lionel Messi betreurt het vertrek van zijn teamgenoot en vriend. "Je hebt het niet verdiend hoe zij je eruit hebben gegooid. Maar de waarheid is dat niets me hier nog verbaast", schreef de Argentijnse aanvoerder van Barcelona vrijdag op Instagram.
Meer uit Voetbal
NAPELS (ANP) - Napoli-coach Massimiliano Allegri is voor twee wedstrijden geschorst om beledigende opmerkingen en een agressieve houding tegenover de arbitrage in het duel van afgelopen zondag met AS Roma. De tuchtcommissie van de Serie A legde hem deze straf maandag op.
3 uur geledenBARCELONA (ANP) - Real Madrid heeft FC Barcelona in El Clásico de eerste nederlaag van het seizoen in de Spaanse competitie bezorgd. In Camp Nou werd het 2-1 voor de bezoekers uit Madrid. Kylian Mbappé scoorde twee keer voor Real, Raphinha maakte het doelpunt van Barcelona.
21 uur geledenBARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong heeft zondagavond zijn eerste minuten van het seizoen gemaakt bij FC Barcelona. Hij maakte in de 74e minuut een invalbeurt in El Clásico tegen Real Madrid bij een stand van 1-1. De Jong kwam nog niet in actie door een knieblessure die hij opliep bij het Nederlands elftal tijdens het WK voetbal van afgelopen zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.
21 uur geledenALKMAAR (ANP) - FC Twente heeft de tiende speelronde van de Eredivisie afgesloten met een overwinning op AZ en is de club uit Alkmaar daarmee voorbijgestoken op de ranglijst. In het AFAS Stadion in Alkmaar werd het 0-2. Twente staat nu vierde met 20 punten, evenveel als nummer 5 AZ en nummer 3 PSV. Feyenoord is de koploper met 24 punten.
22 uur geledenFREIBURG (ANP) - Bayern München heeft dankzij een zege bij SC Freiburg de koppositie in de Bundesliga weer overgenomen van Borussia Dortmund. De Duitse landskampioen, die het in Freiburg moest doen zonder trainer Vincent Kompany, won met 3-1.
1 dag geledenROTTERDAM (ANP) - Ajax heeft de goede vorm van de zeges op FC Groningen en Atalanta voortgezet met een overwinning bij Sparta Rotterdam. Op Het Kasteel won de ploeg van trainer Míchel Sánchez met 2-1 dankzij treffers van Tolu Arokodare en Abdellah Ouazane. Jens Toornstra scoorde voor Sparta.
1 dag geledenEINDHOVEN (ANP) - Guus Til zag PSV ook in de thuiswedstrijd tegen Feyenoord (1-1) veel kansen missen. "Ik maak me pas zorgen als we geen mogelijkheden meer krijgen", zei de aanvallende middenvelder van de titelhouder. "Laten we het erop houden dat het even niet meezit."
1 dag geleden