Luis Suárez tekent voor twee jaar bij Atlético Madrid
MADRID (ANP) - Luis Suárez heeft zich voor twee jaar verbonden aan Atlético Madrid. De Uruguayaanse spits rondde vrijdag zijn transfer van FC Barcelona naar Atlético af. De clubs hadden eerder in de week al een akkoord bereikt over een transfersom.
Ronald Koeman, de nieuwe trainer van Barcelona, zag geen toekomst voor Suárez in Camp Nou en liet de oud-speler van FC Groningen en Ajax daarom weten dat hij mocht vertrekken. Tot verdriet van de 33-jarige spits, die donderdag in tranen afscheid nam. "Ik zal altijd fan blijven van deze club", zei Suárez. "Ik bedank de fans voor de liefde die ze me hebben gegeven en die ik nooit zal vergeten."
Lionel Messi betreurt het vertrek van zijn teamgenoot en vriend. "Je hebt het niet verdiend hoe zij je eruit hebben gegooid. Maar de waarheid is dat niets me hier nog verbaast", schreef de Argentijnse aanvoerder van Barcelona vrijdag op Instagram.
Meer uit Voetbal
ZWOLLE (ANP) - Jorthy Mokio en Julian Brandt hebben Ajax aan een uitzege op PEC Zwolle (0-2) geholpen. Beide invallers sloegen toe toen de thuisploeg al even met tien man speelde. Sherel Floranus kreeg in de 57e minuut een rode kaart voor een zware overtreding op Lucas Rosa.
17 minuten geledenGRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft in de eigen Euroborg met 2-1 van FC Utrecht gewonnen. Het elftal van Dick Lukkien had de zege te danken aan doelpunten van de IJslander Brynjólfur Willumsson en Thom van Bergen. Adrian Blake scoorde voor FC Utrecht.
19 minuten geledenZWOLLE (ANP) - De wedstrijd tussen PEC Zwolle en Ajax is vlak voor rust even stilgelegd vanwege een medisch noodgeval op de tribune. Het duel werd na een paar minuten weer hervat bij een stand van 0-0.
2 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Givairo Read haalde opgelucht adem na de 1-0-overwinning van Feyenoord bij Sparta. "We hadden heel veel kansen die we niet afmaakten. Op het einde was het daarom nog zwaar. Maar we hebben het overleefd", zei de rechtsback van Feyenoord na afloop tegen ESPN.
2 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord is met een 1-0-overwinning bij Sparta aan de competitie begonnen. Het elftal van trainer Giovanni van Bronckhorst had zondag in de stadsderby op Het Kasteel voor de zege genoeg aan een doelpunt van Luciano Valente.
3 uur geledenZWOLLE (ANP) - Marc ter Stegen debuteert voor Ajax in de uitwedstrijd tegen PEC Zwolle. Trainer Míchel Sánchez vertelde donderdag dat de van FC Barcelona gehuurde doelman nog een aantal trainingen nodig had voor een basisplaats. De Spanjaard heeft echter toch besloten om de Duitser op te stellen.
3 uur geledenMIAMI (ANP/AFP) - Inter Miami heeft in de nacht van zaterdag op zondag, zonder sterspeler Lionel Messi (39), in de Leagues Cup met 2-1 verloren van het Mexicaanse Monterrey. Messi ontbrak nadat zaterdag het overlijden van zijn vader Jorge (68) bekend was geworden. Hij overleed vrijdagavond (lokale tijd) in Argentinië, waar Messi zaterdagavond aankwam.
7 uur geleden