Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Luis Suárez keert voor vijf maanden terug bij Nacional

Luis Suárez keert voor vijf maanden terug bij Nacional

MONTEVIDEO (ANP) - Luis Suárez keert kortstondig terug bij zijn oude Uruguayaanse voetbalclub Nacional. Voorzitter José Fuentes zei op het radiostation Sport 890 dat de 35-jarige aanvaller een contract heeft ondertekend voor vijf maanden. Dat deed hij om zijn deelname aan het WK in Qatar later dit jaar niet in gevaar te brengen. Dat wordt zijn vierde toernooi om de wereldtitel.

Suárez, als international topscorer van zijn land, maakte dinsdag zelf al bekend een voorlopige overeenstemming te hebben bereikt over een rentree in de Uruguayaanse competitie. Hij debuteerde in mei 2005 op zijn achttiende als profvoetballer in de hoofdmacht van Nacional. Na één vol seizoen verhuisde hij naar Nederland om te gaan spelen bij FC Groningen en daarna bij Ajax.

Via Liverpool en FC Barcelona belandde de Uruguayaan bij Atlético Madrid. Hij nam na afloop van het seizoen afscheid in de Spaanse hoofdstad. Suárez arriveert volgens Fuentes komend weekeinde in Montevideo. In principe kan hij dan dinsdag zijn nieuwe clubdebuut maken tegen Atlético Goianiense, een duel in het toernooi om de Zuid-Amerikaanse beker.

Meer uit Voetbal

Ten Cate baalt van gemiste kansen na uitschakeling Suriname

MONTERREY (ANP) - Bondscoach Henk ten Cate van Suriname baalde van de gemiste kansen na de uitschakeling voor het WK voetbal van komende zomer. Het nationale elftal verloor in de nacht van donderdag op vrijdag in het Mexicaanse Monterrey van Bolivia in de halve finale van de intercontinentale play-offs (1-2).

38 minuten geleden
Surinaamse voetbalfans teleurgesteld na verlies en mislopen WK

PARAMARIBO (ANP) - In Suriname is de teleurstelling groot na het mislopen van het WK voetbal. Voetbalfans keken op allerlei locaties naar het duel van Natio, het Surinaams nationaal elftal, tegen Bolivia. Bij 't Vat, een groot terras in Paramaribo, klonk het volkslied uit honderden kelen toen de spelers van Natio dat zongen in het Mexicaanse Monterrey.

1 uur geleden
WK lonkt voor Italië na zege op Noord-Ierland in play-offs

BERGAMO (ANP) - Italië heeft de eerste succesvolle stap naar deelname aan het WK voetbal gezet door in de halve finale van de play-offs met 2-0 te winnen van Noord-Ierland.

9 uur geleden
Denemarken na 4-0-zege op Noord-Macedonië naar finale play-offs

KOPENHAGEN (ANP) - Denemarken heeft overtuigend de finale van de play-offs voor deelname aan het WK bereikt. De ploeg van bondscoach Brian Riemer won in Kopenhagen met 4-0 van Noord-Macedonië. Alle goals vielen in de tweede helft.

9 uur geleden
Turkije verslaat Roemenië in play-offs en maakt nog kans op WK

ISTANBUL (ANP) - Turkije maakt nog altijd kans op deelname aan het WK voetbal. In de halve finale van de play-offs, die werd gespeeld in het stadion van Besiktas in Istanbul, waren de Turken met 1-0 te sterk voor Roemenië.

12 uur geleden
Aanvaller Malen in topvorm naar vijftigste interland

ZEIST (ANP) - Donyell Malen leeft in topvorm toe naar zijn vijftigste interland voor het Nederlands elftal. "Ik ben best trots op dat aantal", vertelde hij in de aanloop naar het oefenduel van vrijdag met Noorwegen. "Het zou mooi zijn als ik pas halverwege ben."

15 uur geleden
Koeman maakt zich zorgen over fysieke gesteldheid van Depay

ZEIST (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman maakt zich zorgen over de fysieke gesteldheid van Memphis Depay. De spits mist door een dijbeenblessure de oefeninterlands van het Nederlands elftal tegen Noorwegen en Ecuador. Hij begon ook niet fit aan het laatste WK in Qatar en het EK in Duitsland.

16 uur geleden