Luis Suárez keert voor vijf maanden terug bij Nacional
MONTEVIDEO (ANP) - Luis Suárez keert kortstondig terug bij zijn oude Uruguayaanse voetbalclub Nacional. Voorzitter José Fuentes zei op het radiostation Sport 890 dat de 35-jarige aanvaller een contract heeft ondertekend voor vijf maanden. Dat deed hij om zijn deelname aan het WK in Qatar later dit jaar niet in gevaar te brengen. Dat wordt zijn vierde toernooi om de wereldtitel.
Suárez, als international topscorer van zijn land, maakte dinsdag zelf al bekend een voorlopige overeenstemming te hebben bereikt over een rentree in de Uruguayaanse competitie. Hij debuteerde in mei 2005 op zijn achttiende als profvoetballer in de hoofdmacht van Nacional. Na één vol seizoen verhuisde hij naar Nederland om te gaan spelen bij FC Groningen en daarna bij Ajax.
Via Liverpool en FC Barcelona belandde de Uruguayaan bij Atlético Madrid. Hij nam na afloop van het seizoen afscheid in de Spaanse hoofdstad. Suárez arriveert volgens Fuentes komend weekeinde in Montevideo. In principe kan hij dan dinsdag zijn nieuwe clubdebuut maken tegen Atlético Goianiense, een duel in het toernooi om de Zuid-Amerikaanse beker.
Meer uit Voetbal
BREDA (ANP) - Trainer Carl Hoefkens van NAC Breda voelde zich na de nederlaag tegen Ajax (0-2) niet lekker en heeft zich in een ziekenhuis laten controleren. Volgens zijn club maakte de 47-jarige Belg het inmiddels goed. NAC geeft vanwege de privacywetgeving verder geen commentaar.
4 uur geledenMADRID (ANP) - Atlético Madrid heeft de competitiewedstrijd voorafgaand aan de halve finale tegen Arsenal in de Champions League gewonnen. In het Metropolitano versloeg de ploeg van coach Diego Simeone Athletic Club uit Bilbao met 3-2.
13 uur geledenENSCHEDE (ANP) - NEC heeft verzuimd afstand te nemen van FC Twente in de strijd om de derde plaats in de Eredivisie, die recht geeft op het spelen van voorronden van de Champions League. In Enschede eindigde het duel tussen beide clubs in een 1-1-gelijkspel door treffers van Sondre Ørjasaeter voor de thuisploeg en Bryan Linssen voor de club uit Nijmegen.
13 uur geledenBREDA (ANP) - Mika Godts heeft Ajax aan een uitzege op NAC Breda geholpen. De linksbuiten had met een wonderschoon doelpunt en een assist bij de openingstreffer een groot aandeel in een broodnodige zege voor de Amsterdammers (0-2) in de race voor een Europees ticket voor volgend seizoen.
14 uur geledenANGERS (ANP) - Paris Saint-Germain gaat met vertrouwen naar de halve finale van de Champions League tegen Bayern München. De koploper in de Franse competitie won bij Angers SCO met 3-0.
15 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen heeft in de strijd om de play-offs voor Europees voetbal afstand genomen van concurrenten FC Groningen en Sparta. De Friezen van coach Robin Veldman wonnen in het eigen Abe Lenstra Stadion met 2-1 van Fortuna Sittard.
15 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft de koppositie weer overgenomen in de Engelse competitie met een 1-0-thuiszege op Newcastle United. Met nog vier wedstrijden te spelen hebben de Londenaren 73 punten (doelsaldo +38). Nummer 2 Manchester City heeft 70 punten (doelsaldo +37) en komt nog vijf keer in actie. Newcastle blijft door de nederlaag veertiende.
16 uur geleden