'Luis Enrique vervangt Spaanse bondscoach'
MADRID (ANP) - De Spaanse bondscoach Robert Moreno moet volgens Spaanse media plaatsmaken voor de in juni vertrokken Luis Enrique. Volgens El Mundo maakt Luis Enrique een verrassende comeback, vijf maanden nadat hij opstapte als bondscoach vanwege de ernstig ziekte van zijn dochter. Het meisje overleed afgelopen september.
De Spaanse voetbalbond heeft het nieuws niet bevestigd, maar heeft voor dinsdag een persconferentie aangekondigd van voorzitter Luis Rubiales en sportdirecteur José Francisco Molina.
Moreno, die de assistent was van Luis Enrique, kreeg de functie van bondscoach in juni en had hem ook al in de maanden daarvoor vervangen. Na de 5-0-zege op Roemenië maandagavond verscheen de bondscoach niet op de persconferentie en wilde hij geen vragen van de media beantwoorden. Volgens El Mundo heeft Moreno in tranen afscheid genomen van de spelers. Het Spaanse elftal heeft zich onder Moreno overtuigend geplaatst voor het EK van 2020.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Arsenal heeft thuis tegen Manchester United zijn eerste wedstrijd sinds begin december verloren. De formatie van interim-coach Michael Carrick won in Londen met 3-2. Het was de eerste nederlaag voor Arsenal na een ongeslagen reeks van twaalf duels in alle competities.
15 minuten geledenUTRECHT (ANP) - Ron Jans is er opnieuw niet in geslaagd de negatieve reeks met FC Utrecht te doorbreken. De coach zag zijn elftal in De Galgenwaard met 1-0 verliezen van Sparta Rotterdam. FC Utrecht wist slechts vier van de laatste 24 officiële wedstrijden te winnen en is gezakt naar de elfde plek in de Eredivisie. Sparta steeg naar de zesde plaats.
59 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft in de Eredivisie een slechte serie resultaten beëindigd met een overwinning op Heracles Almelo. De Rotterdammers waren in De Kuip met 4-2 te sterk voor de hekkensluiter, die onder leiding van trainer Ernest Faber de vierde achtereenvolgende nederlaag leed. Feyenoord nam de tweede plaats over van Ajax en heeft 14 punten minder dan koploper PSV.
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft in de Eredivisie voor het eerst sinds begin december weer gewonnen. Het elftal van trainer Robin van Persie rekende in De Kuip af met hekkensluiter Heracles Almelo: 4-2.
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De blessureproblemen bij Feyenoord houden voorlopig aan. Verdediger Tsuyoshi Watanabe viel zondag in de thuiswedstrijd tegen Heracles Almelo in de 63e minuut uit en werd vervangen door Thijs Kraaijeveld.
1 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft de eerste plaats in La Liga weer overgenomen van Real Madrid. De ploeg van aanvoerder Frenkie de Jong was in het eigen Camp Nou met 3-0 te sterk voor Real Oviedo, de laagst geklasseerde ploeg in de competitie.
1 uur geledenNEWCASTLE (ANP) - Aston Villa heeft bij Newcastle United geen fout gemaakt in de strijd om de bovenste plaatsen. De nummer 3 van de ranglijst won met 2-0 op St. James' Park.
2 uur geleden