Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

'Luis Enrique vervangt Spaanse bondscoach'

'Luis Enrique vervangt Spaanse bondscoach'

MADRID (ANP) - De Spaanse bondscoach Robert Moreno moet volgens Spaanse media plaatsmaken voor de in juni vertrokken Luis Enrique. Volgens El Mundo maakt Luis Enrique een verrassende comeback, vijf maanden nadat hij opstapte als bondscoach vanwege de ernstig ziekte van zijn dochter. Het meisje overleed afgelopen september.

De Spaanse voetbalbond heeft het nieuws niet bevestigd, maar heeft voor dinsdag een persconferentie aangekondigd van voorzitter Luis Rubiales en sportdirecteur José Francisco Molina.

Moreno, die de assistent was van Luis Enrique, kreeg de functie van bondscoach in juni en had hem ook al in de maanden daarvoor vervangen. Na de 5-0-zege op Roemenië maandagavond verscheen de bondscoach niet op de persconferentie en wilde hij geen vragen van de media beantwoorden. Volgens El Mundo heeft Moreno in tranen afscheid genomen van de spelers. Het Spaanse elftal heeft zich onder Moreno overtuigend geplaatst voor het EK van 2020.

Meer uit Voetbal

Spurs boeken tegen Coventry eerste seizoenszege Premier League

LONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur heeft in de zevende speelronde van de Premier League eindelijk zijn eerste overwinning geboekt. De ploeg van de internationals Micky van de Ven en Jan Paul van Hecke won in het eigen stadion met 3-1 van Coventry City. De Spurs verlieten dankzij de verdiende 3 punten de laatste plaats en staan nu zelfs boven Coventry op de zestiende plaats.

3 uur geleden
Barcelona-coach ziet De Jong als optie achterin voor duel met PSG

PARIJS (ANP/RTR) - Trainer Hansi Flick van FC Barcelona ziet de herstelde middenvelder Frenkie de Jong als een van de opties achterin tijdens de uitwedstrijd in de Champions League tegen Paris Saint-Germain van dinsdag. De Catalaanse ploeg mist verdedigers Eric García, Jules Koundé en Andreas Christensen in Parijs.

6 uur geleden
Politie klaagt 23 fans Hajduk Split aan voor nazistische leuzen

ZAGREB (ANP/AFP) - De politie in Kroatië heeft 23 supporters van Hajduk Split aangeklaagd, omdat zij voorafgaand aan de wedstrijd vorige week donderdag tegen Ajax nazistische en antisemitische leuzen scandeerden. Leden van de harde kern riepen tijdens een mars op weg naar het stadion leuzen als 'verpletter de Joden' en 'sta op Adolf Hitler'.

9 uur geleden
Semenyo acht weken uitgeschakeld bij ManCity door beenblessure

MANCHESTER (ANP/AFP) - Manchester City moet het acht weken zonder aanvaller Antoine Semenyo stellen. Dat zei Manchester City-trainer Enzo Maresca op een persconferentie in aanloop naar de Champions League-wedstrijd tegen AEK Athene van dinsdag.

12 uur geleden
Wiegman blijft bondscoach Engelse voetbalsters tot en met EK 2029

LONDEN (ANP) - Sarina Wiegman blijft langer bondscoach van de Engelse voetbalsters. De 56-jarige Wiegman lag vast tot en met het WK van 2027 en heeft een nieuw contract getekend tot en met het EK van 2029.

14 uur geleden
Real Madrid via fraaie treffers Güler en Mbappé langs Sevilla

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft de laatste competitiewedstrijd voor de topper van volgende week tegen FC Barcelona gewonnen. Trainer José Mourinho zag zijn elftal in stadion Bernabéu Sevilla met 4-1 verslaan.

1 dag geleden
Lazio blijft na zege op Juventus gedeeld koploper in Serie A

TURIJN (ANP) - Lazio blijft goed presteren in de Italiaanse voetbalcompetitie. Het elftal van trainer Gennaro Gattuso won de uitwedstrijd tegen Juventus met 3-0. Lazio heeft na zeven speelronden 19 punten en staat daarmee gedeeld aan kop, samen met regerend kampioen Internazionale.

1 dag geleden