Luis Enrique: Spanje heeft moeite met verdedigende teams
SEVILLA (ANP) - De Spaanse bondscoach Luis Enrique vindt niet dat er na de slechte EK-start van zijn elftal reden is voor paniek. "Ik zie de wedstrijd tegen Slowakije met vertrouwen tegemoet", zei hij na de 1-1 tegen Polen. Het eerste duel, met Zweden, wist Spanje ook al niet te winnen (0-0).
Zweden en Polen verdedigden tegen Spanje met veel man en daar heeft de ploeg van Luis Enrique moeite mee, zei hij. "Natuurlijk is het iets waar we mee worstelen. Maar het is iets waar ook Frankrijk mee worstelt. En Barcelona, Brazilië, Manchester City, Real Madrid... Elk team dat massaal voor de verdediging kiest, kan het een aanvallend ingestelde ploeg lastig maken."
Spanje staat na twee speelronden derde in poule E en heeft woensdag in de laatste groepswedstrijd tegen Slowakije een goed resultaat nodig om de achtste finales te bereiken.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Arne Slot gaat vrijdag in gesprek met Mohamed Salah. De trainer van Liverpool beslist vervolgens of de aanvaller uit Egypte in de selectie zit voor de thuiswedstrijd van zaterdag tegen Brighton & Hove Albion.
11 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - Kenneth Taylor is mogelijk beschikbaar voor Ajax in de thuiswedstrijd tegen Feyenoord. "Er zijn mogelijkheden voor de winterstop voor hem", zei interim-trainer Fred Grim. "Misschien al wel richting de wedstrijd van zondag."
32 minuten geledenBOEKAREST (ANP) - Trainer Robin van Persie noemt de 4-3-nederlaag tegen FCSB in Roemenië heel pijnlijk. De coach zag zijn ploeg helemaal uiteenvallen in de tweede helft en een 3-1-voorsprong verspelen. "Heel zuur dat we het zo weggeven", zei hij bij Ziggo Sport.
9 uur geledenBOEKAREST (ANP) - Feyenoord heeft tegen FCSB een ruime voorsprong weggegeven en de vijfde nederlaag in de Europa League geboekt. De ploeg van coach Robin van Persie verspeelde in de Roemeense hoofdstad Boekarest een voorsprong van 3-1 en verloor door late treffers van de Roemenen met 4-3.
12 uur geledenLYON (ANP) - Go Ahead Eagles heeft voor de derde keer op rij verloren in de Europa League. De ploeg van trainer Melvin Boel ging bij Olympique Lyon onderuit met 2-1.
12 uur geledenLAUSANNE (ANP/Belga) - Supportersorganisatie Football Supporters Europe (FSE) klaagt over 'buitensporige' ticketprijzen voor het WK voetbal van 2026 in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. FSE roept de FIFA op om onmiddellijk de ticketverkoop te stoppen, in overleg te treden met alle betrokken partijen en de prijsstructuur opnieuw te bekijken.
14 uur geledenPRISTINA (ANP) - AZ heeft in de Conference League tegen FC Drita de derde overwinning geboekt. In Pristina in Kosovo wonnen de Alkmaarders met 3-0. De ploeg van trainer Maarten Martens is met 9 punten na vijf wedstrijden dicht bij een vervolg in de Europese clubcompetitie.
14 uur geleden