Luis Enrique: Spanje heeft moeite met verdedigende teams
SEVILLA (ANP) - De Spaanse bondscoach Luis Enrique vindt niet dat er na de slechte EK-start van zijn elftal reden is voor paniek. "Ik zie de wedstrijd tegen Slowakije met vertrouwen tegemoet", zei hij na de 1-1 tegen Polen. Het eerste duel, met Zweden, wist Spanje ook al niet te winnen (0-0).
Zweden en Polen verdedigden tegen Spanje met veel man en daar heeft de ploeg van Luis Enrique moeite mee, zei hij. "Natuurlijk is het iets waar we mee worstelen. Maar het is iets waar ook Frankrijk mee worstelt. En Barcelona, Brazilië, Manchester City, Real Madrid... Elk team dat massaal voor de verdediging kiest, kan het een aanvallend ingestelde ploeg lastig maken."
Spanje staat na twee speelronden derde in poule E en heeft woensdag in de laatste groepswedstrijd tegen Slowakije een goed resultaat nodig om de achtste finales te bereiken.
Meer uit Voetbal
HEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen neemt de Noorse spits Lasse Nordas voor een half jaar op huurbasis over van Luton Town. De 23-jarige Nordas kwam dit seizoen 18 keer in actie voor de Engelse club die actief is in de League One, daarin kwam hij tot vier doelpunten en drie assists.
2 uur geledenBOURNEMOUTH (ANP) - Justin Kluivert zal worden geopereerd aan zijn knie. Dat meldt zijn club Bournemouth dinsdag. Het is nog onduidelijk hoe lang het herstel van de Nederlandse international gaat duren.
3 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - De selectie van sc Heerenveen moet nog zien hoe het terug kan keren van een trainingskamp in Spanje. De vlucht die de Friezen op woensdagavond vanaf Barcelona naar Schiphol hadden geboekt, is wegens winterse omstandigheden geannuleerd. Dat heeft een woordvoerder van de club aan het ANP bevestigd.
4 uur geledenLONDEN (ANP) - Liam Rosenior wordt de nieuwe hoofdtrainer van Chelsea. De 41-jarige Engelsman komt over van het Franse RC Strasbourg en tekent tot 2032.
5 uur geledenZWOLLE (ANP) - Younes Namli keert terug naar de Eredivisie voor zijn derde periode bij PEC Zwolle. De 31-jarige Deense rechtsbuiten komt over van de Franse club Le Havre AC, waar hij slechts een half seizoen speelde.
5 uur geledenLONDEN (ANP) - Liam Rosenior heeft bevestigd dat hij op het punt staat te tekenen als trainer van Chelsea. De 41-jarige Engelse trainer maakte dinsdagochtend zijn vertrek als coach van RC Strasbourg bekend.
7 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - De raad van commissarissen (rvc) van Ajax is in gesprek met Edo Ophof als opvolger van Danny Blind als lid van de rvc. Dat heeft de Amsterdamse club bekendgemaakt.
8 uur geleden