
Luis Enrique: Spanje heeft moeite met verdedigende teams
SEVILLA (ANP) - De Spaanse bondscoach Luis Enrique vindt niet dat er na de slechte EK-start van zijn elftal reden is voor paniek. "Ik zie de wedstrijd tegen Slowakije met vertrouwen tegemoet", zei hij na de 1-1 tegen Polen. Het eerste duel, met Zweden, wist Spanje ook al niet te winnen (0-0).
Zweden en Polen verdedigden tegen Spanje met veel man en daar heeft de ploeg van Luis Enrique moeite mee, zei hij. "Natuurlijk is het iets waar we mee worstelen. Maar het is iets waar ook Frankrijk mee worstelt. En Barcelona, Brazilië, Manchester City, Real Madrid... Elk team dat massaal voor de verdediging kiest, kan het een aanvallend ingestelde ploeg lastig maken."
Spanje staat na twee speelronden derde in poule E en heeft woensdag in de laatste groepswedstrijd tegen Slowakije een goed resultaat nodig om de achtste finales te bereiken.
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP) - Real Madrid heeft de koppositie in La Liga weer overgenomen van FC Barcelona. De ploeg van coach Xabi Alonso deed dat door de uitwedstrijd bij Getafe met 1-0 te winnen.
29 minuten geledenLIVERPOOL (ANP/RTR) - Liverpool-coach Arne Slot was kritisch over de efficiëntie van zijn spelers in de met 2-1 verloren thuiswedstrijd tegen Manchester United. Het was de vierde nederlaag op rij voor de Engelse landskampioen. Dat is Liverpool sinds 2014 niet meer overkomen.
1 uur geledenTHESSALONIKI (ANP) - Panathinaikos reist met een gelijkspel op zak af naar Rotterdam voor het duel met Feyenoord in de Europa League. De Griekse club verspeelde in de competitiewedstrijd tegen Aris in Thessaloniki een voorsprong en speelde met 1-1 gelijk.
3 uur geledenALMELO (ANP) - Heracles Almelo-trainer Bas Sibum sprak na de thuisnederlaag van 7-0 tegen Feyenoord van een "nachtmerrie". Een deel van de supporters vroeg om het vertrek van de oud-speler van de club.
3 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool lijkt het winnen verleerd. De ploeg van trainer Arne Slot leed tegen Manchester United de vierde nederlaag op rij (1-2). De kampioen verloor de afgelopen weken ook van Crystal Palace, Chelsea en Galatasaray in de Champions League.
4 uur geledenALMELO (ANP) - Trainer Robin van Persie van Feyenoord vindt het na de ruime zege op Heracles Almelo (0-7) belangrijk dat zijn spelers "hongerig en nederig" blijven. Dat vertelde hij tijdens een persconferentie in Almelo.
4 uur geledenALMELO (ANP) - Gonçalo Borges heeft zijn eerste doelpunt als speler van Feyenoord opgedragen aan zijn in september overleden oma. "Het is een lastige tijd geweest, voor mij en mijn familie. Deze is voor mijn oma", sprak de Portugese buitenspeler na de zege van 7-0 van de Rotterdammers bij Heracles Almelo tijdens een persconferentie.
4 uur geleden