Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Lufthansa schrapt 23.000 vluchten tot eind april

Lufthansa schrapt 23.000 vluchten tot eind april

KEULEN (ANP) - Lufthansa schrapt vanwege het nieuwe coronavirus 23.000 vluchten. Die stonden gepland voor de periode van 29 maart tot 24 april. Vooral vluchten naar en vanuit Europa en Azië worden geannuleerd.

Lufthansa kondigde eind vorige week al aan dat het haar capaciteit ging halveren vanwege de veel lagere vraag naar vliegtickets. Waarschijnlijk blijft het niet bij de bekendgemaakte maatregelen. "Lufthansa verwacht de komende weken nog meer annuleringen", meldt de luchtvaartmaatschappij. "Het vliegschema voor de periode na 25 april wordt op een later moment aangepast." Passagiers worden vanaf woensdag geïnformeerd over geschrapte vluchten en omboekopties.

Het luchtvaartconcern kondigde onlangs onder meer een vacaturestop aan. Ook gaan Lufthansa en dochterondernemingen minder vluchten op middellange afstanden uitvoeren.

Meer uit Gezond

Gehackt lab mag mogelijk weer bevolkingsonderzoek gaan doen

DEN HAAG (ANP) - Het laboratorium Clinical Diagnostics, waar via een hack vorig jaar de medische gegevens van ongeveer een half miljoen vrouwen werden buitgemaakt, mag mogelijk weer bevolkingsonderzoek naar baarmoederhalskanker gaan uitvoeren. De organisatie Bevolkingsonderzoek Nederland, die samenwerkte met Clinical Diagnostics, staat hiervoor open omdat er nu te weinig capaciteit is om het bevolkingsonderzoek op tijd uit te voeren. Wel moet het laboratorium een verbeterplan maken, zodat het de veiligheid van de gegevens kan garanderen.

1 dag geleden
Zes meldingen bij NVWA over ziekte na babyvoeding Nestlé

DEN HAAG (ANP) - De Nederlandse Voedsel- en Warenautoriteit (NVWA) heeft tot nu toe zes meldingen gekregen over baby's die ziek zijn geworden na het drinken van voeding van Nestlé waarvoor een veiligheidswaarschuwing geldt. Eerder deze maand werd cereulide in de voeding aangetroffen. Deze bacterie kan braken, buikpijn en diarree veroorzaken.

1 week geleden
Zo'n 3,5 miljoen mensen hebben last van medicijntekorten

DEN HAAG (ANP) - Ongeveer 3,5 miljoen Nederlanders merken de gevolgen van de tekorten aan geneesmiddelen in Nederland. Dat is een op de drie medicijngebruikers, meldt de beroepsorganisatie voor apothekers, de KNMP.

1 week geleden
Onderzoek NFI naar ophelderen sterfgevallen door pijnstillers

DEN HAAG (ANP) - Nieuw onderzoek door het Nederlands Forensisch Instituut (NFI) kan helpen bij het oplossen van moordzaken waarbij pijnstillers zoals morfine zijn gebruikt, stelt het instituut. Rogier van der Hulst, toxicoloog bij het NFI, deed de afgelopen jaren onderzoek naar de verdeling van morfine in het menselijk lichaam na overlijden.

3 weken geleden
'Beduidend meer letsel' op spoedeisende hulp door gladheid

UTRECHT (ANP) - Als gevolg van de gladheid was het afgelopen weekend drukker op de spoedeisende hulpen dan normaal. Landelijk zag de Nederlandse Vereniging van Spoedeisende Hulp Artsen (NVSHA) "beduidend meer letsel" door valpartijen. Het ging vooral om ouderen die waren gevallen en mensen met heup- en polsbreuken.

3 weken geleden
Meer waterpokken bij kinderen dan gebruikelijk in winter

UTRECHT (ANP) - Opvallend veel kinderen hebben de laatste tijd waterpokken gekregen. Dat meldt gezondheidsinstituut Nivel op basis van registraties van huisartsen.

4 weken geleden
Hoogste aantal vuurwerkslachtoffers in jaren op spoedeisende hulp

AMSTERDAM (ANP) - Afdelingen voor spoedeisende hulp (SEH's) hebben tijdens de afgelopen jaarwisseling het hoogste aantal vuurwerkslachtoffers in jaren geholpen. Volgens een inventarisatie van kenniscentrum VeiligheidNL kwamen op deze ziekenhuisafdelingen in totaal 474 patiënten binnen met verwondingen door vuurwerk. Dat was 29 procent meer dan bij de jaarwisseling daarvoor en het hoogste aantal sinds de jaarwisseling van 2016 op 2017.

1 maand geleden