Ludovit Reis in selectie Barcelona voor return tegen Napoli
BARCELONA (ANP) - Ludovit Reis behoort tot de selectie van FC Barcelona voor de return tegen Napoli in de achtste finales van de Champions League. De 20-jarige Haarlemmer, die vorig jaar overstapte van FC Groningen naar FC Barcelona en daar in het tweede elftal speelt, kreeg eerder in de week te horen dat trainer Quique Setién hem heeft toegevoegd aan de spelerslijst voor het restant van de Champions League. Oranje-jeugdinternational Reis behoort nu net als Frenkie de Jong tot de wedstrijdselectie van 22 man voor de return in Camp Nou.
De Franse internationals Antoine Griezmann en Clément Lenglet zitten ook bij de groep. Zij raakten in de eindfase van de Spaanse voetbalcompetitie geblesseerd. Setién kreeg vrijdag van de medische staf groen licht om Griezmann en Lenglet weer te gebruiken.
Het eerste duel tussen Napoli en Barcelona eindigde kort voor het uitbreken van de coronacrisis in 1-1. De return in Camp Nou begint zaterdag om 21.00 uur. Sergio Busquets en Arturo Vidal ontbreken vanwege schorsingen, Samuel Umtiti en Ousmane Dembélé zijn nog geblesseerd. De Braziliaanse middenvelder Arthur ontbreekt ook in de selectie. Hij gaat naar Juventus en wil niet meer voor Barcelona spelen.
Meer uit Voetbal
RABAT (ANP) - Feyenoorder Anis Hadj Moussa heeft woensdag een belangrijk aandeel gehad in de laatste groepswedstrijd van Algerije op de Afrika Cup. De rechtsbuiten gaf in het met 3-1 gewonnen duel met Equatoriaal-Guinea de assist bij twee doelpunten.
2 uur geledenBURNLEY (ANP) - Quilindschy Hartman vertrekt de komende transferperiode niet naar Ajax. Dat meldt de 24-jarige linkervleugelverdediger op Instagram.
4 uur geledenRIO DE JANEIRO (ANP/DPA) - Oud-profvoetballer Roberto Carlos heeft een hartoperatie ondergaan in zijn geboorteland Brazilië. Dat meldt onder meer de Spaanse sportkrant AS.
5 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool-trainer Arne Slot hoopt dat zijn elftal het zichzelf donderdag in de thuiswedstrijd tegen Leeds United in de Premier League niet zo moeilijk maakt als een kleine maand geleden. Toen eindigde het eerste duel tussen de twee clubs in de competitie in Leeds in 3-3. Liverpool verspeelde toen eerst een voorsprong van 2-0 en daarna van 3-2.
5 uur geledenRABAT (ANP/RTR) - Bertrand Traoré heeft op de Afrika Cup een boete gekregen van 10.000 dollar, omgerekend ongeveer 8500 euro. De aanvoerder van Burkina Faso, oud-speler van Ajax, wordt daarmee gestraft voor aanmerkingen op de wedstrijdleiding.
5 uur geledenMANCHESTER (ANP/RTR) - Rodri is fit genoeg om zijn rentree bij Manchester City te maken. De 29-jarige Spaanse spelmaker zat zaterdag in de uitwedstrijd tegen Nottingham Forest al op de reservebank, maar kwam toen nog niet in actie.
6 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid begint het nieuwe jaar zonder Kylian Mbappé. De Franse aanvaller heeft een verstuiking aan zijn linkerknie, meldt de Spaanse voetbalclub in een korte verklaring.
7 uur geleden