Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Luchtvaartconcern Lufthansa gaat weer op Tel Aviv vliegen

Luchtvaartconcern Lufthansa gaat weer op Tel Aviv vliegen

FRANKFURT (ANP/AFP/BELGA) - Het Duitse luchtvaartconcern Lufthansa vliegt vanaf volgende maand weer naar Tel Aviv. De vluchten naar de Israëlische stad waren opgeschort om veiligheidszorgen, door de oorlog tussen Israël en Hamas in Gaza. Woensdag werd bekend dat de strijdende partijen het eens zijn geworden over een staakt-het-vuren.

"Vluchten van en naar Tel Aviv zullen op 1 februari 2025 worden hervat", meldde Lufthansa. Ook Brussels Airlines, een dochterbedrijf van Lufthansa, maakte bekend weer naar Israël te vliegen.

Ook KLM schortte de vluchten naar Tel Aviv op als gevolg van de spanningen in het Midden-Oosten. Tot eind maart vliegt de Nederlandse luchtvaartmaatschappij niet naar de Israëlische luchthaven. "We monitoren de situatie continu om te beoordelen wat er na die datum gebeurt", meldt een woordvoerder.

Budgetmaatschappij Transavia, onderdeel van de luchtvaartgroep Air France-KLM, vliegt voor het einde van maart ook niet naar Tel Aviv. Hetzelfde geldt voor de luchthavens bij de Jordaanse hoofdstad Amman en Beiroet in Libanon.

Meer uit Financieel

Netflix rekent op miljoenen kijkers met livestream comeback BTS

LOS GATOS (ANP/BLOOMBERG) - Netflix verwacht zaterdag wereldwijd miljoenen kijkers te trekken met een grootschalige livestream rond de comeback van de populaire K-popgroep BTS. Het evenement, de eerste show van de groep in jaren, past in de strategie van het Amerikaanse bedrijf om sterker in te zetten op live-evenementen.

1 uur geleden
United Airlines schrapt vluchten om flink gestegen brandstofprijs

CHICAGO (ANP/DPA/BELGA/RTR) - United Airlines schrapt veel vluchten die door de flinke stijging van de brandstofprijzen onrendabel zijn geworden. Op korte termijn wil de Amerikaanse luchtvaartmaatschappij zijn capaciteit met ongeveer 5 procent verminderen, heeft topman Scott Kirby aangekondigd.

2 uur geleden
Jury: Musk misleidde aandeelhouders Twitter met tweets

SAN FRANCISCO (ANP) - Met zijn kritische tweets over het bedrijf Twitter dupeerde Elon Musk in 2022 opzettelijk de aandeelhouders van het sociale medium. Dat oordeelde een jury vrijdag in een rechtbank in San Francisco.

9 uur geleden
VS schorten sancties op Iraanse olie op

WASHINGTON (ANP) - De Verenigde Staten heffen tijdelijk sancties op voor Iraanse olie die momenteel al wordt verscheept. Het Amerikaanse ministerie van Financiën heeft laten weten dat de verkoop en levering van olie en olieproducten die zich voor vrijdag op schepen bevonden, tot 19 april zijn toegestaan.

9 uur geleden
Iran zegt geen overtollige ruwe olie te hebben voor andere landen

TEHERAN (ANP) - Iran heeft geen overschot aan ruwe olie om aan andere landen te verkopen. Dat stelt een woordvoerder van het Iraanse ministerie van Olie. De Amerikaanse minister van Financiën Scott Bessent had eerder aangegeven dat de Verenigde Staten overwegen de sancties op Iraanse olie die al wordt verscheept, op te heffen.

10 uur geleden
Iran zegt geen overtollige ruwe olie te hebben voor andere landen

TEHERAN (ANP/AFP) - Iran heeft geen overschot aan ruwe olie om aan andere landen te verkopen. Dat stelt een woordvoerder van het Iraanse ministerie van Olie. De Amerikaanse minister van Financiën Scott Bessent had eerder aangegeven dat de Verenigde Staten overwegen de sancties op Iraanse olie die al wordt verscheept, op te heffen.

12 uur geleden
Wall Street sluit week opnieuw met verliezen door Iranoorlog

NEW YORK (ANP) - De aandelenbeurzen in New York zijn vrijdag met flinke verliezen gesloten. Dat maakte het de vierde week op rij dat Wall Street lager is geëindigd. Beleggers blijven zich zorgen maken over de Iranoorlog. Afgelopen nacht voerde Iran opnieuw vergeldingsaanvallen uit op Golfstaten en Israël voerde vrijdag weer aanvallen uit op Iran.

13 uur geleden