Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Lucescu wordt toch coach Dinamo Kiev

Lucescu wordt toch coach Dinamo Kiev

KIEV (ANP) - Mircea Lucescu wordt toch coach van Dinamo Kiev. De bijna 75-jarige Roemeen liet dat dinsdag weten, precies een dag nadat hij had besloten van het avontuur af te zien. En dat had hij gedaan amper een week nadat hij was benoemd.

Aanvankelijk trok Lucescu zich terug wegens de vijandige houding van de harde kern van de fans, die geen trainer wilden die eerder 12-jaar lang bij aartsrivaal Sjachtar Donetsk actief was geweest. "In zo'n atmosfeer kan ik niet werken", aldus de coach.

Daarop kwam hij terug. "Ik laat me niet uit het veld slaan. Met de voorzitter heb ik afgesproken dat we er iets moois van gaan maken."

Lucescu was verder onder meer bondscoach van Roemeniƫ en Turkije. Als clubtrainer werkte hij ook bij Internazionale, Galatasaray, Besiktas en Zenit Sint-Petersburg. Bij Sjachtar Donetsk won hij acht landstitels en veroverde hij in 2009 de Europa League.

Meer uit Voetbal

Ajacied Mokio in Belgische selectie voor WK onder 17 in november

BRUSSEL (ANP/BELGA) - Ajax-speler Jorthy Mokio is door de Belgische voetbalbond geselecteerd voor het WK onder 17, dat van 3 tot en met 27 november in Qatar plaatsvindt. Ook Martin Henrion (Ajax), Noah Fernandez (PSV) en Brent Jonkers (PSV) zitten in de groep van 21 spelers.

3 uur geleden
Voetbalster Groenen voelt 'een andere energie' bij Oranje

ZEIST (ANP) - Voetbalster Jackie Groenen voelt "een andere energie" met de komst van bondscoach Arjan Veurink en zijn staf. Dat zei de 128-voudig international tijdens een persconferentie in Zeist.

6 uur geleden
Bondscoach Veurink had 'goede gesprekken' met afzwaaiende Spitse

ZEIST (ANP) - Bondscoach Arjan Veurink heeft "goede gesprekken" gehad met recordinternational Sherida Spitse die gaat stoppen. Dat zei Veurink tijdens de persconferentie in Zeist, in aanloop naar de oefenwedstrijd tegen Polen van aanstaande vrijdag.

7 uur geleden
Scheidsrechter Lindhout leidt topper tussen Feyenoord en PSV

ZEIST (ANP) - Allard Lindhout heeft zondag de leiding bij de topper in de Eredivisie tussen Feyenoord en PSV. De 38-jarige scheidsrechter krijgt in De Kuip ondersteuning van grensrechters Rogier Honig en Johan Balder. Alex Bos is de vierde official en Dennis Higler de videoscheidsrechter.

8 uur geleden
Geblesseerde voetbalster Grant mist duels met Polen en Canada

ZEIST (ANP) - Chasity Grant mist de oefenwedstrijden van de Nederlandse voetbalsters tegen Polen en Canada. De rechtsbuiten van Aston Villa heeft zich geblesseerd afgemeld. Bondscoach Arjan Veurink roept geen vervangster voor haar op.

9 uur geleden
Verdediger Dest schat kansen van PSV op zege tegen Napoli hoog in

EINDHOVEN (ANP) - SergiƱo Dest heeft een duidelijk plan voor het thuisduel van PSV dinsdagavond met Napoli in de Champions League. "Ik ga zoveel mogelijk koolhydraten eten en dan rennen", zei hij op een persconferentie.

11 uur geleden
Go Ahead Eagles nog enkele weken zonder aanvaller Edvardsen

DEVENTER (ANP) - Trainer Melvin Boel van Go Ahead Eagles kan de komende weken nog geen beroep doen op Victor Edvardsen. De Eredivisieclub uit Deventer meldt dat de 29-jarige Zweedse aanvaller moet worden geopereerd. Edvardsen is nog enkele weken uit de roulatie.

11 uur geleden