Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Lozano vindt PSV verder dan tijdens eerste periode bij de club

Lozano vindt PSV verder dan tijdens eerste periode bij de club

SEVILLA (ANP) - Hirving Lozano vindt dat het huidige PSV verder is dan de eerste periode die hij bij de Eindhovense club speelde. "We doen het op dit moment fantastisch in de competitie en in de Champions League gaat het beter. Het zou mooi zijn als we de achtste finales halen. De mensen verdienen het, PSV is een fantastische club", zei de 28-jarige Mexicaanse aanvaller in Estadio Ramón Sánchez-Pizjuán, kort voordat hij met PSV aan de laatste training voor het duel met Sevilla van woensdag begon.

Lozano speelde tussen 2017 en 2019 voor PSV. Hij kwam toen zestig keer in actie en scoorde 34 keer. In 2018 werd hij kampioen met PSV, waarna het elftal van trainer Mark van Bommel in de groepsfase van de Champions League, in een poule met FC Barcelona, Internazionale en Tottenham Hotspur 2 punten pakte.

"Ik voel me volwassener nu, als mens maar ook als voetballer", aldus Lozano. "In de huidige groep behoor ik tot de wat meer ervaren spelers. Wat ik in het verleden heb geleerd, probeer ik over te dragen op de anderen binnen het team."

Overwintering

PSV verzekert zich woensdag bij een zege op Sevilla van de achtste finales als Arsenal tegelijkertijd wint van RC Lens. "Het wordt een lastige wedstrijd, maar dit zijn wel de wedstrijden die je graag wil spelen", vervolgde Lozano, die aangaf blij te zijn met trainer Peter Bosz. "Ik had nog niet eerder met hem samengewerkt. Het is een trainer die goed oplet en probeert te communiceren met spelers. Hij zegt de dingen zoals ze zijn. Ik denk dat dat heel belangrijk is."

Sevilla speelt tegen PSV voor de laatste kans. De Spanjaarden doen het ook in de competitie niet goed en trainer Diego Alonso staat anderhalve maand na zijn aanstelling al flink onder druk. Lozano: "Wij moeten goed omgaan met de sfeer hier in het stadion en het opvatten als motivatie. Ik denk dat wij een goed resultaat kunnen halen hier."

Meer uit Voetbal

Real Madrid verslaat Real Oviedo en eindigt als tweede in La Liga

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft de thuiswedstrijd tegen Real Oviedo gewonnen. Gonzalo García en Jude Bellingham maakten de doelpunten voor de thuisploeg (2-0).

50 minuten geleden
Frankrijk zonder middenvelder Camavinga naar WK

PARIJS (ANP) - Frankrijk gaat zonder Eduardo Camavinga naar het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. De middenvelder van Real Madrid maakt geen deel uit van de selectie van bondscoach Didier Deschamps.

2 uur geleden
Ancelotti blijft tot medio 2030 bondscoach van Brazilië

RIO DE JANEIRO (ANP) - Carlo Ancelotti blijft tot en met het WK van 2030 bondscoach van de nationale voetbalploeg van Brazilië. De voetbalbond van de vijfvoudig wereldkampioen heeft het contract van de 66-jarige Italiaan nog voor de mondiale eindronde van volgende maand in de Verenigde Staten, Canada en Mexico verlengd.

5 uur geleden
Doelman Scherpen wint Belgische beker met Union

BRUSSEL (ANP) - Doelman Kjell Scherpen heeft met Union Sint-Gillis de Belgische beker gewonnen. Hij versloeg met zijn ploeg Anderlecht in de finale (3-1). Mohammed Fuseini en Kevin Rodriguez scoorden in de verlenging in het Koning Boudewijnstadion in Brussel.

6 uur geleden
Herstelde Mbappé keert terug bij Real Madrid

MADRID (ANP) - Kylian Mbappé kan donderdag voor Real Madrid tegen Real Oviedo uitkomen. De spits is hersteld van een spierblessure, die hem zondag de topper tegen FC Barcelona kostte.

7 uur geleden
International Timber mist ook thuisduel Arsenal met Burnley

LONDEN (ANP) - Jurriën Timber kan maandag nog niet meespelen in de thuiswedstrijd van Arsenal tegen Burnley. Dat vertelde trainer Mikel Arteta, die wel vooruitgang ziet bij de sinds halverwege maart aan zijn enkel geblesseerde Oranje-international.

12 uur geleden
Slot weet vrijwel zeker dat hij trainer van Liverpool mag blijven

LIVERPOOL (ANP/AFP) - Arne Slot gaat er niet van uit dat de leiding van Liverpool deze zomer afscheid van hem neemt. "Ik heb alle reden om te geloven dat ik volgend seizoen de manager van Liverpool zal zijn," zei de Nederlander donderdag op een persconferentie waarin hij vooruitkeek op de voorlaatste competitiewedstrijd van vrijdag bij Aston Villa.

12 uur geleden