Lozano vindt PSV verder dan tijdens eerste periode bij de club
SEVILLA (ANP) - Hirving Lozano vindt dat het huidige PSV verder is dan de eerste periode die hij bij de Eindhovense club speelde. "We doen het op dit moment fantastisch in de competitie en in de Champions League gaat het beter. Het zou mooi zijn als we de achtste finales halen. De mensen verdienen het, PSV is een fantastische club", zei de 28-jarige Mexicaanse aanvaller in Estadio Ramón Sánchez-Pizjuán, kort voordat hij met PSV aan de laatste training voor het duel met Sevilla van woensdag begon.
Lozano speelde tussen 2017 en 2019 voor PSV. Hij kwam toen zestig keer in actie en scoorde 34 keer. In 2018 werd hij kampioen met PSV, waarna het elftal van trainer Mark van Bommel in de groepsfase van de Champions League, in een poule met FC Barcelona, Internazionale en Tottenham Hotspur 2 punten pakte.
"Ik voel me volwassener nu, als mens maar ook als voetballer", aldus Lozano. "In de huidige groep behoor ik tot de wat meer ervaren spelers. Wat ik in het verleden heb geleerd, probeer ik over te dragen op de anderen binnen het team."
Overwintering
PSV verzekert zich woensdag bij een zege op Sevilla van de achtste finales als Arsenal tegelijkertijd wint van RC Lens. "Het wordt een lastige wedstrijd, maar dit zijn wel de wedstrijden die je graag wil spelen", vervolgde Lozano, die aangaf blij te zijn met trainer Peter Bosz. "Ik had nog niet eerder met hem samengewerkt. Het is een trainer die goed oplet en probeert te communiceren met spelers. Hij zegt de dingen zoals ze zijn. Ik denk dat dat heel belangrijk is."
Sevilla speelt tegen PSV voor de laatste kans. De Spanjaarden doen het ook in de competitie niet goed en trainer Diego Alonso staat anderhalve maand na zijn aanstelling al flink onder druk. Lozano: "Wij moeten goed omgaan met de sfeer hier in het stadion en het opvatten als motivatie. Ik denk dat wij een goed resultaat kunnen halen hier."
Meer uit Voetbal
UTRECHT (ANP) - Ayase Ueda mist het uitduel van Feyenoord met FC Utrecht. De topscorer van de Eredivisie ontbreekt in de selectie van trainer Robin van Persie.
26 minuten geledenLENS (ANP) - Liverpool-aankoop Jérémy Jacquet heeft zaterdag een schouderblessure opgelopen bij zijn huidige club Rennes. Trainer Habib Beye sprak van een op het oog "serieuze" kwetsuur, al wordt de precieze ernst nog onderzocht.
2 uur geledenSITTARD (ANP) - De zegereeks van Sparta Rotterdam is ten einde na een gelijkspel bij Fortuna Sittard. Invaller Yassin Oukili leek de Limburgers in de laatste seconden van de reguliere speeltijd aan een overwinning te helpen voor eigen publiek, maar Spartaan Casper Terho kopte diep in de blessuretijd nog de 2-2 binnen.
12 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente heeft het thuisduel met sc Heerenveen met veel overtuiging gewonnen. Net als vaker dit seizoen creëerde de ploeg van trainer John van den Brom veel kansen. Dit keer leverden die ook doelpunten op: 5-0.
12 uur geledenZWOLLE (ANP) - FC Volendam heeft bij PEC Zwolle de eerste uitzege van dit Eredivisieseizoen geboekt. Aanvaller Brandley Kuwas maakte in de blessuretijd de winnende treffer: 1-2. Daardoor neemt FC Volendam afstand van de laatste twee plekken in de Eredivisie. De nummer 15 heeft nu 5 punten meer dan Telstar en NAC Breda. PEC staat tiende.
12 uur geledenNEWCASTLE (ANP) - Verdediger Sven Botman heeft gescoord in zijn honderdste wedstrijd voor Newcastle United. De 26-jarige Nederlander zette zijn ploeg op voorsprong in de thuiswedstrijd tegen Brentford, dat wel met een 3-2-zege vertrok uit het noorden van Engeland.
12 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC heeft de tweede plaats in de Eredivisie overgenomen van Feyenoord. De formatie van trainer Dick Schreuder versloeg in het eigen Goffertstadion Heracles Almelo met 4-1.
17 uur geleden