Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Lozano vindt PSV verder dan tijdens eerste periode bij de club

Lozano vindt PSV verder dan tijdens eerste periode bij de club

SEVILLA (ANP) - Hirving Lozano vindt dat het huidige PSV verder is dan de eerste periode die hij bij de Eindhovense club speelde. "We doen het op dit moment fantastisch in de competitie en in de Champions League gaat het beter. Het zou mooi zijn als we de achtste finales halen. De mensen verdienen het, PSV is een fantastische club", zei de 28-jarige Mexicaanse aanvaller in Estadio Ramón Sánchez-Pizjuán, kort voordat hij met PSV aan de laatste training voor het duel met Sevilla van woensdag begon.

Lozano speelde tussen 2017 en 2019 voor PSV. Hij kwam toen zestig keer in actie en scoorde 34 keer. In 2018 werd hij kampioen met PSV, waarna het elftal van trainer Mark van Bommel in de groepsfase van de Champions League, in een poule met FC Barcelona, Internazionale en Tottenham Hotspur 2 punten pakte.

"Ik voel me volwassener nu, als mens maar ook als voetballer", aldus Lozano. "In de huidige groep behoor ik tot de wat meer ervaren spelers. Wat ik in het verleden heb geleerd, probeer ik over te dragen op de anderen binnen het team."

Overwintering

PSV verzekert zich woensdag bij een zege op Sevilla van de achtste finales als Arsenal tegelijkertijd wint van RC Lens. "Het wordt een lastige wedstrijd, maar dit zijn wel de wedstrijden die je graag wil spelen", vervolgde Lozano, die aangaf blij te zijn met trainer Peter Bosz. "Ik had nog niet eerder met hem samengewerkt. Het is een trainer die goed oplet en probeert te communiceren met spelers. Hij zegt de dingen zoals ze zijn. Ik denk dat dat heel belangrijk is."

Sevilla speelt tegen PSV voor de laatste kans. De Spanjaarden doen het ook in de competitie niet goed en trainer Diego Alonso staat anderhalve maand na zijn aanstelling al flink onder druk. Lozano: "Wij moeten goed omgaan met de sfeer hier in het stadion en het opvatten als motivatie. Ik denk dat wij een goed resultaat kunnen halen hier."

Meer uit Voetbal

Tottenham nog niet uit degradatiezorgen na gelijkspel tegen Leeds

LONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur bevindt zich nog altijd in degradatieproblemen na een 1-1-gelijkspel met Leeds United. Tottenham staat met nog twee speelronden te gaan op de veilige 17e plaats met 38 punten. Nummer 18 West Ham United heeft 36 punten.

1 uur geleden
Ook perschef Jansma weg bij Curaçao na vertrek Rutten

WILLEMSTAD (ANP) - Kees Jansma heeft zijn functie als persvoorlichter bij Curaçao neergelegd. Dat meldt De Telegraaf maandagavond. Zijn besluit volgt op de bekendmaking eerder op maandag dat bondscoach Fred Rutten zich heeft teruggetrokken. De afgelopen week bleek dat de spelersgroep en de hoofdsponsor wilden dat Dick Advocaat zou terugkeren in de functie die hij in februari vanwege familieomstandigheden verliet.

3 uur geleden
Rutten trekt zich terug als bondscoach Curaçao

WILLEMSTAD (ANP) - Fred Rutten heeft zich teruggetrokken als bondscoach van het nationale voetbalelftal van Curaçao. Dat heeft de voetbalbond van het land maandag bekendgemaakt in een persbericht. Rutten was de opvolger van Dick Advocaat, die in februari zijn functie had neergelegd wegens familieomstandigheden. De spelersgroep en sponsor Corendon wilden dat Advocaat zou terugkeren.

6 uur geleden
Messi in Argentijnse voorselectie WK, deelname nog niet bevestigd

BUENOS AIRES (ANP) - De kans bestaat dat Lionel Messi deze zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico zijn zesde WK voetbal gaat spelen. De 38-jarige Argentijn, die zelf nog geen uitsluitsel heeft gegeven over zijn WK-deelname, maakt deel uit van de voorselectie van bondscoach Lionel Scaloni die maandag bekend werd.

6 uur geleden
Bosnië deelt als eerste WK-selectie, met PSV'er Bajraktarevic

SARAJEVO (ANP) - Bosnië en Herzegovina heeft als eerste de WK-selectie bekendgemaakt. En dat terwijl het land zich als een van de laatsten kwalificeerde, door Italië na strafschoppen te verslaan in de play-offs.

8 uur geleden
Heerenveen-coach Veldman hoopt nog op thuisvoordeel in play-offs

HEERENVEEN (ANP) - Trainer Robin Veldman van sc Heerenveen hoopt zich zondag in de laatste competitiewedstrijd tegen Ajax alsnog te verzekeren van het thuisvoordeel in de halve finales van de play-offs om Europees voetbal. Dat zei de coach maandag, na het restant van het zondag gestaakte duel met NAC Breda.

8 uur geleden
NAC wint gestaakt duel met Heerenveen in leeg Abe Lenstra Stadion

HEERENVEEN (ANP) - NAC Breda heeft het competitieduel met sc Heerenveen met 2-0 gewonnen. De wedstrijd werd zondag in Breda bij een 2-0-tussenstand definitief gestaakt in de 82e minuut, nadat aanhangers van de thuisclub voor de tweede keer vuurwerk op het veld hadden gegooid. Het restant van het duel werd maandag zonder publiek uitgespeeld in het Abe Lenstra Stadion van Heerenveen.

9 uur geleden