Löw roept afgedankte Müller en Hummels weer op voor EK
FRANKFURT (ANP) - Bondscoach Joachim Löw van Duitsland heeft twee eerder afgedankte oudgedienden weer opgeroepen bij de Mannschaft voor het komende EK voetbal. Aanvaller Thomas Müller en verdediger Mats Hummels kregen een plek in de 26-koppige selectie. Het tweetal was meer dan twee jaar afwezig bij het nationale voetbalteam.
Löw besloot Müller en Hummels in het najaar van 2018, in de nasleep van het mislukte WK in Rusland, niet meer op te roepen. Hij wilde verjongen, maar is niet echt geslaagd in zijn opfrispogingen. Müller en Hummels presteerden daarentegen het afgelopen seizoen zo goed bij hun clubs, dat Löw eigenlijk niet meer om de gelouterde spelers heen kon. De 31-jarige Müller, die dit seizoen weer landkampioen is geworden met Bayern München, speelde al honderd interlands. De 32-jarige Hummels, die zijn waarde bewees bij Borussia Dortmund, staat op zeventig 'caps'.
Verdediger Jérôme Boateng van Bayern München, van wie Löw destijds ook afscheid nam als international, is niet teruggeroepen door de bondscoach.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Liverpool staat in de kwartfinale van de League Cup. De club schakelde Chelsea uit na strafschoppen. De stand na reguliere speeltijd was 1-1. Liverpool won de strafschoppenserie met 6-5.
8 uur geledenMAASSLUIS (ANP) - Sc Heerenveen is doorgedrongen tot de tweede ronde van de KNVB-beker. De club won de uitwedstrijd tegen Excelsior Maassluis (0-2), de nummer 3 van de derde divisie.
8 uur geledenTILBURG (ANP) - Willem II heeft Jurgen Streppel teruggehaald en aangesteld als nieuwe hoofdtrainer. De 57-jarige coach had van 2011 tot 2016 al eens de leiding bij de Tilburgers en moet de club dit seizoen behoeden voor degradatie. Hij heeft een contract getekend tot het einde van het seizoen, meldt de hekkensluiter van de Eredivisie.
13 uur geledenZWOLLE (ANP) - Voor PEC Zwolle is het bekeravontuur al na een ronde voorbij. De nummer 15 van de Eredivisie verloor voor eigen publiek van TOP Oss (1-2), de nummer 14 van de eerste divisie.
13 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Sparta Rotterdam is in de eerste ronde van de KNVB-beker in eigen huis uitgeschakeld door Fortuna Sittard. De ploeg van trainer Danny Buijs bleek op Het Kasteel de betere na strafschoppen, na een stand van 2-2 na reguliere speeltijd en verlenging.
13 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Trainer Vincent Kompany van Bayern München heeft het ziekenhuis verlaten. Dat bevestigde technisch directeur Max Eberl van de recordkampioen vlak voor het bekerduel met 1. FC Magdeburg.
13 uur geledenVENETIË (ANP) - Internazionale steekt zes dagen voor de uitwedstrijd tegen Feyenoord in de Champions League niet in blakende vorm. De club won de uitwedstrijd tegen Venezia (0-2) door eigen doelpunten van Matías Moreno en Akor Adams in het laatste kwartier van de wedstrijd.
14 uur geleden