Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Louvre museum heropent na sluiting vanwege coronavirus

Louvre museum heropent na sluiting vanwege coronavirus

PARIJS (ANP) - Museum het Louvre in Parijs is heropend na drie dagen sluiting in verband met voorzorgsmaatregelen tegen het nieuwe coronavirus. De circa driehonderd personeelsleden stemden zondag voor de sluiting, nadat de Franse regering grote bijeenkomsten met meer dan 5000 mensen in afgesloten ruimten had verboden. Dat was een voorzorgsmaatregel gericht tegen het nieuwe uit China afkomstige coronavirus.

Het wereldberoemde Louvre heeft ruimten waar meer dan 5000 mensen per dag komen. Er komen jaarlijks bijna 10 miljoen bezoekers van wie driekwart uit het buitenland. In een personeelsvergadering is woensdagmorgen besloten de deuren weer te openen nadat extra beschermingsmaatregelen waren ingevoerd, berichtten Franse media.

Meer uit Buitenland

Tweede verdachte opgepakt na aanval met zwaard op Zweedse school

STOCKHOLM (ANP) - De Zweedse politie heeft een man aangehouden die mogelijk medeplichtig is geweest bij een zwaardaanval vrijdag op een middelbare school in Fagersta. De vermeende aanvaller Liam Nebel werd daar eerder voor aangehouden.

6 minuten geleden
Vijftien baby's omgekomen bij brand in ziekenhuis Pakistan

ISLAMABAD (ANP/RTR/AFP) - Vijftien pasgeboren baby's zijn omgekomen bij een brand in een ziekenhuis in Islamabad. Volgens de Pakistaanse televisiezender Geo TV brak de brand uit door een defect in het airconditioningsysteem.

36 minuten geleden
VS leggen visumaanvragen wereldwijd stil

WASHINGTON (ANP/RTR) - De Verenigde Staten hebben wereldwijd de afspraken van mensen die een immigratievisum hebben aangevraagd opgeschort. Reden daarvoor zou een training zijn die medewerkers van ambassades en consulaten moeten volgen om gevallen te herkennen waarbij immigranten waarschijnlijk een beroep zullen doen op staatssteun.

6 uur geleden
Familie: Dolly Parton leed kort aan kanker

NASHVILLE (ANP) - Dolly Parton leed voor haar dood kort aan kanker. Dat heeft de familie van de dinsdag op 80-jarige leeftijd overleden countryzangeres bevestigd. Om welke vorm van kanker het ging, is niet bekendgemaakt.

7 uur geleden
Vliegveld Caracas heropent na aardbevingen

CARACAS (ANP/AFP) - De internationale luchthaven van de Venezolaanse hoofdstad Caracas gaat op 1 september weer open voor commerciële vluchten. Het vliegveld sloot na de verwoestende twee aardbevingen die het land eind juni troffen.

8 uur geleden
Sterren rouwen om overlijden Dolly Parton

NASHVILLE (ANP) - Het overlijden van de Amerikaanse zangeres Dolly Parton heeft in de hele wereld voor een stortvloed aan reacties gezorgd. Veel Amerikaanse en internationale sterren rouwen op sociale media om haar dood.

11 uur geleden
Afscheid Dolly Parton is in besloten kring

NASHVILLE (ANP) - Het afscheid van Dolly Parton zal in kleine kring plaatsvinden. Dat gebeurt op verzoek van de overleden zangeres zelf, heeft haar familie bekendgemaakt. Alleen directe familieleden zijn daarbij uitgenodigd. Dinsdag werd bekend dat de countryster op 80-jarige leeftijd is overleden. Een doodsoorzaak werd niet bekendgemaakt.

11 uur geleden