Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Loterij moet dierentuin Blijdorp door winter helpen

Loterij moet dierentuin Blijdorp door winter helpen

ROTTERDAM (ANP) - Fans die dierentuin Blijdorp deze winter willen steunen kunnen vanaf donderdag meedoen aan een loterij. De Rotterdamse dierentuin verloot prijzen als een dag een dierenverzorger zijn, de haaien in het Oceanium voeren of een nachtje kamperen in Blijdorp.

De dierentuin loopt door de coronamaatregelen veel inkomsten mis en moest tweemaal de deuren sluiten. Sinds vorige week is de dierentuin weer open, maar mag er maar een beperkt aantal bezoekers worden toegelaten. Met de te winnen prijzen wil de diergaarde de fans toch iets bieden om naar uit te kijken.

Onder het motto 'help ons de winter door' verkoopt Blijdorp via de website digitale lootjes voor 2,50 euro per stuk. Ook is het mogelijk om door middel van een link zelf loten te verkopen voor Blijdorp. Degene die de meeste loten weet te slijten maakt kans op bijvoorbeeld een rondleiding achter de schermen of een dierenverzorger voor de klas.

De trekking is op 5 januari 2021, prijswinnaars worden per e-mail op de hoogte gebracht.

Meer uit Binnenland

Politiek en mediawereld reageren bedroefd op overlijden Postema

HILVERSUM (ANP) - Het overlijden van Koos Postema heeft tot veel reacties geleid uit media en politiek. Zondag werd bekend dat de radio- en tv-presentator op 93-jarige leeftijd is overleden.

46 minuten geleden
Tv-presentator Koos Postema (93) overleden

HILVERSUM (ANP) - Tv-presentator Koos Postema is op 93-jarige leeftijd overleden. Dat heeft een woordvoerder van zijn familie zondag aan het ANP bekendgemaakt. Postema overleed zaterdag aan de gevolgen van ouderdom in het bijzijn van zijn twee dochters Judith en Ingrid.

2 uur geleden
Populaire skigebieden Lech en Zürs weer bereikbaar na lawine

LECH (ANP) - De populaire skigebieden Lech en Zürs zijn weer bereikbaar voor automobilisten, meldt de Oostenrijkse nieuwszender ORF. De Arlbergpas was sinds zaterdagmiddag afgesloten na een lawine, hierdoor konden mensen het gebied tijdelijk niet in of uit. De regio is erg populair onder Nederlandse wintersporters.

3 uur geleden
Verdachte mishandeling agent bij asielprotest Den Haag nog vast

DEN HAAG (ANP) - Van de acht personen die zaterdag zijn aangehouden tijdens een demonstratie in Den Haag, zit nog een verdachte vast. Er werd gedemonstreerd tegen de komst van asielzoekers in het voormalige Haga Ziekenhuis aan de Sportlaan. De persoon die nog vastzit, wordt verdacht van het mishandelen van een politieagent. De agent werd met een voorwerp op het achterhoofd geslagen.

3 uur geleden
Vrouw (81) omgekomen bij ongeluk op A59 na spookrijden

WAALWIJK (ANP) - Bij een ongeluk op de snelweg A59 bij Waalwijk is in de nacht van zaterdag op zondag een 81-jarige vrouw uit Oosterhout om het leven gekomen. Ze botste met haar auto tegen een ander voertuig. Uit onderzoek blijkt dat de vrouw aan het spookrijden was, meldt de politie.

4 uur geleden
Snelweg A59 bij Waalwijk weer open na ongeluk

DEN HAAG (ANP) - De snelweg A59 bij Waalwijk (richting knooppunt Zonzeel) is zondagochtend rond 07.30 uur weer opengegaan, meldt de ANWB. Eerder in de nacht werd het wegdeel afgesloten omdat er een verkeersongeluk was gebeurd. Ook toeritten gingen dicht.

4 uur geleden
Warm lenteweer in aantocht met zon en droge periodes

HOUTEN (ANP) - Komende week krijgen we alvast een voorproefje van het lenteweer met op woensdag temperaturen rond de 18 graden. In een voorlopige weersvoorspelling van Weeronline zet die trend voor maart door met hogere temperaturen dan gebruikelijk.

5 uur geleden