Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Los Angeles Rams en Cincinnati Bengals strijden om Super Bowl

Los Angeles Rams en Cincinnati Bengals strijden om Super Bowl

LOS ANGELES (ANP) - De strijd om de Super Bowl gaat tussen Los Angeles Rams en Cincinnati Bengals. De finale van de American footballcompetitie NFL, jaarlijks een van de best bekeken sportevenementen ter wereld, vindt op zondag 13 februari plaats in het SoFi-stadion van de Rams in LA.

De Rams stonden drie jaar geleden ook in de finale, maar toen moesten ze het afleggen tegen New England Patriots van superster Tom Brady. De quarterback won vorig jaar zijn zevende Super Bowl met Tampa Bay Buccaneers.

Los Angeles Rams bereikte de eindstrijd door San Francisco 49ers met 20-17 te verslaan, na een achterstand van 17-7. In het laatste kwart sloeg de thuisclub toe. Cincinnati Bengals versloeg Kansas City Chiefs na verlenging met 27-24. Halverwege het tweede kwart stonden de Chiefs nog met 21-3 voor. Evan McPherson schoot in de extra tijd de winnende punten binnen. De Bengals mogen daardoor voor het eerst in 33 jaar weer om de Super Bowl strijden.

Meer uit Sport

Zwemster Steenbergen naar halve finales op 100 meter vrije slag

SINGAPORE (ANP) - Zwemster Marrit Steenbergen heeft zich op de WK langebaan in Singapore gekwalificeerd voor de halve finale op de 100 meter vrije slag. De 25-jarige wereldkampioene van 2024 tikte aan in een tijd van 53,53 seconden en plaatste zich daarmee als gedeelde tweede voor de halve eindstrijd.

43 minuten geleden
Wielrenster Le Court wint vijfde etappe in Tour en herovert geel

GUÉRET (ANP) - Kimberley Le Court heeft de vijfde etappe van de Tour de France Femmes gewonnen. De 29-jarige op Mauritius geboren renster van AG Insurance - Soudal was de beste in de sprint van een kleine groep met de meeste klassementsfavorieten, voor Demi Vollering en Anna van der Breggen.

12 uur geleden
Olympische zwemheld Marchand verbetert 14 jaar oud record op WK

SINGAPORE (ANP/DPA) - De Franse zwemmer Léon Marchand heeft bij de WK in Singapore het wereldrecord op de 200 meter wisselslag verbeterd. Dat deed de winnaar van vier gouden medailles op de Olympische Spelen van Parijs in de halve finales.

14 uur geleden
Na olympische titel ook wereldtitel voor zwemster O'Callaghan

SINGAPORE (ANP) - De Australische Mollie O'Callaghan heeft in Singapore de wereldtitel op de 200 meter vrije slag veroverd. Met een tijd van 1.53,48 hield de olympisch kampioene de Chinese Li Bingjie en de Amerikaanse Claire Weinstein, de snelste in de halve finales, achter zich.

15 uur geleden
Kruijswijk fietst jaar langer voor Visma - Lease a Bike

DEN BOSCH (ANP) - Na Wilco Kelderman heeft ook Steven Kruijswijk zijn contract bij wielerploeg Visma - Lease a Bike verlengd. Kelderman tekende onlangs voor twee jaar bij, de 38-jarige Kruijswijk komt in ieder geval ook volgend jaar uit voor het team waarvoor hij sinds 2010 rijdt.

19 uur geleden
Tennisster Lamens bereikt derde ronde in Montreal

MONTREAL (ANP) - Tennisster Suzan Lamens heeft de derde ronde bereikt van het hoogaangeschreven toernooi van Montreal. De nummer 64 van de wereld won in Canada in drie sets van de Braziliaanse Beatriz Haddad Maia, die 53 plaatsen hoger staat. De setstanden waren 6-2 1-6 6-3.

21 uur geleden
Gemengde estafettezwemmers op WK met tweede tijd naar finale

SINGAPORE (ANP) - De Nederlandse gemengde estafetteploeg heeft zich bij de wereldkampioenschappen zwemmen in Singapore met de tweede tijd geplaatst voor de finale van de 4x100 meter wissel. Maaike de Waard, Caspar Corbeau, Nyls Korstanje en Milou van Wijk kwamen tot een gezamenlijke tijd van 3.42,56. Alleen de Italiaanse estafetteploeg was sneller: 3.42,19.

21 uur geleden