Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Los afvoerdeksel legt opnieuw testdagen Formule 1 in Bahrein stil

Los afvoerdeksel legt opnieuw testdagen Formule 1 in Bahrein stil

SAKHIR (ANP) - De derde en laatste testdag van de Formule 1 heeft een uur stilgelegen om een losgeraakt deksel van een regenafvoer op het circuit van Sakhir in Bahrein. Ook donderdag was er lang oponthoud door hetzelfde euvel.

De Mexicaan Sergio Pérez reed vrijdagochtend in zijn Red Bull het putdeksel los. Dat gebeurde vermoedelijk door de grote zuigkracht die de luchtstromen onder de auto teweegbrengen. Hij keerde snel terug in de garagebox om de onderkant van zijn auto te laten inspecteren.

De Spanjaard Carlos Sainz had elf ronden gereden in zijn Ferrari toen de rode vlag uitging. Hij heeft tot nog toe de snelste ronde gereden. Sainz was donderdag ook de snelste.

Nieuwe vloer

De ochtendsessie op donderdag moest ook al worden afgebroken door een losgeraakt afvoerdeksel, dat op de kerbstones lag. Charles Lecerc reed er met zijn Ferrari vol overheen en liep zo veel schade op, dat het team een nieuwe vloer in zijn auto moest monteren.

De internationale autosportfederatie FIA besloot na hervatting van de testrace dat er vrijdag geen middagpauze komt. De coureurs rijden door tot 17.00 uur Nederlandse tijd. Wereldkampioen Max Verstappen, die woensdag op de eerste testdag de snelste was, zal in de middag het stuur van de Red Bull overnemen van Pérez.

Meer uit Sport

Shorttracker Knegt krijgt bij emotioneel afscheid gouden speld

TILBURG (ANP) - Sjinkie Knegt heeft zondag bij zijn afscheid als shorttracker van de KNSB de gouden speld ontvangen. De bond eert daarmee schaatsers die een bijzondere prestatie hebben geleverd.

49 minuten geleden
Nederlands podium bij 500 meter vrouwen op EK shorttrack

TILBURG (ANP) - De 500 meter bij de Europese kampioenschappen shorttrack in Tilburg heeft een volledig Nederlands podium opgeleverd. Xandra Velzeboer won en schreef daarmee naast de 1000 meter ook de kortste afstand op haar naam.

1 uur geleden
Van 't Wout verzekert zich bij EK ook van goud op 1000 meter

TILBURG (ANP) - Shorttracker Jens van 't Wout heeft bij de EK in Tilburg alle individuele afstanden gewonnen. De 24-jarige Nederlander was zondag in de finale van de 1000 meter oppermachtig en schaatste van begin tot eind aan de leiding. Zaterdag schreef Van 't Wout al de 500 en 1500 meter op zijn naam en zondag pakte hij ook goud op de gemengde aflossing. Later op zondag kan hij er met de mannenaflossingsploeg een vijfde gouden plak aan toevoegen.

2 uur geleden
Shorttrackster Fontana wint op EK 1500 meter, zilver voor Deltrap

TILBURG (ANP) - Arianna Fontana heeft bij de Europese kampioenschappen shorttrack de 1500 meter op haar naam gebracht. De Italiaanse bleef in Tilburg de Nederlandse Zoë Florence Deltrap (zilver) en haar landgenote Arianna Sighel (brons) voor.

3 uur geleden
Venus Williams (45) als oudste deelnemer snel klaar in Melbourne

MELBOURNE (ANP) - Venus Williams heeft tennishistorie geschreven als oudste deelnemer ooit aan de Australian Open. Het verblijf van de 45-jarige Amerikaanse op het grandslamtoernooi in Melbourne was van korte duur, want ze werd in de eerste ronde uitgeschakeld. Williams beet wel stevig van zich af tegen de 24-jarige Servische Olga Danilovic; ze verloor na twee uur en zeventien minuten in drie sets: 7-6 (5) 3-6 4-6.

4 uur geleden
Nederlandse shorttrackers pakken op EK goud op gemengde aflossing

TILBURG (ANP) - De Nederlandse shorttrackers hebben bij de Europese kampioenschappen in Tilburg goud gewonnen op de gemengde aflossing. Xandra Velzeboer, Teun Boer, Michelle Velzeboer en Jens van 't Wout wisten het Italiaanse team, dat steeds op de tweede positie lag, in het slot van de race ook van zich af te houden.

4 uur geleden
Alcaraz zonder setverlies naar tweede ronde Australian Open

MELBOURNE (ANP) - Carlos Alcaraz heeft zich zondag zonder grote problemen geplaatst voor de tweede ronde van de Australian Open. De nummer 1 van de wereldranglijst was in Melbourne in drie sets (6-3 7-6 (2) 6-2) te sterk voor de Australiër Adam Walton (26). Alcaraz speelt tegen de Duitser Yannick Hanfmann om een plek in de derde ronde.

5 uur geleden