Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Los afvoerdeksel legt opnieuw testdagen Formule 1 in Bahrein stil

Los afvoerdeksel legt opnieuw testdagen Formule 1 in Bahrein stil

SAKHIR (ANP) - De derde en laatste testdag van de Formule 1 heeft een uur stilgelegen om een losgeraakt deksel van een regenafvoer op het circuit van Sakhir in Bahrein. Ook donderdag was er lang oponthoud door hetzelfde euvel.

De Mexicaan Sergio Pérez reed vrijdagochtend in zijn Red Bull het putdeksel los. Dat gebeurde vermoedelijk door de grote zuigkracht die de luchtstromen onder de auto teweegbrengen. Hij keerde snel terug in de garagebox om de onderkant van zijn auto te laten inspecteren.

De Spanjaard Carlos Sainz had elf ronden gereden in zijn Ferrari toen de rode vlag uitging. Hij heeft tot nog toe de snelste ronde gereden. Sainz was donderdag ook de snelste.

Nieuwe vloer

De ochtendsessie op donderdag moest ook al worden afgebroken door een losgeraakt afvoerdeksel, dat op de kerbstones lag. Charles Lecerc reed er met zijn Ferrari vol overheen en liep zo veel schade op, dat het team een nieuwe vloer in zijn auto moest monteren.

De internationale autosportfederatie FIA besloot na hervatting van de testrace dat er vrijdag geen middagpauze komt. De coureurs rijden door tot 17.00 uur Nederlandse tijd. Wereldkampioen Max Verstappen, die woensdag op de eerste testdag de snelste was, zal in de middag het stuur van de Red Bull overnemen van Pérez.

Meer uit Sport

Kok dacht dat haar tijd goed genoeg was voor olympisch goud

MILAAN (ANP) - Femke Kok kon maandag in het Milano Speed Skating Stadium kort na afloop van de 1000 meter nog niet helemaal blij zijn met haar zilveren medaille. De 25-jarige Nederlandse schaatsster dacht dat haar olympische record van 1.12,59 genoeg was voor goud. Haar landgenote Jutta Leerdam was in de slotrit met 1.12,31 toch nog sneller.

35 minuten geleden
Emotionele Leerdam blij dat ze haar hart heeft gevolgd

MILAAN (ANP) - Jutta Leerdam was na haar gouden olympische medaille op de 1000 meter op de Spelen van Milaan trots op zichzelf en bedankte haar team. "Ik heb zo'n goed team. Zo zie je maar, als je je hart volgt, sta je hier met olympisch goud", zei een emotionele Leerdam bij de NOS over haar keuze een eigen team te beginnen.

1 uur geleden
Leerdam bezorgt Nederland eerste goud op Spelen, zilver voor Kok

MILAAN (ANP) - Jutta Leerdam heeft Nederland het eerste goud bezorgd op de Olympische Spelen van Milaan. De 27-jarige schaatsster won in het Milano Speed Skating Stadium de 1000 meter in een olympisch record van 1.12,31. Het zilver ging naar landgenote Femke Kok in 1.12,59. Titelverdedigster Miho Takagi uit Japan greep het brons.

1 uur geleden
Schulting ontevreden na 1000 meter: dit was niet goed genoeg

MILAAN (ANP) - Schaatsster Suzanne Schulting stapte maandag na haar 1000 meter op de Olympische Spelen met een slecht gevoel van het ijs af. "Het was niet goed genoeg, daarom ben ik ontevreden", sprak de Friezin in de catacomben van het Milano Speed Skating Stadium.

2 uur geleden
Skiester Vonn ondergaat tweede operatie aan gebroken been

TREVISO (ANP) - De Amerikaanse skiester Lindsey Vonn heeft een tweede operatie ondergaan om een breuk in haar linkerbeen te stabiliseren. Dat heeft het Italiaanse nieuwsagentschap ANSA bekendgemaakt.

3 uur geleden
Zwitserse skiër Von Allmen pakt ook goud op teamcombinatie

BORMIO (ANP/RTR) - De Zwitserse skiër Franjo von Allmen heeft op de Olympische Spelen zijn tweede gouden medaille veroverd. Hij won maandag samen met Tanguy Nef de teamcombinatie. Zaterdag schreef hij de afdaling al op zijn naam.

4 uur geleden
Shorttrackers treffen Italië in kwartfinale gemengde aflossing

MILAAN (ANP) - De Nederlandse shorttrackers treffen dinsdag in de kwartfinale van de gemengde aflossing op de Olympische Spelen gastland Italië. Polen en Hongarije zijn de andere twee landen die in de eerste kwartfinale zijn ingedeeld, blijkt uit het vrijgegeven schema.

9 uur geleden