Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

L'Oréal voert productie handgel op

L'Oréal voert productie handgel op

PARIJS (ANP/BLOOMBERG) - Cosmeticabedrijf L'Oréal gaat de productie van ontsmettende handgel de komende weken opvoeren. Die handgel gaat het bedrijf leveren aan zorginstellingen in heel Europa. L'Oréal noemde nadrukkelijk ziekenhuizen en bejaardenhuizen, maar ook apotheken.

L'Oréal is niet het enige bedrijf dat zich tijdens de coronacrisis toelegt op de productie van handgel. Ook luxegoederenconcern LVMH maakte bijvoorbeeld bekend een productielijn voor parfums tijdelijk om te vormen om ontsmettingsmiddelen te produceren. Drankenproducent Pernod Ricard maakte bekend 70.000 liter pure alcohol te doneren aan handgelmaker Laboratoires Cooper. Die kan daar 1,8 miljoen flesjes van 50 milliliter handgel van produceren die het bedrijf dan weer doneert aan zorginstellingen.

Waar veel bedrijven in hun winstverwachting snijden, denkt L'Oréal nog altijd een stevige winstsprong te kunnen maken dit jaar. Het bedrijf denkt dat als de pandemie beperkt blijft tot enkele maanden, de verkoop van cosmetica daarna weer sterk zal stijgen. Eenzelfde trend zagen de Fransen bij eerdere uitbraken zoals SARS en MERS. Desondanks blijft het "moeilijk te bepalen" wat de effecten van het virus zullen zijn.

Meer uit Financieel

Wall Street overwegend lager door verkoopgolf in techsector

NEW YORK (ANP) - Wall Street is maandag overwegend lager gesloten. Stevige verliezen bij grote technologiebedrijven, waaronder SpaceX, overschaduwden het optimisme over de voortgang van de vredesgesprekken tussen de Verenigde Staten en Iran.

3 uur geleden
AEX start beursweek met nieuw slotrecord

AMSTERDAM (ANP) - De AEX, de belangrijkste beursindex in Amsterdam, is de week begonnen met een nieuw slotrecord. Na een daling aan het eind van vorige week toonden beleggers zich, mede door de vredesgesprekken tussen de Verenigde Staten en Iran, weer positiever.

7 uur geleden
Installatiebranche: vraag naar airco's 'explosief' gestegen

DEN HAAG (ANP) - De vraag naar airconditioners is sinds vorige week "explosief" gestegen, meldt Techniek Nederland. Volgens de installatiebrancheorganisatie melden sommige installateurs in de afgelopen dagen vier keer zoveel aanvragen vergeleken met de weken ervoor.

7 uur geleden
Odido-klanten melden problemen met internet en bellen

ROTTERDAM (ANP) - Telecomprovider Odido heeft maandagmiddag last van een storing, blijkt uit duizenden meldingen op Allestoringen. Meerdere personen melden problemen met internetverbindingen en zeggen niet te kunnen bellen.

7 uur geleden
Iran mag tijdelijk weer olie exporteren na opschorting sancties

WASHINGTON (ANP/AFP) - De Verenigde Staten hebben maandag aangekondigd bepaalde sancties tegen Iran tijdelijk op te schorten. Daardoor kan de Islamitische Republiek tot en met 21 augustus ruwe olie en aanverwante producten produceren, verkopen en leveren.

8 uur geleden
Weinig beweging op Wall Street, SpaceX opnieuw omlaag

NEW YORK (ANP) - De aandelenbeurzen in New York kwamen maandag bij de opening nauwelijks in beweging. Beleggers op Wall Street keerden terug van een lang weekend, want vrijdag waren de Amerikaanse beurzen dicht voor Juneteenth, waarbij de afschaffing van de slavernij in de Verenigde Staten wordt herdacht. Handelaren volgden verder de ontwikkelingen rond de vredesgesprekken tussen Iran en de VS. De olieprijzen gingen omlaag.

9 uur geleden
FNV: Schipholbeveiligers hebben te weinig tijd voor controles

SCHIPHOL (ANP) - Meer dan de helft van de Schipholbeveiligers heeft te weinig tijd om veiligheidsprocedures goed uit te voeren. Dat concludeert FNV op basis van een analyse van bijna tweehonderd klachten die de vakbond ontving. FNV opende vorige maand een meldpunt voor de duizenden beveiligers op de luchthaven die zijn overgegaan naar een andere werkgever door de nieuwe aanbesteding van de beveiliging.

9 uur geleden