Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Loket corona-regeling TVL voor derde kwartaal opent dinsdag

Loket corona-regeling TVL voor derde kwartaal opent dinsdag

DEN HAAG (ANP) - Bedrijven kunnen dinsdag vanaf 08.00 uur terecht bij het overheidsloket voor een tegemoetkoming in de vaste lasten (TVL) over het derde kwartaal. Ondernemers die in de maanden juli, augustus en september van dit jaar getroffen zijn of worden door de coronamaatregelen kunnen een aanvraag indienen voor deze steun. Bedrijven die in deze periode zeker 30 procent van hun omzet mislopen, kunnen hun vaste lasten voor 100 procent vergoed krijgen. Ondernemers die gebruik willen maken van de subsidie, kunnen aankloppen bij de Rijksdienst voor Ondernemend Nederland (RVO).

De TVL is een van de belangrijkste steunmaatregelen van het kabinet om bedrijven overeind te houden in de coronacrisis. Door de strenge coronaregels moesten veel ondernemers eerder hun deuren sluiten of konden ze minder omzet draaien.

Ondernemers die vlak voor of aan het begin van de coronacrisis zijn begonnen met hun bedrijf, kunnen ook steun aanvragen voor deze maanden. Ze komen in aanmerking als hun omzet in het derde kwartaal van dit jaar zeker 30 procent lager is dan in het derde kwartaal van 2019 of 2020 (toen de coronamaatregelen weer werden aangescherpt).

Meer uit Financieel

Beloning KLM-topvrouw stijgt ruim 30 procent in bezuinigingsjaar

AMSTELVEEN (ANP) - De beloning van topvrouw Marjan Rintel van KLM is vorig jaar met bijna 32 procent gestegen. De toename valt samen met een besparingsoperatie bij de luchtvaartmaatschappij, bedoeld om de winstgevendheid te verbeteren.

37 minuten geleden
Israël hervat productie groot gasveld na stillegging om oorlog

JERUZALEM (ANP/AFP/BLOOMBERG) - Israël heeft de productie bij het enorme Leviathan-gasveld voor de Israëlische kust weer hervat. De productie werd aan het begin van de oorlog met Iran stilgelegd uit veiligheidsoverwegingen. Dat gasveld is belangrijk voor de export van Israëlisch gas naar Egypte en Jordanië.

39 minuten geleden
Forse groei werkgelegenheid VS in maart na krimp maand eerder

WASHINGTON (ANP/RTR) - De werkgelegenheid in de Verenigde Staten heeft in maart forse groei laten zien na de sterke krimp een maand eerder. Volgens het maandelijkse banenrapport van de Amerikaanse overheid ging het om een groei met 178.000 arbeidsplaatsen. In februari kromp de arbeidsmarkt in de grootste economie ter wereld nog met een bijgestelde 133.000 banen.

2 uur geleden
Luchtvaart rekent op annuleringen bij blijvende sluiting Hormuz

SCHIPHOL (ANP) - Luchtvaartmaatschappijen dreigen over zes weken vluchten te moeten gaan annuleren als de Straat van Hormuz afgesloten blijft. Het tekort aan kerosine zal dan ook de vanuit Nederland actieve maatschappijen raken, waarschuwt branchevereniging BARIN. Vooral intercontinentale vluchten zullen dan worden geschrapt om brandstof te besparen, verwacht voorzitter Marnix Fruitema.

4 uur geleden
Oorlog in Midden-Oosten stuwt wereldvoedselprijzen, ziet FAO

ROME (ANP/BLOOMBERG/AFP) - De oorlog in het Midden-Oosten stuwt ook de wereldwijde voedselprijzen. Volgens de Voedsel- en Landbouworganisatie van de Verenigde Naties (FAO) stegen deze in maart voor de tweede maand op rij, gedreven door met name hogere energieprijzen.

5 uur geleden
Bloomberg: eerste West-Europese schip verlaat Straat van Hormuz

NEW YORK (ANP) - Een containerschip van een Franse eigenaar is door de Straat van Hormuz gevaren, meldt persbureau Bloomberg. Daarmee lijkt de eerste doorvaart van een West-Europees schip sinds de start van de Iranoorlog volgens het persbureau een feit.

6 uur geleden
Investeerders Vesteda stemmen in met pakket maatregelen

AMSTERDAM (ANP) - Investeerders van Vesteda hebben het bedrijf weer wat financiële lucht gegeven, nadat ze hebben ingestemd met een pakket maatregelen. Donderdag leek de grootste commerciële woningbelegger van Nederland nog verder onder financiële druk te komen, waardoor mogelijk veel woningen zouden moeten worden verkocht.

7 uur geleden