Logistieke problemen Real Madrid houden aan
PAMPLONA (ANP) - De logistieke problemen van Real Madrid houden aan. De Spaanse kampioen heeft noodgedwongen besloten om vanuit Pamplona meteen maar door te reizen naar Malaga waar donderdag de eerstvolgende wedstrijd op het programma staat. Zondag kregen de Madrilenen te horen van het vanwege de zware sneeuwstorm 'Filomena' onmogelijk was om eerst nog naar de Spaanse hoofdstad terug te keren.
Dat kon er na alle eerdere ontberingen ook nog wel bij. De selectie stond vrijdag in het vliegtuig naar Pamplona urenlang stil op de startbaan, omdat het toestel kon niet opstijgen vanwege de extreme weersomstandigheden in Madrid. Een dag later liep Real in Pamplona opnieuw flinke vertraging op, omdat de spelersbus lang moest wachten op de komst van een sneeuwruimer die de 'Koninklijke' veilig naar het stadion moest loodsen.
Real Madrid kwam zaterdagavond tegen Osasuna in winterse omstandigheden en op een slecht bespeelbaar veld niet verder dan 0-0. Na afloop spraken trainers en spelers er schande van dat het duel op last van La Liga moest doorgaan.
"Dit was geen voetbalwedstrijd, het had afgelast moeten worden", sprak Real-trainer Zinédine Zidane verontwaardigd. "Het is jammer wat La Liga heeft gedaan. De omstandigheden waren gewoon vreselijk", verzuchtte doelman Thibaut Courtois.
Real Madrid treedt donderdag in Malaga in de halve finales van de Spaanse Supercup aan tegen Athletic Bilbao. Een dag eerder spelen Barcelona en Real Sociedad tegen elkaar in Cordoba.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Oliver Edvardsen begint met Ajax aan de thuiswedstrijd tegen FC Twente. De Noorse aanvaller heeft een basisplaats omdat zijn ploeg veel spelers mist. Aanvoerder Davy Klaassen, Takehiro Tomiyasu, Kian Fitz-Jim en Youri Regeer ontbreken in de selectie van de club uit Amsterdam.
1 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV kan de derde landstitel op rij alleen in theorie nog mislopen na een zwaarbevochten thuiszege op FC Utrecht: 4-3. De ploeg van trainer Peter Bosz boog aan de hand van uitblinker Ismael Saibari een vroege 2-0-achterstand om in een voorsprong, maar moest in de slotfase de gelijkmaker incasseren van invaller Jesper Karlsson. Couhaib Driouech maakte in de blessuretijd de winnende treffer voor de Eindhovenaren.
1 uur geledenPALMA DE MALLORCA (ANP) - Real Madrid heeft in aanloop naar de thuiswedstrijd in de Champions League tegen Bayern München schade opgelopen in de Spaanse titelstrijd. De nummer 2 van La Liga ging bij Real Mallorca met 2-1 onderuit.
2 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV-aanvoerder Jerdy Schouten heeft met veel pijn voortijdig het veld verlaten in de thuiswedstrijd tegen FC Utrecht. De 29-jarige international van het Nederlands elftal leek na een uur spelen in een duel om de bal een knie te verdraaien en bleef op de grond liggen. Schouten ging per brancard met zijn handen voor zijn ogen naar de zijlijn, waarbij hij werd toegezongen door het thuispubliek.
2 uur geledenFREIBURG (ANP) - Bayern München heeft drie dagen voor de eerste wedstrijd in de kwartfinales van de Champions League bij Real Madrid op de valreep gewonnen van SC Freiburg. De koploper van Duitsland draaide in de slotfase van het uitduel een 2-0-achterstand om in een 3-2-zege.
3 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Armando Obispo doet zaterdag niet mee in de thuiswedstrijd van PSV tegen FC Utrecht in de Eredivisie. De centrale verdediger had een basisplaats, maar kreeg klachten tijdens de warming-up. Yarek Gasiorowski neemt de plaats van Obispo naast aanvoerder Jerdy Schouten in.
3 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Liverpool is uitgeschakeld in de FA Cup. Het elftal van trainer Arne Slot verloor in de kwartfinale met 4-0 bij Manchester City. Liverpool strandde eerder dit seizoen al in de League Cup en staat in de Premier League vijfde. De club doet qua prijzen alleen nog mee in de Champions League, waar woensdag in de kwartfinale de eerste ontmoeting met Paris Saint-Germain wacht.
5 uur geleden