Logistieke problemen Real Madrid houden aan
PAMPLONA (ANP) - De logistieke problemen van Real Madrid houden aan. De Spaanse kampioen heeft noodgedwongen besloten om vanuit Pamplona meteen maar door te reizen naar Malaga waar donderdag de eerstvolgende wedstrijd op het programma staat. Zondag kregen de Madrilenen te horen van het vanwege de zware sneeuwstorm 'Filomena' onmogelijk was om eerst nog naar de Spaanse hoofdstad terug te keren.
Dat kon er na alle eerdere ontberingen ook nog wel bij. De selectie stond vrijdag in het vliegtuig naar Pamplona urenlang stil op de startbaan, omdat het toestel kon niet opstijgen vanwege de extreme weersomstandigheden in Madrid. Een dag later liep Real in Pamplona opnieuw flinke vertraging op, omdat de spelersbus lang moest wachten op de komst van een sneeuwruimer die de 'Koninklijke' veilig naar het stadion moest loodsen.
Real Madrid kwam zaterdagavond tegen Osasuna in winterse omstandigheden en op een slecht bespeelbaar veld niet verder dan 0-0. Na afloop spraken trainers en spelers er schande van dat het duel op last van La Liga moest doorgaan.
"Dit was geen voetbalwedstrijd, het had afgelast moeten worden", sprak Real-trainer Zinédine Zidane verontwaardigd. "Het is jammer wat La Liga heeft gedaan. De omstandigheden waren gewoon vreselijk", verzuchtte doelman Thibaut Courtois.
Real Madrid treedt donderdag in Malaga in de halve finales van de Spaanse Supercup aan tegen Athletic Bilbao. Een dag eerder spelen Barcelona en Real Sociedad tegen elkaar in Cordoba.
Meer uit Voetbal
ALKMAAR (ANP) - AZ heeft tegen het Ierse Shelbourne de tweede zege in de Conference League geboekt. In Alkmaar eindigde het duel in 2-0 voor de ploeg van coach Maarten Martens door treffers van Mees de Wit en invaller Isak Jensen.
20 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Celtic heeft de problemen van Feyenoord verder vergroot. De regerend kampioen van Schotland won het Europa League-duel in De Kuip met 3-1. Voor Feyenoord, dat goed aan het seizoen was begonnen, betekende het de vierde achtereenvolgende nederlaag. Van de laatste zes wedstrijden verloor het elftal van trainer Robin van Persie er vijf.
24 minuten geledenPRISTINA (ANP/RTR) - De voetballers van de nationale ploeg van Kosovo krijgen van de regering van hun land 1,5 miljoen euro als ze zich weten te kwalificeren voor het WK van volgend jaar. Dat heeft interim-premier Albin Kurti gezegd in een op tv uitgezonden kabinetsvergadering.
1 uur geledenBRAGA (ANP) - De voetbalsters van Oranje moeten het in het oefenduel met Portugal van vrijdag ook stellen zonder spits Vivianne Miedema. De topscorer aller tijden van het Nederlands elftal heeft nog te veel last van klachten die ze overhield aan het duel van haar club Manchester City met Nottingham Forest van afgelopen weekend. Dat zei bondscoach Arjan Veurink tijdens een onlinepersconferentie.
2 uur geledenALKMAAR (ANP) - Aanvaller Wassim Bouziane staat voor het eerst in de basis bij AZ in het duel in de Conference League met het Ierse Shelbourne. Coach Maarten Martens heeft de 18-jarige voetballer in de aanval gezet met Troy Parrott en Weslley Patati.
2 uur geledenBRUSSEL (ANP/BELGA) - De Belgische voetbalcompetitie is komend weekend toch op tv te zien. Streamingsdienst DAZN meldt in een persbericht de wedstrijden uit te zenden.
3 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Middenvelder Quinten Timber en rechtsback Bart Nieuwkoop zitten donderdag in de thuiswedstrijd van Feyenoord tegen Celtic in de Europa League op de reservebank. Trainer Robin van Persie geeft de voorkeur aan Oussama Targhalline en Jordan Lotomba.
3 uur geleden