Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

'Lockdown doet vraag naar huisdieren in asiels toenemen'

'Lockdown doet vraag naar huisdieren in asiels toenemen'

BERLIJN (ANP/DPA) - Dierenasiels bemerken in Duitsland als gevolg van de coronacrisis een stijging van de vraag naar huisdieren. De Duitse dierenbescherming meldt dat er de afgelopen tijd buitengewoon veel aanvragen zijn geweest. De bond denkt dat dit komt omdat mensen thuis door lockdowns mogelijk het gezelschap van dieren meer waarderen. Mensen zouden thuis in de lockdown ook meer tijd voor dieren beschikbaar hebben.

"Onze dieren voelen met ons mee, houden ons gezelschap, leiden ons af en geven troost", zei een woordvoerster van de dierenbescherming. Getallen geeft de bond niet. Een Berlijns dierenasiel kreeg in een weekend vijfhonderd mails en dat was volgens een woordvoerster nog nooit gebeurd.

Meer uit Binnenland

KPN kampt met storing op mobiele netwerk

DEN HAAG (ANP) - KPN kampt zaterdagavond met een storing op het mobiele netwerk. "We zijn druk bezig met het oplossen ervan en hopen snel verbetering te brengen", meldt de telefoonprovider.

2 uur geleden
Drie gewonden in Zoetermeer door ontploffing, een aanhouding

ZOETERMEER (ANP) - In Zoetermeer zijn zaterdag drie mensen gewond geraakt door een explosief dat afging. Een van hen is overgebracht naar het ziekenhuis. De politie heeft een verdachte aangehouden.

3 uur geleden
Politie onderzoekt ongeregeldheden in stadion Telstar

VELSEN (ANP) - De politie is onder leiding van het Openbaar Ministerie een onderzoek gestart naar de ernstige ongeregeldheden in het stadion van Telstar, na de wedstrijd tegen FC Den Bosch. Na afloop van de door Telstar gewonnen wedstrijd kwam het vrijdagavond op het veld tot vechtpartijen tussen fans van de clubs.

4 uur geleden
Vrouw gewond na schietincident in woning Amsterdam-Zuidoost

AMSTERDAM (ANP) - Bij een schietincident in een woning aan de Nieuwlandhof in Amsterdam-Zuidoost is zaterdagmiddag een vrouw gewond geraakt. Een politiewoordvoerster zegt dat de vrouw met een schotwond is gevonden in de portiek van de woning. Ze zou zijn beschoten in de woning.

4 uur geleden
Duizenden lopen protestmars tegen 'verdeel-en-heerspolitiek'

AMSTERDAM (ANP) - Vele duizenden mensen deden zaterdag mee aan een protestmars door Amsterdam. Deze werd georganiseerd omdat de demonstranten het niet eens zijn met het kabinet. De organisatie De Straat Op spreekt van 15.000 deelnemers die "zich verzetten tegen de verdeel-en-heerspolitiek van dit kabinet".

5 uur geleden
Wegwerkzaamheden A1 bij Amsterdam dag eerder klaar

AMSTERDAM (ANP) - De wegwerkzaamheden aan de A1 tussen knooppunt Watergraafsmeer en Diemen zijn een dag eerder klaar dan gepland. De snelweg tussen beide knooppunten gaat zondag om 05.00 uur weer open, kondigt Rijkswaterstaat aan.

7 uur geleden
Duizenden mensen beginnen aan protestmars door Amsterdam

AMSTERDAM (ANP) - De duizenden mensen die zich zaterdagmiddag verzamelden op de Dam in Amsterdam zijn begonnen aan een protestmars door de hoofdstad. Zij doen dit omdat ze het niet eens zijn met het kabinet.

9 uur geleden