Liverpool zonder zieke Van Dijk tegen Chelsea
LONDEN (ANP) - Liverpool speelt dinsdagavond (21.00 uur) de wedstrijd tegen Chelsea zonder Virgil van Dijk. De verdediger is ziek en is niet meegereisd naar Londen, zo meldden Engelse media. Cody Gakpo begint het duel op Stamford Bridge op de bank. Voormalig PSV'er Noni Madueke begint bij Chelsea eveneens op de bank.
Van Dijk speelde afgelopen zaterdag nog de hele wedstrijd bij Liverpool tegen Manchester City. De ploeg van Jürgen Klopp verloor die wedstrijd met 4-1.
Liverpool staat in een wisselvallig seizoen achtste in de Premier League met 42 punten. Chelsea, dat na de nederlaag tegen Aston Villa van zondag coach Graham Potter ontsloeg, staat drie plekken lager en heeft 38 punten.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Go Ahead Eagles heeft afstand van de onderste plaatsen van de Eredivisie genomen. De club won de uitwedstrijd tegen Excelsior (0-1) en klom naar de twaalfde plaats van de ranglijst.
10 uur geledenLONDEN (ANP) - Jurriën Timber heeft Arsenal aan een belangrijke zege op Chelsea geholpen. De verdediger maakte het winnende doelpunt voor de koploper van de Premier League (2-1). Hij kopte raak na een hoekschop van Declan Rice.
12 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft de thuiswedstrijd tegen AZ gewonnen. De ploeg van trainer Ron Jans vierde de eerste zege sinds 9 november in Stadion Galgenwaard, toen Ajax werd verslagen (2-1).
13 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Feyenoord-coach Robin van Persie vindt dat zijn ploeg "terecht" van FC Twente heeft verloren. De Rotterdammers gingen in De Veste met 2-0 onderuit. Feyenoord staat nog wel op de tweede plaats in de Eredivisie.
15 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft de thuiswedstrijd tegen Crystal Palace gewonnen (2-1). De club klom met de zege naar de derde plaats van de ranglijst van de Premier League.
15 uur geledenVOLENDAM (ANP) - FC Groningen heeft voor de zesde keer op rij een competitienederlaag geleden. Het elftal van coach Dick Lukkien verloor met 3-2 bij FC Volendam. FC Groningen duikelde naar de elfde plaats in de Eredivisie. FC Volendam steeg naar de dertiende plaats.
16 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Feyenoord heeft in Enschede de zevende competitienederlaag van het seizoen geleden. De Rotterdammers gingen in De Veste met 2-0 ten onder tegen FC Twente. Feyenoord blijft desondanks op de tweede plaats van de Eredivisie staan. FC Twente klom naar de vijfde plaats.
16 uur geleden