Liverpool ziet door coronasituatie af van vervanging Van Dijk
LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft met Virgil van Dijk, Joe Gomez en Joël Matip drie geblesseerde verdedigers, maar trainer Jürgen Klopp verwacht niet dat zijn club deze maand een vervanger aantrekt. "Ik zeg niet dat we zeker niemand halen, maar gezien de situatie in de wereld is dat niet aannemelijk", zei de Duitser. In Engelse media circuleerden de namen van onder anderen Perr Schuurs (Ajax) en Sven Botman (Lille) als mogelijke winteraankopen van Liverpool.
Van Dijk en Gomez zijn maanden uitgeschakeld met zware knieblessures. Matip staat voorlopig ook aan de kant. "Als de wereld in een 'normale' situatie had gezeten, dan hadden we zeker iets gedaan", zegt Klopp. "In onze selectie zitten drie ervaren centrumverdedigers, plus Fabinho en enkele jongelingen. Als de drie ervaren centrumverdedigers dan allemaal geblesseerd zijn, dan zouden we normaal gesproken de transfermarkt op zijn gegaan. Maar het is voor de hele planeet niet zo'n beste tijd, dus waarom zou dat voor een voetbalclub wel zo zijn? Deze club handelt altijd heel verantwoordelijk. We kunnen wel iets doen voor de korte termijn, maar dat helpt ons niet echt."
In de laatste competitiewedstrijd, maandag tegen Southampton, vormden de middenvelders Fabinho en Jordan Henderson het centrale duo. De Engelse kampioen verloor met 1-0. Vrijdag spelen de 'Reds' in de FA Cup tegen Aston Villa.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Couhaib Driouech kon woensdag kort na de door PSV met 4-1 gewonnen uitwedstrijd tegen Liverpool in de Champions League maar moeilijk geloven dat hij als invaller twee keer had gescoord. "Dit is ongelooflijk, bizar. Ik droom volgens mij nog", aldus een lachende Driouech voor de camera van Ziggo Sport.
7 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal is de nieuwe koploper in de Champions League. De Londenaren, die ook in de Premier League bovenaan staan, versloegen Bayern München met 3-1.
7 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - PSV heeft in de Champions League gestunt bij Liverpool. De Eindhovenaren waren op Anfield met liefst 4-1 te sterk voor de regerend kampioen uit Engeland. Ivan Perisic (strafschop), Guus Til en invaller Couhaib Driouech (twee keer) scoorden voor het elftal van trainer Peter Bosz, dat na vijf speelronden 8 punten heeft en op schema ligt voor een plaats in de volgende ronde.
7 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Vurnon Anita keert niet meer terug in het profvoetbal. De 36-jarige oud-speler van Ajax zegt dat in gesprek met NH Nieuws. Anita kwam in 2010 drie keer uit voor het Nederlands elftal.
8 uur geledenPIRAEUS (ANP) - Kylian Mbappé heeft woensdag de op één na snelste hattrick in de Champions League gemaakt. De 26-jarige Franse aanvaller van Real Madrid scoorde in de uitwedstrijd tegen Olympiakos tussen de 22e en 29e minuut drie keer. Mbappé had 6 minuten en 42 seconden nodig voor zijn treffers, waarmee hij Real na een vroege tegentreffer op een voorsprong van 3-1 zette.
8 uur geledenZÜRICH (ANP) - Voor het WK voetbal van volgend jaar in de Verenigde Staten, Canada en Mexico zijn bijna 2 miljoen tickets verkocht. Dat meldt wereldvoetbalbond FIFA.
9 uur geledenKERKRADE (ANP) - Roda JC heeft na intern onderzoek bevestigd dat doelman Celton Biai van FC Dordrecht dinsdagavond racistisch is bejegend. Dat gebeurde na afloop van het duel tussen de twee clubs in de eerste divisie. FC Dordrecht won met 2-1.
9 uur geleden