Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Liverpool ziet door coronasituatie af van vervanging Van Dijk

Liverpool ziet door coronasituatie af van vervanging Van Dijk

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft met Virgil van Dijk, Joe Gomez en Joël Matip drie geblesseerde verdedigers, maar trainer Jürgen Klopp verwacht niet dat zijn club deze maand een vervanger aantrekt. "Ik zeg niet dat we zeker niemand halen, maar gezien de situatie in de wereld is dat niet aannemelijk", zei de Duitser. In Engelse media circuleerden de namen van onder anderen Perr Schuurs (Ajax) en Sven Botman (Lille) als mogelijke winteraankopen van Liverpool.

Van Dijk en Gomez zijn maanden uitgeschakeld met zware knieblessures. Matip staat voorlopig ook aan de kant. "Als de wereld in een 'normale' situatie had gezeten, dan hadden we zeker iets gedaan", zegt Klopp. "In onze selectie zitten drie ervaren centrumverdedigers, plus Fabinho en enkele jongelingen. Als de drie ervaren centrumverdedigers dan allemaal geblesseerd zijn, dan zouden we normaal gesproken de transfermarkt op zijn gegaan. Maar het is voor de hele planeet niet zo'n beste tijd, dus waarom zou dat voor een voetbalclub wel zo zijn? Deze club handelt altijd heel verantwoordelijk. We kunnen wel iets doen voor de korte termijn, maar dat helpt ons niet echt."

In de laatste competitiewedstrijd, maandag tegen Southampton, vormden de middenvelders Fabinho en Jordan Henderson het centrale duo. De Engelse kampioen verloor met 1-0. Vrijdag spelen de 'Reds' in de FA Cup tegen Aston Villa.

Meer uit Voetbal

Chelsea lijdt grootste verlies ooit in Engels voetbal

LONDEN (ANP) - Chelsea heeft vorig seizoen een verlies geleden van 262,4 miljoen Engelse pond, omgerekend 300 miljoen euro; een record in de geschiedenis van het Engelse profvoetbal. Nooit eerder rapporteerde een club een dergelijk groot verlies. Het bedrag overtrof de 194,9 miljoen pond (223 miljoen euro) die Manchester City in het seizoen 2010/11 als verlies noteerde.

1 uur geleden
Italiaanse sportminister wil ontslag bondsvoorzitter om gemist WK

DEN HAAG (ANP/AFP/BELGA) - De Italiaanse sportminister Andrea Abodi vindt dat de voorzitter van de nationale voetbalbond (FIGC) moet aftreden. Dat zei Abodi woensdag, nadat de nationale ploeg zich voor de derde keer op rij niet heeft gekwalificeerd voor het WK voetbal. Na strafschoppen verloren de Italianen dinsdag de finale van de play-off van Bosnië en Herzegovina.

1 uur geleden
Surinaams international Vente niet in actie voor sc Heerenveen

HEERENVEEN (ANP) - Dylan Vente (26) speelt voorlopig niet voor sc Heerenveen omdat niet duidelijk is of de aanvaller van de club over de Nederlandse nationaliteit beschikt. Dat heeft de club uit de Eredivisie naar aanleiding van berichtgeving van de Leeuwarder Courant bevestigd aan het ANP. Vente speelt als Surinamer voor het nationale elftal van dat land.

2 uur geleden
Frankrijk voert voor het eerst sinds 2018 FIFA-ranglijst aan

ZÜRICH (ANP/AFP) - Het Franse voetbalelftal heeft voor het eerst sinds 2018 weer de eerste plek van de FIFA-wereldranglijst in handen. 'Les Bleus' passeerden Europees kampioen Spanje dankzij oefenzeges op Brazilië (2-1) en Colombia (3-1). Spanje won van Servië (3-0) en speelde gelijk tegen Egypte (0-0).

4 uur geleden
Bondscoach Gattuso 'helemaal leeg' na mislopen WK met Italië

ZENICA (ANP/BELGA) - De Italiaanse bondscoach Gennaro Gattuso is "helemaal leeg" nadat zijn land voor de derde keer op rij het WK voetbal is misgelopen. "Dit doet pijn. Mijn spelers hebben er alles aan gedaan. We hadden deze kwalificatie zo hard nodig. Voor onszelf, onze families, het Italiaanse voetbal en het hele land", zei de oud-international na de nederlaag via strafschoppen tegen Bosnië en Herzegovina. De stand na de reguliere speeltijd en verlenging was 1-1.

8 uur geleden
Irak ten koste van Bolivia als 48e en laatste naar WK voetbal

MONTERREY (ANP) - Irak heeft zich met een 2-1-zege op Bolivia als 48e en laatste land geplaatst voor het WK voetbal van komende zomer. Het duel in het Mexicaanse Monterrey was de laatste play-off voor het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.

9 uur geleden
DR Congo na 52 jaar weer naar WK voetbal na zege op Jamaica

GUADALAJARA (ANP) - De Democratische Republiek Congo heeft zich voor de tweede keer in de geschiedenis geplaatst voor het WK voetbal. Het nationale elftal van het land won in het Mexicaanse Guadalajara de finale van de intercontinentale play-offs na verlenging met 1-0 van Jamaica.

13 uur geleden