Liverpool ziet door coronasituatie af van vervanging Van Dijk
LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft met Virgil van Dijk, Joe Gomez en Joël Matip drie geblesseerde verdedigers, maar trainer Jürgen Klopp verwacht niet dat zijn club deze maand een vervanger aantrekt. "Ik zeg niet dat we zeker niemand halen, maar gezien de situatie in de wereld is dat niet aannemelijk", zei de Duitser. In Engelse media circuleerden de namen van onder anderen Perr Schuurs (Ajax) en Sven Botman (Lille) als mogelijke winteraankopen van Liverpool.
Van Dijk en Gomez zijn maanden uitgeschakeld met zware knieblessures. Matip staat voorlopig ook aan de kant. "Als de wereld in een 'normale' situatie had gezeten, dan hadden we zeker iets gedaan", zegt Klopp. "In onze selectie zitten drie ervaren centrumverdedigers, plus Fabinho en enkele jongelingen. Als de drie ervaren centrumverdedigers dan allemaal geblesseerd zijn, dan zouden we normaal gesproken de transfermarkt op zijn gegaan. Maar het is voor de hele planeet niet zo'n beste tijd, dus waarom zou dat voor een voetbalclub wel zo zijn? Deze club handelt altijd heel verantwoordelijk. We kunnen wel iets doen voor de korte termijn, maar dat helpt ons niet echt."
In de laatste competitiewedstrijd, maandag tegen Southampton, vormden de middenvelders Fabinho en Jordan Henderson het centrale duo. De Engelse kampioen verloor met 1-0. Vrijdag spelen de 'Reds' in de FA Cup tegen Aston Villa.
Meer uit Voetbal
ALKMAAR (ANP) - AZ begint aan de tweede seizoenshelft met een gewijzigde technische staf. De Alkmaarse Eredivisionist meldt dat assistent-trainer Kenneth Goudmijn en keepers- en assistent-trainer Nick van Aart in het nieuwe jaar geen rol meer spelen in de staf rond hoofdtrainer Maarten Martens.
1 uur geledenZÜRICH (ANP) - Wereldvoetbalbond FIFA meldt dat er al meer dan 150 miljoen aanvragen zijn voor tickets voor het WK voetbal van volgend jaar in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Volgens de bond kwam dit recordaantal verzoeken van fans uit meer dan tweehonderd verschillende landen.
2 uur geledenROME (ANP/RTR) - Coach Maurizio Sarri van de Italiaanse club Lazio heeft een hartoperatie ondergaan. Dat meldt de club uit de Serie A op zijn website. Het zou gaan om een kleine ingreep en de 66-jarige trainer kan volgens de club de komende dagen zijn werkzaamheden hervatten. Vermoedelijk zit hij zondag gewoon op de bank als Lazio Napoli ontvangt.
4 uur geledenDUBAI (ANP/DPA) - Cristiano Ronaldo heeft zijn ambitie om de grens van duizend doelpunten in zijn voetbalcarrière te bereiken opnieuw bevestigd. "Jullie weten wat mijn doel is. Ik wil titels winnen en ik wil op minimaal duizend doelpunten uitkomen. Ik ga dat aantal zeker halen als ik geen blessures oploop," zei de 40-jarige Portugees tijdens de Globe Soccer Awards-ceremonie in Dubai. Ronaldo, die zaterdag twee keer scoorde voor zijn club Al-Nassr, heeft momenteel 956 doelpunten gemaakt in alle competities.
10 uur geledenBERGAMO (ANP) - Internazionale heeft de koppositie in de Serie A weer in handen genomen. Het elftal van trainer Cristian Chivu won bij Atalanta: 0-1.
21 uur geledenRABAT (ANP) - Algerije heeft zich met een 1-0-overwinning op Burkina Faso geplaatst voor de achtste finales van de Afrika Cup. Feyenoorder Anis Hadj Moussa maakt deel uit van de selectie van het Noord-Afrikaanse land, maar bleef zondagavond net als Ramiz Zerrouki van FC Twente op de bank.
22 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax en Jordi Cruijff hebben mondeling overeenstemming bereikt over de functie van technisch directeur. Dat meldt Ajax in een persbericht. Er moeten volgens de Amsterdamse club nog een aantal stappen worden genomen om tot een definitieve aanstelling te komen. Het doel van de huidige nummer 3 van de Eredivisie is dat Cruijff begin februari kan beginnen.
1 dag geleden